اونایی که ***سم شناسی*** قبول شدن بیان اینجا جمع شیم........ ( ارشد پزشکی 91 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dana20

New member
سلام
رتبه من 19
نمره ام214
درصدامم با گردکردن
بیو65
زیست62
شیمی50
زبان5

karshenasgh

New member
پس نمره هر چي بيشتر باشه بهتره؟

ميشه ترتيب انتخاب شهراتو بزاري؟ اولين شهر تا آخرين شهري كه انتخاب كردي به ترتيبت.ممنون

آره دیگه! رتبه هرچی کمتر باشه بهتره و نمره هرچی بیشتر باشه بهتره. حالا من متعجبم که وقتی آخرین نفر پذیرفته شده نمره اش 159 هست من که نمره ام فقط شده 75 و از اون خیلی کمتر شدم چرا قبول اعلام شدم ؟!!!!!!!!

من همه شهرا رو انتخاب کردم. ترتیبشون هم اینه:
1- مازندران
2- مشهد
3- تهران
4- تربیت مدرس
5- اصفهان
6- شیراز
7- کرمان
8- اهواز
9- دانشگاه آزاد واحد علوم دارویی تهران
10- دانشگاه آزاد واحد شهرضا
11- دانشگاه آزاد واحد اهر

که ای کاش دستم می شکست و دوتای آخرو نمی زدم!

sanazmohandes

New member
این نمره که زدن اخرین فرد فبولی 159 یعنی این نیست که هرکی این نمررو بیاره قبوله چون یکی نمرش خیلی بالاس ولی بعضی شهرارو نمیزنه و قبول هم نمیشه من
رتبه 100
نمره 150
سهمیه : ازاد
فکر کنم اگه یه نفر ازاد علوم دارویی نمیزد من همون اول قبول بودم

Fatemehy

New member
من بیوشیمی 40 زیست 35 شیمی 35 زبان 10 ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم اگه شیمی و زیست 50 زده بودم سراسری قبول میشدم از خودم ناراحتم من این همه با شیمی و زیست تو دبیرستان سروکار داشتم انقد شیمیم خوب بود چرا این طوری زدم

salam ham kelasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:rose:

karshenasgh

New member
این نمره که زدن اخرین فرد فبولی 159 یعنی این نیست که هرکی این نمررو بیاره قبوله چون یکی نمرش خیلی بالاس ولی بعضی شهرارو نمیزنه و قبول هم نمیشه من
رتبه 100
نمره 150
سهمیه : ازاد
فکر کنم اگه یه نفر ازاد علوم دارویی نمیزد من همون اول قبول بودم

ممنون. ولی من هنوز نفهمیدم!:smiliess (12):
منظورم این نبود که هرکی این نمره رو بیاره قبول میشه، منظورم اینه که وقتی میگن آخرین نفری که قبول اعلام کردن نمره اش شده 159، خب! قاعدتاً این باید به این معنی باشه که کسانی که نمره شون از 159 کمتر شده قبول نشدن دیگه! پس چطوری میشه من که نمره ام اینقدر کمه و شده 75، قبول اعلام شدم؟!!! مگه نگفتن هرکس باید حدنصاب نمره رو بیاره تا در گزینش شهر شرکت داده بشه؟؟؟؟

sanazmohandes

New member
انتخابای من : تهران - مدرس - اصفهان - ساری - شیراز - مشهد - کرمان - اهواز - ازاد علوم دارویی تهران

mikhak s

New member
منظورم این نبود که هرکی این نمره رو بیاره قبول میشه، منظورم اینه که وقتی میگن آخرین نفری که قبول اعلام کردن نمره اش شده 159، خب! قاعدتاً این باید به این معنی باشه که کسانی که نمره شون از 159 کمتر شده قبول نشدن دیگه! پس چطوری میشه من که نمره ام اینقدر کمه و شده 75، قبول اعلام شدم؟!!! مگه نگفتن هرکس باید حدنصاب نمره رو بیاره تا در گزینش شهر شرکت داده بشه؟؟؟؟

عزيزم كاملا درست ميگي اگه كسي نمرش158 بوده قبول نشده چه برسه به تو كه نمرت بايد دوبرابر ميشده تا بتوني جز قبوليا حساب بشي. اشتباه شده. حتما پيگيري كن ايشالله درست ميشه.

mohamad21

New member
159 نمره آخرین نفری بوده که دولتی قبول شده. آزاد با نمره 40-50 هم میشناسم کسی را که قبول شده! من خودم نمرم 161 شد ولی متاسفانه همه شهرایی که دولتی داشتن را انتخاب نکردم واسه همین دولتی نشدم توی کارنامم نوشته بخاطر انتخاب نامناسب قبول نشدی حتما اونایی که میخان سال آینده امتحان بدن حواسشون باشه که همه شهرارو انتخاب کنن تا به سرنوشت من دچار نشن

karshenasgh

New member
159 نمره آخرین نفری بوده که دولتی قبول شده. آزاد با نمره 40-50 هم میشناسم کسی را که قبول شده! من خودم نمرم 161 شد ولی متاسفانه همه شهرایی که دولتی داشتن را انتخاب نکردم واسه همین دولتی نشدم توی کارنامم نوشته بخاطر انتخاب نامناسب قبول نشدی حتما اونایی که میخان سال آینده امتحان بدن حواسشون باشه که همه شهرارو انتخاب کنن تا به سرنوشت من دچار نشن

یعنی شما میگی تا جایی که تونستن حتی کسایی که نمره نیاوردن رو هم زورکی فرستادن دانشگاه آزاد، بعدشم محرومیت از کنکور سال بعد رو هم تحمیل کردن؟!!! وای این دیگه واقعاً غیر قابل تحمله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :14:

پس چرا زمان ثبت نام کنکور پزشکی از زبان وزیر بهداشت گفتند که امسال ظرفیت ها رو اضافه کردیم اما ممکنه همش پر نشه، چون فقط کسایی که حدنصاب نمره رو بیارن در گزینش شرکت داده میشن. یعنی الان من حدنصاب رو آوردم که قبول شدم!!!!!!!!!!!:5:

j.sadegh ahmadi

New member
نمره 159 نمره اخرین نفری بوده که دولتی و ازاد قبول شده البته قبل از تکمیل ظرفیت
نمره من 159/75 بود با رتبه 70 بدون سهمیه علوم دارویی تهران قبول شدم.

karshenasgh

New member
پس با این اوصاف اینطوریا هم نیست که 159/75 منظورش آخرین نفری باشه که دولتی قبول شده! پس قضیه چی میتونه باشه بچه ها ! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahtab khanom

New member
بچه ها كسي در مورد رشته ارشد گياهان دارويي اطلاعاتي داره گرچه سوالم بي ربطه ولي جايي واسه پرسيدن پيدا نكردم ؟:33:

sanazmohandes

New member
من تو تکمیل ظرفیت ازاد مهندسی محیط زیست گرایش اب و فاضلاب علوم تحقیقات قبول شدم ولی سمو میخام برم چون رشته های دکتراش بیشتره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا