اونایی که ***سم شناسی*** قبول شدن بیان اینجا جمع شیم........ ( ارشد پزشکی 91 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

topol

New member
سلام بچه ها
قسمتای گیاهی زیست عمومی هم تو کنکور میاد؟؟؟
salam ta on jayi ke man midonam to konkore vezarate olum miad vali to konkore vezarate behdasht aslan giah ina nist che bioshimish che zistesh vali to vezarat olum bio va zist az giah inaam soal daran masalan ye nemonash vakonesh haye marahele tariki ina be khosos az fotosantez.ama vezarate behdasht kolan fiziologi biologie ensani hastesh bioshimisham mortabet ba ensane.nemidonam kamel matlabo resondam ya na!

Fatemehy

New member
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی.... چرا پشیمونی و فکر میکنی کار بدی کردی این رشته رو رفتی؟؟؟؟
والا از روزي كه رفتيم دانشكاه استاد درس سم شناسي صنعتي مون همش إيه ياس مي خونه و ميكه كار نيست و....همش ما رو با داروسازي مقايسه مي كنن يا با مهندسي بهداشت......
خلاصه مي كن بازار كارش خرابه... من علوم دارويي ميرم ولي كلي هم از تربيت مدرس بد ميكن.... خلاصه تا الان از ٢٥ نفر ما ١ نفر انصراف داد ١ نفر در شرف انصرافه!!!!!!
از ٢٠ نفر سال بالاتر مون ٣ نفر انصراف دادن.
متاسفم موج منفي دادم......شرمنده.... ولي اين يه فاجه در علوم داروييه....

Fatemehy

New member
بجه ها اكه به سم شناسي علاقه دارين حرف منو كوش كنين.........
به هيج وجه دانشكاه ازاد نياين............. حتي علوم دارويي.تو اين ٣ هفته هر روز يه استاد غيبت كرده و كلاسمون رو هوا بوده.........!!!!!!جداً مي كم تلاش تلاش تلاش تا سراسري قبول شين.......!!!
كلي كتاب معرفي كردن و كار دادن بهمون ولي كلي هم كلاسامونو جدي كرفتن.......!!!!!!
ازاد نياين .......

karshenasgh

New member
یعنی میگین از اینکه اومدین دانشگاه آزاد پشیمونین یا اینکه به این نتیجه رسیدین که کلاً رشته سم شناسی به درد نمی خوره؟
اگه سراسری هم قبول شده بودین، باز هم پشیمون بودین و همین حرفها رو می زدین؟

Maryam-87

New member
salam ta on jayi ke man midonam to konkore vezarate olum miad vali to konkore vezarate behdasht aslan giah ina nist che bioshimish che zistesh vali to vezarat olum bio va zist az giah inaam soal daran masalan ye nemonash vakonesh haye marahele tariki ina be khosos az fotosantez.ama vezarate behdasht kolan fiziologi biologie ensani hastesh bioshimisham mortabet ba ensane.nemidonam kamel matlabo resondam ya na!

تپل جان خیلی ممنون از راهنماییتون
باز اگه کسی نظری داری ممنون میشم راهنماییمون کنه:rose:

veghar khodayari

New member
بجه ها اكه به سم شناسي علاقه دارين حرف منو كوش كنين.........
به هيج وجه دانشكاه ازاد نياين............. حتي علوم دارويي.تو اين ٣ هفته هر روز يه استاد غيبت كرده و كلاسمون رو هوا بوده.........!!!!!!جداً مي كم تلاش تلاش تلاش تا سراسري قبول شين.......!!!
كلي كتاب معرفي كردن و كار دادن بهمون ولي كلي هم كلاسامونو جدي كرفتن.......!!!!!!
ازاد نياين .......

shoma koja azad mikhonin? mishe beporsam shahrieh chandeh? chera sam be dard nemikhore? yani aslan bazar kar nadare?

Biology

New member
سلام. من بین رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی و سم شناسی موندم. نمیدونم کدوم آینده و بازار کاری بهتری داره، کسایی که تو این زمینه اطلاعاتی دارن میتونن من رو راهنمایی کنن؟ راستی من لیسانس سلولی و مولکولی دارم

Biology

New member
چرا هیچکی دیگه اینجا جواب نمیده؟کسی هست که سم شناسی دانشگاه علوم پزشکی مازندران قبول شده باشه؟

Maryam-87

New member
سلام
بچه ها می خواستم بدونم کل کتاب بیوشیمی دکتر احسانی انتشارات پوران پژوهش رو باید بخونیم؟؟؟ کدوم فصلا مربوط به انسان نیست؟؟

یه سوال دیگه هم اینکه محل تشکیل کلاسای بچه های ارشد سم دانشگاه تهران کدم دانشکده است؟

lavin*

New member
کسی اطلاع داره که اه یه نفر کار داشته باشه و بخواد ارشد سم بخونه خوبه یه نه؟
آخه اینجا همه میگن کار نداره و ...

سلام دوستان
مبارک باشه قبولی همتون
منم سورپریز شدم
انتخاب دومم تربیت مدرس قبول شدم خیلی خوشحال شدم چون نمیتونستم شهرستان برم
خدا خدا میکردم تهران قبول شم که همسرم اذیت نشه
خدارو هزار مرتبه شکر
البته خوشحالی اصلی برا همسرمه که خییییییییییییییییییییییلی زحمت کشید برا قبولیم
خداخیرش بده ایشالا:rose:
ایشالا که شاهد موفقیت بقیه برا سال آینده هم باشیم

سلام .بهتون تبریک میگم. من تازه تصمیم گرفتم واسه ارشد این رشته رو بخونم .البته کارشناسیم زیست سلولی ملکولی بوده شاخه میکروبیولوژی . میشه کمکم کنین بگین چی خوندین و چقدر روزانه وقت میذاشتین. در ضمن من کارمند هستم

negahban

New member
سم فایده نداره بازار کار نداره ...هر کسی خونده بیکاره! رشته ای برید که آینده داشته باشه

Azygos

New member
سلام
تبریک میگم به همه بابت قبولیشون
همسر من امسال تصمیم داره که برای کارشناسی ارشد سم شناسی درس بخونه
ولی واقعا نمیدونیم باید از چه منابعی استفاده کنه
ممنون میشیم از دوستانی که قبول شدن اگه لطف کنید منابعی رو که خودتون استفاده کردین رو به ما هم معرفی کنید.
واقعا به کمکتون نیاز داریم
اگرم فکر میکنید اگه اسم خاصی رو بیارید تبلیغ میشه یجوری کمکمون کنید دیگه
فکر میکنم این سوال خیلیا باشه
ممنون بچه ها

Azygos

New member
والا از روزي كه رفتيم دانشكاه استاد درس سم شناسي صنعتي مون همش إيه ياس مي خونه و ميكه كار نيست و....همش ما رو با داروسازي مقايسه مي كنن يا با مهندسي بهداشت......
خلاصه مي كن بازار كارش خرابه... من علوم دارويي ميرم ولي كلي هم از تربيت مدرس بد ميكن.... خلاصه تا الان از ٢٥ نفر ما ١ نفر انصراف داد ١ نفر در شرف انصرافه!!!!!!
از ٢٠ نفر سال بالاتر مون ٣ نفر انصراف دادن.
متاسفم موج منفي دادم......شرمنده.... ولي اين يه فاجه در علوم داروييه....

دوست عزیز میشه یه راهنمایی بکنی واسه اینکه خب چه رشته ای واسه ارشد خوندن مناسبه
بخدا گیج شدیم دیگه

atlantic_86

New member
دوست عزیز میشه یه راهنمایی بکنی واسه اینکه خب چه رشته ای واسه ارشد خوندن مناسبه
بخدا گیج شدیم دیگه

سلام دوس عزیز
بازار کار همه رشته ها خرابه هر چی بخونی فرقی نمیکنه
به قول مععروف مملکته ما داریم..............:riz513:

zy zy

New member
با فوق دیپلم پرورش جلبک هم میشه رفت سر یه کار خیلی خوب،کار فقط بند پ میخاد ، اگه به فکر کار باشیم که باید دور از جون شماها سرمونو بذاریم بمیریم ، فک میکنین مملکته ما داریم واقعا؟؟؟؟

Azygos

New member
دوستان کسی نبود ک بتونه به من کمک کنه؟
من منابع میخام واسه قبولی توی ارشد سم شناسی
خواهش میکنم اگه میتونین کمک کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا