اگه بتونید در زمان سفر کنیددر کدام جهت و چرا؟

reza.n

New member
چه تاپیکاییو بالا میارین.ایول.این تاپیک واسه حدود 1 ساله پیشه.جالب بود یاد اون روزا افتادم.:dadad4::sad:

سلام من میرم فقط به سه ماه پیش میتونستم بیشتر درس بخونم تاقبول بشم و نرم سربازی اونم کجا مرزبانی

bioshimi@

Well-known member
من میرم آینده دور زمانی که اصن عمرمون نمیرسه و نخواهم بود هزار سال بعد ببینم که واقعن دنیا چه جوری میشه چقد پیشرفت شده اون فیلمای تخیلی در مورد آینده به واقعیت میپیونده یا نه...

bakhshi

New member
منم میرم 50سال اینده ببینم وضعیت چجوریه:idea_majidonline:

in sakhte

chon kheyli az chizaro nemituni ye dafe baham hazm koni

ye film sakhtan rajebe in ke beri zamane ayaande

adam sandler bazi karde

oino bebini dige dust nadari beri zamane ayandeh
hatman bebin

آخرین ویرایش:

nsj

New member
حرفمو پس میگیرم
به یه ماه قبل برای جلوگیری از یه اشتباه.........
نتونستم like کنم با هات موافقم منم یه اشتباه ناخواسته کردم و اصلا منظوری نداشتم ولی الان دارم چوبش رو میخورم. ای کاش میشد زمان برگرده عقب ای کااااش.

Maryam.A

Well-known member
به آینده نمی رم چون اونجا شاید خیلی هارو از دست داده باشم
به گذشته میرم تا 1 اشتباهی که کردم درست کنم و اون عزیزایی که از دست دادم دوباره ببینم
زود بر می گردم به حال و با توکل به خدا زندگی می کنم

سلام خوب هستید من مهدی هستم کارشناس ازمایشگاه شما چه رشته ای مطالعه میکنید؟ امسال ارشد شرکت کردم توکل کردم به خدا خیلی دوست دارم قبول بشم بچه ها برام دعا کنید ممنون

bioshimi93

New member
اگه میتونستم توی زمان سفر کنم 100 درصد برمی گشتم به 5 سال قبل:65d6a5d6s:

رها93

New member
من دقیقا به 3 سال قبل برمیگشتم . ممطمئنم مسیرم خیلی عوض میشد. خیلیییییییی

Hamidvet

New member
من اصلا دوست ندارم به گذشته برگردم ؛ گذشته چیزی بوده که الان ازش خبر داریم و میدونیم چی به چی بوده ...

حتی دوست ندارم برگردم و مسیر زندگیم رو عوض کنم ...

فقط دوست دارم برم آینده ... خییییلی ... تا ببینم چه چیزای جدید بوجود اومدن، وسائل، تجهیزات؛

دلم میخواد بدونم بالاخره ایدز درمان میشه یا نه؟ بالاخره حیات (در سطح ابتدائی یا پیشرفته) در جای دیگری از کیهان (Cosmos) کشف میشه یا نه؟

سفر با سرعت نور محقق میشه یا نه؟ نزدیک شدن یا حتی عبور از سیاهچاله ها امکان پذیر میشه عایا؟ ...

و اینکه سرعت زندگی در آینده چطوریه و اونا به چه چیزی بیشتر فکر میکنند؟ ...

joojoo :)

New member
به 10 سال قبل :rolleyessmileyanim:
البته موافقم که برگشتن خوب نیست چون آدما بر اساس شرایطی که توش هستن و امکاناتی که دارن همیشه بهترین عکس العمل ها رو انجام میدن. به آینده ی خوب امیدوارم :painting: انشاالله

vahid28

New member
سفر به گذشته که ممکن نیست
فقط به آینده روی کاغذ احتمال داره
من سفرنمیکنم
چون خانوادم و همه چیزم رو بایدبذارم و به سفری یکطرفه برم چون سفر به گذشته ممکن نیست و راه برگشت نمیمونه

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
من که حوصله برگشت به عقب و از اول ایجاد تغییرات رو ندارم . چون همه چیز تکراری میشه و من از تکرار بدم میاد .

همیشه چیزای جدید دوس داشتم . جاهای جدید . اما به آینده هم سفر نمیکنم آدم ریسک پذیری نیستم . یهو سفر کردم و نسل بشر منقرض شده بود چی ! :sdasdasd:

farzad.lab

مدیر بخش
امااااااااااااا
دوس داشتم با یه چیزی مثل این واقعی گذشته یا آینده رو ببینم کوتاه .

12021546799810212616134291012151661263147.jpg

MOHAMMAD.R

New member
دوس ندارم برگردم به گذشته ولی اگه بشد به 5 سال پیش برگردم برمی گشتمو یکی از تصمیمایی که گرفتمو نمیگرفتم...
الان دوس دارم هرچه زودتر 3 یا 4 سال آینده رو ببینم..

بالا