بهترین لحظات زندگـــی

firtina

New member
* عاشق شدن

* آنقدر بخندی که دلت درد بگیره

* برای مسافرت به یک جای خوشگل بری

* به رختخواب بری و به صدای بارش بارون گوش بدی

* کسی که معمولا زیاد نمی بینیش ولی دلت می خواد ببینیش بهت تلفن کنه

* بدون دلیل بخندی

* بطور تصادفی بشنوی که یک نفر داره از شما تعریف می کنه

* از خواب پاشی و ببینی که چند ساعت دیگه هم می تونی بخوابی !

* آهنگی رو گوش کنی که شخص خاصی رو به یاد شما می یاره

* عضو یک تیم باشی

* از بالای تپه به غروب خورشید نگاه کنی

* دوستای جدید پیدا کنی

* وقتی "اونو" میبینی دلت هری بریزه پایین !
* لحظات خوبی رو با دوستانت سپری کنی

* کسانی رو که دوستشون داری رو خوشحال ببینی

* یه دوست قدیمی رو دوباره ببینید و ببینید که فرقی نکرده

* یکی رو داشته باشی که بدونید دوستت داره

اینها بهترین لحظه*های زندگی هستند ...

آخرین ویرایش:

mahraz

New member
[SIZE=3]قشنگ وجالب بود دوست عزیز
به نظرم بهترین لحظه زندگی اون وقتییه که خنده آدما از ته دل باشه وراحت سرشونو روی بالش بذارن..........
[/SIZE]

ariya21

New member
* از خواب پاشم و ببینم که چند ساعت دیگه هم می تونم بخوابم !

برای مسافرت به یک جای خوشگل برم

* از بالای تپه به غروب خورشید نگاه کنم

* کسانی رو که دوستشون دارم رو خوشحال ببینم

These Are the best momenst of my life.

sky

New member
امروز که رفتم بیمارستان یه پسر بچه 8 ساله رو اورده بودن که تصادف کرده بود. طفلی دیشب رفته تو کوچه فوتبال بازی کنه که یه ماشین بهش میزنه . تا وقتی که از کار برگشتم هنوز مشکوک به مرگ مغزی بود. خدا را 1000 مرتبه شکر کردم که عزیزانم سالم هستن . سلامتی عزیزام بهترین لحظاتمه. بچه ها هیچ معلوم نیست فردا این موقع ما در چه حالی باشیم . پس به خاطر لحظه لحظه های سلامتیمون شکر باید کنیم . لطفا برای این بچه هم دعا کنید . خیلی دردناکه وقتی ادم خودشو جای خانواده ش میذاره . ببخشید سرتون رو درد اورده.

بهارک

New member
بهترین لحظه های زندگ به نظر من
دیدن لبخند پدرومادر:heart:
حس کردن خدا تو تمام مراحل زندگی:heart:
دیدن خنده یه نوزاد:heart:

Artmis.a

New member
بهترین لحظات زندگی: روز دفاعم که اونم اومده بود و شرمنده دم در کلاس وایساده بود و من برای همیشه بخشیدمش و بهش گفتم میتونین توی دفاعم شرکت کنین و اون اومد و من به بهترین شکل از پایان نامم دفاع کردم و تهش هم گفتم از خداوند و از همه ی اونایی که هزارتا دلیل برای تنها گذاشتنم داشتن ولی همیشه یه دلیلی واسه موندن پیدا کردن و کنارم تا آخرین لحظه موندن واقعا متشکرمممممممممممم.:thanks:
همه برام دست زدن و اونم دست زد و پشیمونی از نگاهش می بارید:a2d3:
این قشنگ ترین و یکی از بهترین لحظات زندگیم بود.:heart:

arshade90

New member
به حمد خدا...زندگیم پر بوده از لحظات شیرین که یکی از یکی بهتر و شیرین تر بوده

فقط بعضی لحظات یا اتفاقات تلخ و ناراحت کننده بود که در مقابل اون همه شیرینی...اصلا به حساب نمیان.

خدایا شکرت...همیشه منو شرمنده ی خودت کردی... سپاس.

بچه ها تو چند روز اینده قرار برام اتفاقایی بیفته....دعا کنید که به بهترین شکلش باشه...دعا کنین.
bc8.gif

Artmis.a

New member

فقط بعضی لحظات یا اتفاقات تلخ و ناراحت کننده بود که در مقابل اون همه شیرینی...اصلا به حساب نمیان.

بچه ها تو چند روز اینده قرار برام اتفاقایی بیفته....دعا کنید که به بهترین شکلش باشه...دعا کنین.
bc8.gif

انشاالله به بهترین شکلش رخ بده:a2d3:

jupiter_sps

New member

bc8.gif

ارشد جان دعا می کنم بهترینا اتفاق بیافته! هرچند از زمان غیبت کبرا تون هر روز مشکوک تر میشی! فکر کنم بعد از اون اتفاق مبارک باید شیرینی بدی بازم!!!! حدسم درسته؟:bunnyearsmiley:

arshade90

New member

ارشد جان دعا می کنم بهترینا اتفاق بیافته! هرچند از زمان غیبت کبرا تون هر روز مشکوک تر میشی! فکر کنم بعد از اون اتفاق مبارک باید شیرینی بدی بازم!!!! حدسم درسته؟:bunnyearsmiley:

دقیقا...این یکی رو باید شیرینی بدم.....همتون رو دعوت میکنم به تهران به ادرس ادمین ....تا دور هم بترکونیم!

jupiter_sps

New member
دقیقا...این یکی رو باید شیرینی بدم.....همتون رو دعوت میکنم به تهران به ادرس ادمین ....تا دور هم بترکونیم!

ارشد؟؟؟ بازم وعده سر خرمن؟ م خودم تهرانم ها؟ ایندفعه راه فرار نداری.... راستی دارم کم کم بو می برم غیبتت بابت چی بوده!!!!

arshade90

New member
ارشد؟؟؟ بازم وعده سر خرمن؟ م خودم تهرانم ها؟ ایندفعه راه فرار نداری.... راستی دارم کم کم بو می برم غیبتت بابت چی بوده!!!!

نه اتفاقا خرمن اینا تموم شد...دقیقا میریم پیش ادمین برا یه جشن مفصل!

ای ناقلا... حالا بوگو بینوم؟

jupiter_sps

New member
چرا پیش ادمین حالا؟ من حدسمو بهش اشاره می کنم اما اگه خودت نگی واست دعا نمی کنم (شوخی کردم... دعا می کنم)
.
.
.
حدس من ----> دامادی شما!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

arshade90

New member
ادمین ...واسه اینکه این سایت رو راه انداخت و من دوستای خوبی مثل شما پیدا کردم.

arshade90

New member
نزدیک گفتیووووو..... یه اتفاق بزرگیه.... که نه خوشحالی داره نه ناراحتی

شاید تعجب کنین

ولی اگه بتونم از پس اتفاقای بعدیش بر بیام....نه تنها خوشحالی داره بلکه..... دیگه نمیدونم چی بگم!

cheshmak

New member
نزدیک گفتیووووو..... یه اتفاق بزرگیه.... که نه خوشحالی داره نه ناراحتی

شاید تعجب کنین

ولی اگه بتونم از پس اتفاقای بعدیش بر بیام....نه تنها خوشحالی داره بلکه..... دیگه نمیدونم چی بگم!

جناب ارشد خان ميخوان برن خواستگاريييييييييييييييييييييييييي!!؟؟؟

بالا