این چندمین سال نو هست که با انجمن هستی . . .

ZOT

New member
سلام بچه ها:ad54ad:
پیشاپیش سال نوتون مبارک
الهی که سال پر برکت و پر از اتفاقای خوب پیش رو داشته باشید !:riz304:
بچه ها بگید این چندمین سال جدیدی هستش که همراه انجمن هستید !؟
اینجا رو چقدر دوست دارید ؟!
اگه یه روز اینجا بسته بشه چقدر ناراحت میشید ؟!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml

mohana

Well-known member
سلام پیشاپیش سال نوتون مبارک:riz304:
برا من اولین ساله....
البته خیلی وقته ک عضوم اما تو انجمن فعالیت نداشتم.
خیلی دوست داشتنیه...دوستای خیلی خوبی اینجا دارم و خیلی چیزها یادگرفتم

آخرین ویرایش:

nanaz

New member
من اولین سالمه . دوستای خوبی اینجا دارم . راستشو بگم از نظر علمی خیلی برام مفید نبوده ولی از نظر روحی خیلی خوب بوده. مطالب ادبی را خیلی دوست داشتم .هروقت که میام حتما یه سر ب تاپیک " کمی برای سادگی ام ..." میزنم. هیچ وقت اینجا را فرموش نمیکنم هرچقدرم سرم شلوغ باشه ،بازم میام. اگر یه روز بسته بشه ناراحت میشم چون دلم برای دوستام تنگ میشه.:dadad4:

HSE management

New member
سلام
امیدوارم این چند روزی که از ساله کهنه باقی مونده رو به خوبی سپری کنیدو ساله نوی پر از موفقیت و همراه با سلامتی رو شروع کنید
من دومین ساله نو رو با این سایت شروع کردم خیلی محیط خوبیه فقط تازه وارد این قسمت شدم ومی تونم پیغام بزارم اما بلد نیستم که باید از کجا پیغام هاییو که برام می فرستندو ببینم و بخونم و با سایر بچه ها ارتباط برقرار کنم خواهش می کنم راهنماییم کنین
چهارشنبه سوریه آرام و سال نو خوبی داشته باشید
n_rne@yahoo.com

nanaz

New member
سلام
امیدوارم این چند روزی که از ساله کهنه باقی مونده رو به خوبی سپری کنیدو ساله نوی پر از موفقیت و همراه با سلامتی رو شروع کنید
من دومین ساله نو رو با این سایت شروع کردم خیلی محیط خوبیه فقط تازه وارد این قسمت شدم ومی تونم پیغام بزارم اما بلد نیستم که باید از کجا پیغام هاییو که برام می فرستندو ببینم و بخونم و با سایر بچه ها ارتباط برقرار کنم خواهش می کنم راهنماییم کنین
چهارشنبه سوریه آرام و سال نو خوبی داشته باشید
n_rne@yahoo.com
سلام کاری نداره که . الان روی اسم خودتون کلیک کنید پروفایلتون باز میشه.میتونید عملکرد خودتون را ببینید. پیام خصوصی یا پیغام بازدیدکنندگان و.. راحته .روی اسم هرکس کلیک کنید سه تا گزینه داره . نمایش مشخصات.ارسال پیام خصوصی و اضافه کردن به دوستان. بالای صفحه را اگر نگاه کنید اسم شما را نوشته قسمت جهت اطلاع کنار اسمتون را باز کنید .

zotببخشید اسپم شد . فقط خواستم کمک کنم

antenyus

Active member
سال اولمه........ اینجا رو خیلی دوس دارم........و تا بحال ب این فکر نکردم ک اگه بسته بشه چی میشه....چون اصلا دلم نمیخواد ک بسته بشه..... واقعا دلم برا بعضی ها تنگ میشه...

rahil1206

New member
سلام من اولین سالمه و مثل بقیه دوستان از اینکه با این انجمن اشنا شدم خیلی خوشحالم
سال خوبی رو براتون ارزو میکنم

ZOT

New member
12516919020111043173247223612219639101225198.jpg

تقدیم به همه ی دوستان

ninol

New member
سلام من اولین سالمه اینجارو خیلی دوست دارم و یه جورایی بهش عادت کردم و امیدوارم هیچ وقت این انجمن بسته نشه

arshade90

New member
ایشالا این عید بیاد چهارمین عیدیه که دور هم با بچه های علوم پزشکی هستم.

بهترین عیدهارو برای تک تک تون ارزو دارم.

behnaz.h

New member
من دومين عيده كه عضو اينجا هستم خيلي به اينجا علاقه وعادت دارم و همه ي اعضاي اين سايتو دوست دارم!
براي همه ي اعضاي خوب و همينطور مديراي زحمت كشمون سال پر از شادي رو آرزو ميكنم!
واي حتي شوخي شم قشنگ نيست كاش سال بعد هم اينموقع همه تو اين سايت دور هم باشيم!

mikhak s

New member
دومين سال ميشه ، محيط اينجا رو خيلي دوست دارم،‌ به اطلاعاتم در مورد رشته هاي مختلف اضافه شده با بچه هاي زيادي آشنا شدم. در كل سايت خوفيه:smiliess (8):

sokot

New member
سلااااااااااااااااااام به همه ی دوستای خوبم
پیشاپیش عید همه مباررررررررک.امیدوارم سالی خوب و پر از سلامتی و آرامش برا همه اتون باشه:riz304:

منم فکر کنم پارسال بودم اما اینجا نبودم پس امسال میشه اولین سال:thumbsupsmileyanim::ad54ad:

ژان پیاژه

New member
سلام.من سومین سالمه که اینجام.با آرزوی سالی خوش و پر از موفقیت برای همه (مخصوصا موفقیت در کنکور 92):rose:

ZOT

New member
حالا خودم ! منم اولین ساله که اینجام ! کلی هم اینجا رو دوسش دارم ! بچه های خیلی خوبی اینجا هستن ! با اخلاق و کلا بچه های خوبی ان ! و بسیار بسیار درسخونن ! امیدوارم که اینجا خیلی پیشرفت کنه !:rose:

بالا