اگه جای ادمین محترم سایت بودی چه کسی رو بن میکردی؟

princess

New member
من reza.n رو بن می کنم تا بنده خدا به ارزوش که خلاص شدن از اینجاست برسه. تنها کاری که از دستم بر میاد براش انجام بدم همینه.

negar91

New member
من خودم قطعا نگار 91 رو بن میکردم . مدیریتم ازش میگرفتم:a2d3:
دلیل: چون به حرف آدم گوش نمیده و سر خود بعضی کارا رو میکنه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

من چه هیزم تری به تو فروختم نه واقعا چیکارت کردم که به خون من تشنه ای :smiliess (15): ایشاالله خودت بن بشی از شرت خلاص بشیم
من بمیرم هم این صندلی مدیریتمو به تو نمیدم کور خوندی شرمنده :image170:

negar91

New member
دقیقا منم همین کارو میکردم. نگار زود باش بیا دفاع کن وگرنه بن میشی:65d6a5d6s:

میخک تو دیگه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا تو که دختر خوبی بودی من دوست داشتم :dadad4: میبینم که تو هم به زمره دشمنان من اضافه شدی :mad_majidonline:

nanaz

New member
ای بابا !!
این مکسین کجاست یه تاپیک خنده دار بزنه . دلمون پوسید از بس دعوا دیدیم حالا چه شوخی چه جدی .
من خودمو بن میکردم که به درسام میرسیدم( اینو گفتم که اسپم نباشه:tonguesmiley:)

RONATA

New member

:riz481:من نوتر و محمد و رضا رو مهرشاد و گلچین و بقیه ی پسرا رو بن میکردمو بعدشم یه پاتی دخترونه میگرفتیمو حالشو میبردیییییییییییییییییییییم:thumbsupsmileyanim:

RONATA

New member

:riz481:من نوتر و محمد و رضا رو مهرشاد و گلچین و بقیه ی پسرا رو بن میکردمو بعدشم یه پارتی دخترونه میگرفتیمو حالشو میبردیییییییییییییییییییییم:thumbsupsmileyanim:

ketabsabz

Well-known member
بنده ب شخصه مکسینو بن میکردم:motat::4d564ad6:
علت : ب دلیل تاپیکای ضد بشری ک علیه خانما و دخترخانوما عزیز سایت میزنه
:a2d3:

البته نگران بخش طنز نباشید خودم رهبریشو ب دست میگیرم اینقد براتون مطالب طنز میذارم ک حالشو ببرین:ad54ad:

pashmak

New member
نتیجه میگیریم ما خانمها تمام اقایون رو بن میکنیم اسم سایتم میزنیم خانم دکترا

حسان

Well-known member
نیدونم کی مستحق بن شدنه؟؟؟ کار سختی داره ادمین...
zany-zany-comic-joker-smiley-emoticon-000598-large.gif

sara77

New member
انصافا خوبه جای ادمین نیستم.ولی اگه بودم همه کسایی که میومدن تو این تاپیک و نظر میدادن که دیگه عبرت شه فضولی نکنن

mehrshad

New member
فک کنم خودم رو بن می کردم راحت بشینم سر درسم !!! والا !!!

am-ml

New member
سلام دوستان. هر کدوم از ما تو این انجمن با یکسری افراد راحت تریم. یعنی بعضی مواقع با همدیگه شوخیایی میکنیم که با بقیه نمیتونیم بکنیم. این تاپیک صرفا جنبه ی شوخی داره. ویقینا افرادی که بعنوان بن شونده نامشونو میبریم قطعا کسایی هستند که باشون به احتمال زیاد صمیمی تریم. برای همین ازتون میخوام بگین اگه مدیریت سایت دست شما بود چه کسی رو بن میکردین ؟ و چرا؟

دلیلشو حتما بگین!!

خودتون رو .
بعلت عادی سازی پدیده منفور بن شدن.
:New (6):

varia

Well-known member
بنده غلام علي نوري نيرو رو بن ميكردم. دليلشو هم فكر كنم ميدونيد و تو تايپيكها مفصلا توضيح دادم.

شايد نوتر رو هم بن كردم!!! يا كلا همه تغذيه اي هارو!!! هههههه بابا شوخي كردم اعصابتو كنترل كن!

آخرین ویرایش:

leylii

New member
نوتر.....چون فکر کنم با همه بچه ها کنار می یاد...............

نوتر

New member
نوتر چون شبا که ما میخابیم نوتر بیداره مشکوکه

نوتر.....چون فکر کنم با همه بچه ها کنار می یاد...............
من نوترو بن میکردم
green-smiley-022.gif

چون فقط به فکر شیمکشه
green-smiley-027.gif

خودتون رو .
بعلت عادی سازی پدیده منفور بن شدن.
:New (6):

بنده غلام علي نوري نيرو رو بن ميكردم. دليلشو هم فكر كنم ميدونيد و تو تايپيكها مفصلا توضيح دادم.

شايد نوتر رو هم بن كردم!!! يا كلا همه تغذيه اي هارو!!! هههههه بابا شوخي كردم اعصابتو كنترل كن!

عاغا دیگه کسی نبود؟؟؟؟؟؟:motat:

بالا