با آخرین کسی که قهر کردی کی بوده و کی بوده ؟

IL-2

Well-known member
با صمیمی ترین دوستم...
قهر نیستیم اصلا... ولی مدتیه اخلاق خاصی پیدا کرده...خودش با خودش مشکل داره احتمالا....منو هم ناراحت میکنه با کاراش...
باشد که به زودی عقلش سر جاش برگرده...

PSyChoO

New member
با دوست دانشگاهم. با شوهرش دعواش شد بعد منو انداخت وسط بعدم گفت حله حله اصنم نگفت چرا منو انداخته وسط و چی شده!!! :|
منم فرداش نرفتم دانشگاه که با ماشین ببرمش اونم فک کرده عمدا نبردمش قهر کرده خبریش نیست:دی

Milad_parsa

New member
با یکی از بهترین دوستام...از دوران دبیرستان تا سال دوم دانشگاه با هم بودیم...سر یک سری از کم لطفی های ایشون رابطم رو باهاش کات کردم...سلام علیک دارم ولی مثل ثابق نه

IL-2

Well-known member
با دوست دانشگاهم. با شوهرش دعواش شد بعد منو انداخت وسط بعدم گفت حله حله اصنم نگفت چرا منو انداخته وسط و چی شده!!! :|
منم فرداش نرفتم دانشگاه که با ماشین ببرمش اونم فک کرده عمدا نبردمش قهر کرده خبریش نیست:دی

متاسفانه بعضی از آدما اینجورین که خودشون یع کاری میکنن که به شدت آدم رو.ناراحت میکنن...
بعد خودشون دست پیش رو میگیرن و قهر میکنن و دعوا میکننن...
آدم میمونه چی بگه...

somi3

New member
دوستان من کینه ای نیستم.
اما
گاهی بعضی ها کاری میکنن که آدم نمیتونه ببخشتشون.
مثلا من نزدیک 8 ساله با یه خانمی قهرم
دروغ چرا؟
نه بهش سلام میدم نه تحویلش میگیرم نه اگه بدونم جایی اون هست میرم
آخه یه سری دروغ و خذعبلات به من نسبت داد (سر کینه ای که از حرفهای حساب مامانم به دل گرفته بود)
و خدای مهربون تو همون جلسه دروغش رو آشکار کرد.
اما من نمیتونم ببخشمش.هر چی به خودم میگم تو که نمیتونی اون رو ببخشی پس انتظار ببخشش خدا رو هم نداشته باش،اما آدم که به خودش دروغ نمیتونه بگه نمیتونم ببخشمش.دلم صاف نمیشه.نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PSyChoO

New member
متاسفانه بعضی از آدما اینجورین که خودشون یع کاری میکنن که به شدت آدم رو.ناراحت میکنن...
بعد خودشون دست پیش رو میگیرن و قهر میکنن و دعوا میکننن...
آدم میمونه چی بگه...

من که ازین آدما زیاد دیدم
خیلی شیک و رسمی میذارمشون کنار:smilies-azardl (113

hosna69

Well-known member
یه دوست صمیمیم چند وقت پیش با حرفاش خیلی دلمو شکوند...:(
من ازش دلخورم هنوز چون با اینکه میدونست کارش اشتباه بوده عذرخواهی نکرد...
ولی...
میبخشمش...

azies

New member
سلام به همه منم همین چند وقت پیش یکی از دوستامو واسه همیشه گذاشتم کنار....فقط به این خاطرکه متوجه شدم به صورت زیر پوستی داره بهم انرژی منفی میده و چون خودش بچه دار شده بود و البته سن و سالش هم از من پایین تر بود مدام سن منو بهم گوشزد میکرد که باید بچه دار شی و ....البته منم هم متوجه شدم که دیگه بیش از حد داره تو زندگیم سرک میکشه گذاشتمش کنار

امین18

New member
منم اخرین باری که پله موفقیت یکی دیگه شدم :14:وقهر کردم. دیگه تصمیم گرفتم دوست جدی
یدی اتخاذ نکنم.

امین18

New member
فکر خوبی بود فک کنم:(50): .الان دو ساله دوست جد
ید ندارم:65d6a5d6s: راحت شدم:thanks:

@@fateme@@

New member
دیشب بود

طرف بود
hq7x_2q8rivq.gif

hebe.nurse

New member
با یکی از دوستام قهرم
ولی قهرم جدی نیس. منتظرم بیاد منتمو بکشه باهاش آشتی شم ولی نمیاد حرص منو درآورده :p7977cujr38iyymsu8: یکم دیگه بهش مهلت میدم دیگه نیاد راس راسکی باهاش قهر میشم و آشتی هم نداااااااااااااااررررررررم :smiliess (7):

roya .h

New member
من کلا ادم کینه ای نیستم با هرکیم قهرکنم حتی مقصرطرف مقابلمم باشه دوست دارم زود زود اشتی کنم کلا تحمل قهر کردنو ندارم خیلی وقتام کلا یادم میره که قهرکردمو حرف میزنم :(40):

کرهانی

New member
قهر نه به اون شکل که طرف بدونه
اما نزدیک سه ساله که یکیو گذاشتمش کنار
خیلی بد کرد بهم
نمیتونم ببخشمش
با کاراش قلبمو به درد اورد
و الانم با هم اتاقیم
قهر نیستم
فقط یجور تحمل کردنه
همه نداشته های ادمو به رخش میکشه
و خیلی راحت بهم تهمت گناهای بزرگ رو میزنه