اگه جای ادمین محترم سایت بودی چه کسی رو بن میکردی؟

mikhak s

New member
میخک تو دیگه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا تو که دختر خوبی بودی من دوست داشتم :dadad4: میبینم که تو هم به زمره دشمنان من اضافه شدی :mad_majidonline:

ای وای راست میگی؟ منو اغفال کردن نگار باور کنننننننننننننننننننننننننننننننن:sad:

nutgirl92

New member
من هیچ کس رو بن نمیکردم
758619_afro.gif

و اعلام میکردم:

همگی آزاد
بریزید بپاشید بزنید بکوبید
581019_130fs358763.gif
... امااااااااا فقط در مواردی که باعث ف ی ل ت ر ی ن گ خود سایت بشه ... من پاک سازی میکردم ... بدون اطلاع عزیزان ...
853817_j63ixk.gif

ههههههههه چ باحال میشداااااااااا :4d564ad6:

farzad.lab

مدیر بخش
من اگه میشد خودمو بن کنم توی این فصل امتحانا بن میکردم ..... فقط واسه یه مدتا .... :riz303:

mehrshad

New member
نوتر جان با اجازه بزگترهای مجلس من هم هستم....اصن خودم رو خودت رو با هم بن میکردم ... اصن یه وضی....

mw.ashel

New member
من الانم امکانشو داشتم آقای نوتر رو بن میکردم چون امروز که بعد چند هفته برگشتم انجمن میبینم ایشون اور دوز شدن و بهتره کمی بن بشن و برن افق شاید تونستن بهتر بخونن ...
پ.ن: نسبت به قبل تعداد حضورشون تو انجمن زیاد شده

نوتر مواظب خودت باش

نوتر

New member
من الانم امکانشو داشتم آقای نوتر رو بن میکردم چون امروز که بعد چند هفته برگشتم انجمن میبینم ایشون اور دوز شدن و بهتره کمی بن بشن و برن افق شاید تونستن بهتر بخونن ...
پ.ن: نسبت به قبل تعداد حضورشون تو انجمن زیاد شده

نوتر مواظب خودت باش
راست گفتی آشل خانم. هر چه به کنکور نزدیکتر میشیم من میزان حضورم برعکس بیشتر میشه. کار خوبی میکنید. فک کنم 70% کاربرا رای به بن شدن من دادن.
ادمین خان من حاضرم چشامو بستم بنو بزن راحتم کن:black_eyed:

mw.ashel

New member
راست گفتی آشل خانم. هر چه به کنکور نزدیکتر میشیم من میزان حضورم برعکس بیشتر میشه. کار خوبی میکنید. فک کنم 70% کاربرا رای به بن شدن من دادن.
ادمین خان من حاضرم چشامو بستم بنو بزن راحتم کن:black_eyed:

آقای نوتر این خصلت همه ماست که قبل کنکور همش اینجائیم ولی بعدش نه.....پس برید به درستون برسید بعد آزمون وقت دارید بازم به اینجا سر بزنید.

pashmak

New member
نوتر چاله نکن بهر کسی برای شادی روحش اون دست قشنگرو بزنید

ketabsabz

Well-known member
تصمیمم عوض شد
خودمو بن میکردم خلاص شم بخدا
دلیلشم ب خودم مربوطه

والا

sara77

New member
نوتر باید برقصه................اااااااااااااا ببخشید یه لحظه سیستمم عوض شد نوتر باید بن بشه ...........................عاغا یه جای ما اینجاس یا نوتر اخ حالا ادمین بایدو بنش کنه نتونه جوابمونو بده یه حالی میده

شفيع

New member
سلام گور كن زمان احوالت؟ميبينم كه خودت تو گور افتادي!يكي نيس اينو نجات بده؟مديران محترم كه دوستانمونيد اينو نجات بدين.

شفيع

New member
حسان تو بيوشيمي كه ناسلامتي مدير شدين اين چ نوع برخورد با كاربراسسسسسسسسسسسسسسس من حالا كاربر عاديم شما بايد دلي پراز مهرو محبت داشته باشيد

نوتر

New member
عاغا ما اومدیم:motat:
اگه جای ادمین خان بودم این بیوشیمی 93 رو بن میکردم که کاری از دستش برنمیاد:motat:

عاغا خدا نصیب کافر نکنه حبس خیلی بده. یعنی رفتیم تو حبس چه جوونایی که نبودن اون تو. یکی بخاطر 200 هزار تومن بدهی افتاده بود اون تو. یکی بخاطر مهریه:sad:یکی بخاطر ....
خلاصه جونم بتون بگه که عجیب دورانی بود. کلا پیر شدم تو دوره ای که بن بودم:sad:

نوتر

New member
سلام گور كن زمان احوالت؟ميبينم كه خودت تو گور افتادي!يكي نيس اينو نجات بده؟مديران محترم كه دوستانمونيد اينو نجات بدين.

شفیع داداش تو یک جایزه پیش من داری ! یعنی ایول به مرامت

بالا