اینجا محل آشنایی علاقمندان علوم تغذیه با همدیگر

Mahnaz H

New member
سلام منم ترم 3 تغذیه هستم دانشگاه علو تحقیقات. خوشحال میشم اینجا با کتاب ها و مقالات مرتبط با رشته ام آشنا بشم.

ملكه

New member
سلام.من فارق التحصيل 90 رشته تغذيه ام.ارشد دادم منتظر جوابم و اميدم زياده كه قبول شم.طرحمم دارم تو بيمارستان ميگذرونم.خوشحال ميشم دوستاي جديد بيدا كنم

aminshojae

New member
سلام من کارشناسی صنایع غذایی خوندم میخوام واسه ارشد تغذیه بخونم ولی نمی دونم م یا نه

من کارشناسی صنایع غذایی خوندم میخوام واسه ارشد تغذیه بخونم ولی نمی دونم میشه یانه؟اگه میشه منابع رو هم می خوام مرسی

من
کارشناسی تغذیه سال دوم تحصیلم هستم ....
خوشحال میشم که در این فضای مجازی علمی با دوستان هم رشته خودم آشنا بشم ..

بدرود

aminshojae

New member
سلام من کارشناسی صنایع غذایی دارم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم

mastaneh

New member
سلام، منم تغذیه شهید بهشتی خوندم، ورودی 85 ام. کنکور دادم و منتظر جواب ارشدم:-s

negar91

New member
منو هم فکر کنم بدونید دیگه
تازه درسم تموم شده ( خرداد 91 ) الانم 1 ماهه طرحمو میگذرونم و منتطر جواب ارشدم هستم ( البته بعدید میدونم قبول بشم و در تکاپو هستم دوبازه بخونم )

MAHTAB.G

New member
سلام.ورودی 85 .فعلا سر کارم و منتظر نتیجه ارشد:dadad4:
اگه قبول هم نشدم امیدوارم بتونم دوباره شروع کنم

mahsaa

New member
سلام
منم تغذیه میخونم ورودی88 هستم و خیلی خوشحال میشم با بچه های تغذیه آشنا بشم :4d564ad6:
و تا جایی که بتونیم همدیگرو در مسیر ارشد کمک کنیم:a2d3:
ممنون.....

ketabsabz

Well-known member
سلام

من ترم 6تغذیه ام ...از اینکه با دوستای تغذیه ایم آشنا میشم خوشحالم...:bunnyearsmiley:

ghazal26

New member
سلام به همه ي كنكوري هاي تغذيه :smilies:

خيلي دوس دارم از تجربيات شما دوستاي گلم استفاده كنم و البته با كلمات اميد بخش شما باور كنم يه زيست شناس هم مي تونه علوم تغذيه بخونه:a2d3:

pashmak

New member
با سلام لطفا بچه های که در هر مقطعی از تحصیل در رشته تغذیه هستن با گذاشتن یک پیغام دوستان دیگر را از حضور شون با خبر کنن ...
با امید همکاری های بعدی در گروه کارشناسان تغذیه کشور .........

سلام منم راه میدین مامایی خوندم امسال تغذیه میخام شرکت کنم برای اولین بار یکم سخته و گیج کننده دعام کنید موفق باشید

monanavadi

New member
ورودی 90 تغذیه کرمان هستم...کی باید شروع کنم به خوندن؟؟؟؟دیر شده؟؟؟؟؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t:smilies-azardl (181

pashmak

New member
:smiliess (8):سلام به همه میبینم که مثل من زیادن بیخیال کنکور به سیاهی لشکر احتیاج داره

محنا

New member
سلام بچه ها منم بیوشیمی میخونم تصمیم دارم ارشد تغذییه بخونم :(40): :bunnyearsmiley: خوشحالم از هشنایی با همتون

tata300i

New member
سلام
منم صنایع غذایی میخونم
میخوام ارشد تغذیه ادامه بدم
:smilies-azardl (181

mehrshad

New member
من خارج از کشور مدرکم رو گرفتم. تازه برگشتم و می خوام با شماها مطالعه کنم. خوشحالم از اشناییتون

matyam91

New member
سلام عزىزان هم رشته اىم من مرىمم ترم ششم خىلىخوشحال مىشم که با هاتون اشنا بشم

بالا