اگه جای ادمین محترم سایت بودی چه کسی رو بن میکردی؟

bioshimi93

New member
نوتر مگه قرار نبود دیگه نیایی؟ دو رور نتونستی تحمل کنی؟ اومدی دوباره شر به پا کنی؟:25r30wi:

نوتر

New member
نوتر مگه قرار نبود دیگه نیایی؟ دو رور نتونستی تحمل کنی؟ اومدی دوباره شر به پا کنی؟:25r30wi:

خووو عفو خوردم خب بیوشیمی93:25r30wi:

خیلیا عجیب دیشب خوشحال شدن و گفتن نوتر رفت!!!:auizz3ffy9vla57584x
اما متاسفانه برگشت:25r30wi:

mj1919

New member
کسرا تو این دوره ای که حبس بودم فقط شفیع گفت براش کاری کنین هیچ کس نگفت:sad:

ریا نشه بعضی دیگه از دوستات هم اومده بودن وساطتت، گفتم ما کاره ای نیستیم، باید دم ادمین رو ببینید،
یه همچین رفیقایی داری

bioshimi93

New member
ریا نشه بعضی دیگه از دوستات هم اومده بودن وساطتت، گفتم ما کاره ای نیستیم، باید دم ادمین رو ببینید،
یه همچین رفیقایی داری

حالا میگه خوشحال شدن .........بیا نوتر تحویل بگیر....نمی دونم آخه دوستای نوتر بیکارن؟:25r30wi:

Marc0p0lo

New member
به نظر بنده بن کردن نشانه ضعف مدیریتبی هست!
من روش مدیریتیم فرق داره با روش مدیریت فعلی سایت!

bioshimi93

New member
عاغا ما اومدیم:motat:
اگه جای ادمین خان بودم این بیوشیمی 93 رو بن میکردم که کاری از دستش برنمیاد:motat:

عاغا خدا نصیب کافر نکنه حبس خیلی بده. یعنی رفتیم تو حبس چه جوونایی که نبودن اون تو. یکی بخاطر 200 هزار تومن بدهی افتاده بود اون تو. یکی بخاطر مهریه:sad:یکی بخاطر ....
خلاصه جونم بتون بگه که عجیب دورانی بود. کلا پیر شدم تو دوره ای که بن بودم:sad:

مثل اینکه بن بودی خوش گذشته باشه من خودم بنت می کنم:25r30wi:

mahsa.

New member
مهسا پس من دیروز نمی پرسیدم چرا نوتر بن شده؟ بابا فکر کردم تو که دوستشی خبر داری!!!!!!!!!!!
خدارو شکر 1 روز بیشتر بن نشده داره مارو کچل می کنه

من اصلا حواسم نبوده .............
اخه دیروز یه نفر بن شد فکر کردم بحث اونه .......
هههههههههههههه عجب نوتر
از خاطرات بن شدنت بگو

شفيع

New member
کسرا تو این دوره ای که حبس بودم فقط شفیع گفت براش کاری کنین هیچ کس نگفت:sad:

خواهش ميكنم دوست خوب.ورود قهرمانانه تورو به آغوش گرم دوستان تبريك عرض نموده و اميدوارم بن كنندگان بفهمند كه نمي شود با بن كردن مديريت صحيحي كرد انسان فقط با سعه صدر پيروز و شاد هست و ديگرانم از دستش شاد و خرم ميشن.موفق باشي دوست گرامي

mj1919

New member
به نظر بنده بن کردن نشانه ضعف مدیریتبی هست!
من روش مدیریتیم فرق داره با روش مدیریت فعلی سایت!

بن کردن، یک واکنش هست، دوست من
مثل یکجور دفاع، نه حمله.
مثلا زمانیکه شما منظره ی زشتی رو ببینید، ناخودآگاه، سرتون رو بر می گردونید و نگاهتون رو عوض می کنید،
بن شدن کاربر، به معنی اینه که، شما دارید، راه رو اشتباه می روید، یکمی از قوانین انجمن کج رفتید، و این فرصت به شما داده میشه که مسیرتون رو تصحیح کنید،
هر چند هم که بن شدن در انجمن، تقریبا برای هر فرد خاطی، موقتی است، و بن دائمی تقریبا نداریم.

بازم ایده های بهتری اگه دارید، پیشنهاد می کنم که در تاپیک انتقادات و پیشنهادات بفرمایید، و یا با هر کدام از مدیران در میون بذارید،

ممنون

mahsa.

New member
بفرما اینم از نمونه ی بارز دوستای من:65d6a5d6s::65d6a5d6s:
نوتر بن شد محاکمه شد اومد بیرون عفو هم خورد حالا مهسا میگه مگه بن بودی؟

تو باشی رو حرف مهسا حرف نزنی
اگه بدونم کی از بین درت اورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من میدونم و لااله الا الله

نوتر

New member
من اصلا حواسم نبوده .............
اخه دیروز یه نفر بن شد فکر کردم بحث اونه .......
هههههههههههههه عجب نوتر
از خاطرات بن شدنت بگو

خاطرات یک بن شده
عاغا دیروز که اون قضیه پیش اومد من یکم دیگه حوصله درس نداشتم یعنی دیگه رفتم بیرون و تو خونه نموندنم. اومدم گفتم دیدم همه خونواده دارن برا افطاری میرن باغ. منم گفتم که منم برم یکم هوام عوض شه. تو باغ به این شکل برا خودم میکشتم:motat: که دیدم یه پیامکی اومد. گفت ... میدونی بن شدی؟؟؟؟؟؟؟

قیافه من اون لحظه :1dco2x0p1lilzhfpg1t
عاغا رفتیم اون تو دیدم ملت به جرم های مختلف اونجا تو بازداشتگاه بودن ...
کلا نجما و مهرشاد هم اونجا بودن. سلام رسوندن. بعد 24 ساعت دیدم سرباز انجمن اومد گفت هی نوتر... آزادی!!! عاغا مارو نمیگی یعک خوشحال شدیم که نگو.

آخه بابا ما بن نشده بودیم بعد اون قضیه من به ادمین خان یه پیامی دادم و ایشونم مهلت نداد پیام دادن همانا بن شدن همان.

قیافه من قبل اینکه به ادمین پیام بدم:smiliess (8):
قیافه ی من بعد اینکه به ادمین پیام دادم :black_eyed:

آخرین ویرایش:

TaTi

مدیر بخش
ینی کلی عشق و حال کردم دیشب که شنیدم بعضیا بن شدن............کی سند گذاشت آخه ؟؟؟؟؟:New (6):

بالا