اینجا محل آشنایی علاقمندان علوم تغذیه با همدیگر

parisaaa

New member
سلام دوستان عزیز.منم فارغ التحصیل تغذیه هستم ورودی 84 دانشگاه تبریز.
از اشنایی همگی خوشحالم:28:

maedehob

New member
سلام .منم تازه به جمعتون اضافه شدم. من لیسانس مامایی دارم، اما یه چند وقتیه که دارم خودمو آماده میکنم که تو ارشد تغذیه شرکت کنم. البته تو ازمون امسال هم شرکت کردم ولی .....!!!!!!

romina.m

New member
سلام ودرود بر کارشناسان تغذیه,لطفا در مورد دوره طرح رشته تغذیه بهم اطلاعات بدین.متشکرم

froozan

New member
سلام بچه ها منم تغذیه خوندم و بهمن درسم تموم شده و کنکور ارشدم دادم و منتظر جوابم ، اما در همین دنبال کار هم بودم و متوجه شدم که رشته ما اصلا شرایط کاری خوبی ندارد و به شدت اشباع شده حتی این رو یکی از متخصصین معروف تغذیه که در دانشگاه تهران هم تدریس کی کنه تاکید کرد و گفت مشکل شما اینه که قبل از این که وارد این رشته بشین در موردش تحقیق نمی کنینن و فقط چون فکر می کنیین به شما حق مطب داده می شود رشته خیلی تاپی هست، پس قبل از این که پشیمون شید حتا در این مورد ازنزدیک پیگیری کنید و صرفا به حرف های دیگران اکتفا نکنید ، باور کنید حتی رشته هایی مثل هوشبری ،اتاق عمل و پرستاری رشته هایی به مراتب بهتر از تغذیه هستند از نظر شرایط کاری و ...و این رشته فقط ممکنه اسم دهن پرکن داسته باشه اون هم از نظر بعضی ها، من نمی خواستم ناراحتتون کنم ولی خواستم شما رو تا حدی با واقعیت این رشته آشنا کنم تا مثل من و خیلی از دوستان من نشید:5:

negar91

New member
سلام ودرود بر کارشناسان تغذیه,لطفا در مورد دوره طرح رشته تغذیه بهم اطلاعات بدین.متشکرم
طرح تغذیه 2 ساله البته اونم اختیاری ولی بچه های که مناطق محروم میرن واسه طرح مدتش کمتر میشه

mobin86

New member
سلام
اگه از دوستان کسی رشته صنایع غذایی هست اعلام کنه:rose:

سلام من هم صنایع غذایی خوندم ولی علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته تغذیه هستم در حال حاضر هم استخدام رسمی دولت هستم آیا می تونم موفق بشم لطفا منو راهنمایی کنید به ویژه نگار و نوتر عزیز

negar91

New member
سلام من هم صنایع غذایی خوندم ولی علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته تغذیه هستم در حال حاضر هم استخدام رسمی دولت هستم آیا می تونم موفق بشم لطفا منو راهنمایی کنید به ویژه نگار و نوتر عزیز

سلام بله میتونید حتی میتونید از مرخصی تحصیلی همم استفاده کنید

Fatemeh Abedi

New member
به همه دوستان من فارغ التحصیل بهداشت محیط هستم میخوام سال دیگه ارشد تغذیه بخونم راه سختی پیش دارم اما اول روی تلاش خودم حساب میکنم بعد با راهنمایی شما دوستان تغذیه‌ای ادامه راه و مسیر طی میکنم. :ad54ad: :smilies-azardl (181

hadis1368

New member
سلام بچه ها
من جز اون دسته از آدمایی هستم که شاید بچه های تغذیه خوششون نیاد.من کارشناسیمو علوم دامی خوندم . و ارشد علوم تغذیه شرکت کردم و نتایج دیروز اومد و قبول نشدم.ولی بازم میخوام بخونم و تغذیه امتحان بدم...اینجا اومدم که از مطالب مفیدتون استفاده کنم.از پیش از همه تون ممنونم....به امید قبولیه همه
:rose:

نوتر

New member
سلام بچه ها
من جز اون دسته از آدمایی هستم که شاید بچه های تغذیه خوششون نیاد.من کارشناسیمو علوم دامی خوندم . و ارشد علوم تغذیه شرکت کردم و نتایج دیروز اومد و قبول نشدم.ولی بازم میخوام بخونم و تغذیه امتحان بدم...اینجا اومدم که از مطالب مفیدتون استفاده کنم.از پیش از همه تون ممنونم....به امید قبولیه همه
:rose:

بچه های تغذیه اصلا چنین ذهنیتی به شما ندارند. من از طرف همشون این تضمیو به شما میدم.خیالتون راحت راحت

خیلی خوش اومدین:riz304:

بالا