اگه مجبور بودید

fariba88

New member
[/colorبچه ها اگه مجبور بوید با شلخته ترین آدم دنیا هم اتاق باشید و شما منظم تریم آدم دنیا بودید چیکار میکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13:

monika.6

New member
برای من یکی که قایل تحمل نیست
اینم بگم که خیلی سخت میشه یه ادمی که بی نظمه نظم یاد داد من تجربشو دارم

mexin

Well-known member
[/colorبچه ها اگه مجبور بوید با شلخته ترین آدم دنیا هم اتاق باشید و شما منظم تریم آدم دنیا بودید چیکار میکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13:

اول بگو ببینیم آقای منظم با خانم شلخته هم اتاق بشه یا خانم منظم با آقای شلخته یا آقای منظم با آقای شلخته و یا خانوم شلخته با خانوم منظم... اینا خیلی فرق میکنند دیگه ..بعله ... :21:

!SeCreT!

New member
منم تجربه شو دارم...
اولش خیلی حرص میخوردم...چندبارم وسایلشو مرتب کردم:65d6a5d6s:
اما دیگه طاقت نیاوردم بهش گفتم...
اما بی فایده بود
تا خودش نخواد مرتب نمیشه...بالاخره با تمام سختیا ترم تموم شد...

MAHSABANOO

New member
وای من هم اتاق نشدم ولی همکارم خیلی شلخته بود همیشه من رویه میز ازمایشگاهو مرتب میکردم میرفتم یالن می اومدم میدیدم همه چیز بهم ریخته در عرض دو سوت همه چیزو خراب میکرد مثلا پیپتو جاش نمیذاشت حالا باید ازمایشگاهو بگردی پیپت پیدا کنی خلاصه ماجرا داشتم با این بشر شلخته

zErOOn3

Well-known member
بچه ها اگه مجبور بوید با شلخته ترین آدم دنیا هم اتاق باشید و شما منظم تریم آدم دنیا بودید چیکار میکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SLM

YeKEE 2 RoOz Ma M!SH!M HaMRaNGSHoOn ___Ow __ CHaN RoOzEE!aM 2D HMRaNG Ma
YaVsaSH YaVaaSH

...No Fa Key
ExCuSEUS

zanbagh

New member
نهایتا خود شبیهش می شوید و مسیر بیخیالی را طی می نمائید:j58r36j3gcr4suxymup

Iris

New member
من تجربه یکساله دارم اولش تذکر میدادم فک میکردم میخاد درست بشه اما نشد بالخره یکسال من جور اتاقو کشیدم :wacsmiley:
بدبختی این بود که وقتی با کسی هم اتاق میشدی تا یکسال نمیشد اتاقتو عوض کنی و بااااااااااااااااااید تو همون اتاق میموندی وااااااااااااااا مصیبتا:smiliess (7):

کرهانی

New member
[/colorبچه ها اگه مجبور بوید با شلخته ترین آدم دنیا هم اتاق باشید و شما منظم تریم آدم دنیا بودید چیکار میکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وای نگو:smiliess (2):
من همین الانشم با داداشم همین مشکلو دارم
تو خوابگاه هم هم اتاقی اینجوری داشتم،به هیچ صراطی مستقیم نبود:ph34r-smiley:
هیچی دیگه روز کاری اونو از اول دوباره بین خودمون تقسیم میکردیم:idea_majidonline:
اصن یه وضی بودا...الانم واسه ارشد خیلی نگران هم اتاقیم

امین18

New member
واویلا
من مدتی با ی شلخته هم اتاق بودم اوائل صبر میکردم و خودم به همه چیز رسیدگی میکردم ومرتب میکردم:riz303: تا اینکه دیگه صبرم تموم شد .....کشید به:sdasdasd::sdasdasd::

fariba88

New member
من که دیگه کم آوردم از بس مرتب کاری کردم . بهش تذکر دادم دارم خل میشم

ketabsabz

Well-known member
من خودم آدم منظمیم و تجربه ی همچین شرایطی رو داشتم
واقعا قابل تحمل نیست برام

خب اولش جلو طرف با عملم و حرفام نشون میدم که من از بی نظمی بدم میاد اگه واقعا دیدم اثری نداره انقد بهش تذکر میدم که خودش بالاخره بفهمه و در نهایت اگه تاثیری نداشت راه بیخیالی رو پیش میگیرم خو آخه تا کی حرصشو بخورم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

senior

New member
باید فقط بیخیال شد و اعصابتو برای همچین ادمایی هدر ندی

ROJO

New member
پشت دستشو با کبریت داغ میزنم ک دیگه کار بد نکنه:riz481:

بالا