اگه جای ادمین محترم سایت بودی چه کسی رو بن میکردی؟

mj1919

New member
ميخك جان ميشه اسماشونو بگي كيا مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدير ارشد كه ميگن بن دائمي نداريم حالا حرف كيو باور كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شفیع عزیز
نگفتم بن دائم نداریم،
عرض کردم تقریبا نیست،

یعنی شاید به اندازه ی انگشتان دست باشه،
در سیستم جدید، هر کاربری که تعداد مشخصی اخطار دریافت کنه، به طور موقت بن میشه.
اگه ادمین محترم، صلاح بدونه، در مواردی که خودش می دونه، فرد رو دائمی بن می کنه.

ولی موارد عمومی تر ، بن موقت اعمال میشه

شفيع

New member
بچه ها پيشنهاد ميدم تاپيك ضد بن تشكيل بديم و تمام دوستان براي نشون دادن ضديد توش بيان و بنويسن

eco.bio

New member
بچه ها پيشنهاد ميدم تاپيك ضد بن تشكيل بديم و تمام دوستان براي نشون دادن ضديد توش بيان و بنويسن

خب بنظرتون کسی بهش اهمیت میده!!!؟ اینجا یه شکلک خنده میذاری برا دو روز یهویی بن میشی:25r30wi: کجای کاری بردار من

TUMS

Well-known member
من اگه جای ادمین بودم کاربر imunoo را بن میکردم . . . .

شفيع

New member
من ادمين بودم همتونو بن ميكردم خودم تنهايي ميشستم سايتو اداره و پر هم ميكردم

zErOOn3

Well-known member
سلام دوستان. هر کدوم از ما تو این انجمن با یکسری افراد راحت تریم. یعنی بعضی مواقع با همدیگه شوخیایی میکنیم که با بقیه نمیتونیم بکنیم. این تاپیک صرفا جنبه ی شوخی داره. ویقینا افرادی که بعنوان بن شونده نامشونو میبریم قطعا کسایی هستند که باشون به احتمال زیاد صمیمی تریم. برای همین ازتون میخوام بگین اگه مدیریت سایت دست شما بود چه کسی رو بن میکردین ؟ و چرا؟

دلیلشو حتما بگین!!

سلام به همگـی ...

جنتلمــن : (کلا گم برفتــه ... وختـی بخــان بیان فروم ... یکمکی اذیت شـــن ...) (چه حالی وده ها _ دادا6 خودمونیــه)

بعـــد : zErOOn3 (معتاد تمام عیــار_عین واقعیته ها _ نه بابا خوده واقعیته)

بابابرقی : روزی 5 الی 15 20 بار برقه می ضعیفـــه ( ساعت 11 الی 23 ) : کاری نمی کنن خــو ؟

(آخرش PC میسوزه و کلا می مونیم تو خ*م*ا*ر*ی)

بعــد : حالا که ادمیــن شدیم _ ADM!N سابق رو ... همیشه غایبـــن ... (منظور تو بحثای آزاد_ یکمکی اسپم یادشون بدیم)

و اینکه مزه خوشمزه و خوشبوی بــن شــدن رو بحســـّّّّـــن ...

وا3 قدردانـی از زحماتشونم یه حواله پرایدو بهشون میدادیم تا ... پولشو نمی دادیم (عینه اون پسره)

با3 یه مــاه فــروم رو تتیــل می کنیم : استراحتـــ اجبــاری ... (ملت تابستونه ها)

آهــان داشتـــ یادــش می رفـــ ... چتــــ ... نداشتیم اصـــا ...

دیگه ...

خوشحال باشیــن الون ADMINـــمون نشــده سابق ...:whistle:

اونــایی که اسمشونو نیاوردیم : از قبل بــن شــدــن ... (اینا فقط کاربرای آخر بودن)

:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member
ميخك جان ميشه اسماشونو بگي كيا مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدير ارشد كه ميگن بن دائمي نداريم حالا حرف كيو باور كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شفیع تو بازم فضولیت گل کرد؟؟؟؟؟؟؟ اون دو تایی که مهسا گفت کولاک کرده بودن. بقیه هم خیلی تو چشم نیودن

بالا