اگه جای ادمین محترم سایت بودی چه کسی رو بن میکردی؟

TaTi

مدیر بخش
کجایه نوتر بی اخلاق من که ندیدم همیشه خوب بوده والا

خب ، دقیقا نمی دونم کجاش بد اخلاقه؟؟؟؟:33: .... شایدم نوک انگشتاش باشه ...! نمی دونم ندیدمش از نزدیک ، بفهمم دقیقا کجاشه !!!!!!!:wacsmiley:

MAHSABANOO

New member
مهساخوب خوبه دیگه به کسی که خوبه بد نمیگن که:dadad4: نمیدونم شاید خوبی از خودم بوده که نوترم خوب بوده باهام:motat: خخخخخخخخخخخخخخ:25r30wi::25r30wi:

Marc0p0lo

New member
بن کردن، یک واکنش هست، دوست من
مثل یکجور دفاع، نه حمله.
مثلا زمانیکه شما منظره ی زشتی رو ببینید، ناخودآگاه، سرتون رو بر می گردونید و نگاهتون رو عوض می کنید،
بن شدن کاربر، به معنی اینه که، شما دارید، راه رو اشتباه می روید، یکمی از قوانین انجمن کج رفتید، و این فرصت به شما داده میشه که مسیرتون رو تصحیح کنید،
هر چند هم که بن شدن در انجمن، تقریبا برای هر فرد خاطی، موقتی است، و بن دائمی تقریبا نداریم.

بازم ایده های بهتری اگه دارید، پیشنهاد می کنم که در تاپیک انتقادات و پیشنهادات بفرمایید، و یا با هر کدام از مدیران در میون بذارید،

ممنون
بن کردن آخرین واکنش هست و کاملا یکطرفه از سمت مدیریت سایت
ما همه انسانیم و قدرت تکلم داریم همه انسان ها هم از قدرت شعور برخوردار هستن پس اگر قرار باشه کسی خودشو اصلاح کنه بهتره که اول با شخص خاطی صحبت و گفتمان بشه.
به هر حال سیستم های مدیریتی متفاوتی وجود داره دوست عزیز هر شخصی هم با توجه به توانایی ها و سلیقه اش یک راه رو انتخاب می کنه.

حتما بنده اگر انتقاد و پیشنهادی داشته باشم مطرح خواهم کرد با توجه به اینکه در گذشته هم این کار و انجام داده ام

موفق باشیم:riz304:

mikhak s

New member
بن کردن، یک واکنش هست، دوست من
مثل یکجور دفاع، نه حمله.
مثلا زمانیکه شما منظره ی زشتی رو ببینید، ناخودآگاه، سرتون رو بر می گردونید و نگاهتون رو عوض می کنید،
بن شدن کاربر، به معنی اینه که، شما دارید، راه رو اشتباه می روید، یکمی از قوانین انجمن کج رفتید، و این فرصت به شما داده میشه که مسیرتون رو تصحیح کنید،
هر چند هم که بن شدن در انجمن، تقریبا برای هر فرد خاطی، موقتی است، و بن دائمی تقریبا نداریم.

بازم ایده های بهتری اگه دارید، پیشنهاد می کنم که در تاپیک انتقادات و پیشنهادات بفرمایید، و یا با هر کدام از مدیران در میون بذارید،

ممنون

چرا دکتر جان بن دائمی هم داریم خوبشم داریم شما سنت قد نمیده:25r30wi: تو زمان ما خیلی ها بن شدن یکیشونم مدیر بود:whistle::whistle:

majid45

New member
اگر بجای آدمین محترم بودم آولین و درست ترین کارو میکردم و اون راه انداختن دوباره تایپیک" آنا دیلیمــــز " (Native language) بود که بچه چقد روش زحمت کشدن.
اگه جای ادمین بودم بخودم میگفتم : هی آدمین ! کاری نکن یکی از دستت ناراحت بشه . تا بخاد حرفی بزنه و تو انو بن کنی!

mj1919

New member
بن کردن آخرین واکنش هست و کاملا یکطرفه از سمت مدیریت سایت
ما همه انسانیم و قدرت تکلم داریم همه انسان ها هم از قدرت شعور برخوردار هستن پس اگر قرار باشه کسی خودشو اصلاح کنه بهتره که اول با شخص خاطی صحبت و گفتمان بشه.
به هر حال سیستم های مدیریتی متفاوتی وجود داره دوست عزیز هر شخصی هم با توجه به توانایی ها و سلیقه اش یک راه رو انتخاب می کنه.

حتما بنده اگر انتقاد و پیشنهادی داشته باشم مطرح خواهم کرد با توجه به اینکه در گذشته هم این کار و انجام داده ام

بله درسته گفتمان رو قبول دارم،
معمولا ، بعد از هر بار تذکر و یا پیشنهاد دوستانه که کاربر متخلف میدم، پیامهای خصوصی محتوی فحش ، به صندوق بنده (و بعضی مدیران سرازیر میشه) ، باید این رو هم در نظر گرفت کسی که داره رسما به شما فحش میده، اصول اولیه گفتمان رو رعایت نمیکنه،

در هر صورت بنده هم تابع تصمیمات ادمینم،
اگه پیشنهاد بهتری باشه که جایگزین این روش بشه ، من صد در صد حمایت می کنم

موفق باشید

Marc0p0lo

New member
بله درسته گفتمان رو قبول دارم،
معمولا ، بعد از هر بار تذکر و یا پیشنهاد دوستانه که کاربر متخلف میدم، پیامهای خصوصی محتوی فحش ، به صندوق بنده (و بعضی مدیران سرازیر میشه) ، باید این رو هم در نظر گرفت کسی که داره رسما به شما فحش میده، اصول اولیه گفتمان رو رعایت نمیکنه،

در هر صورت بنده هم تابع تصمیمات ادمینم،
اگه پیشنهاد بهتری باشه که جایگزین این روش بشه ، من صد در صد حمایت می کنم

موفق باشید
بله من متوجه سختی کار مدیران محترم هستم و آرزوی موفقیت می کنم براتون در این راه
سپاس از اینکه با صبر و حوصله جواب دادین
در رابطه با پیشنهاد هم چشم اگر چیزی به ذهنم برسه دریغ نخواهم کرد.

sara77

New member
همچنان نوتر رو بن میکردم اصن کلا به هر اسمی که میخاس بیاد بنش میکردم

شفيع

New member
چرا دکتر جان بن دائمی هم داریم خوبشم داریم شما سنت قد نمیده:25r30wi: تو زمان ما خیلی ها بن شدن یکیشونم مدیر بود:whistle::whistle:

ميخك جان ميشه اسماشونو بگي كيا مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدير ارشد كه ميگن بن دائمي نداريم حالا حرف كيو باور كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوتر

New member
عاغا من پسر خوبیم. ادمین دید پسر خوبیم یه روز بن کرد دیگه:smiliess (8): و گرنه یجور میزد که کلا ناقص شم و دیگه این ورا پیدام نشه.خخ

:25r30wi:

بالا