اونایی که ***سم شناسی*** قبول شدن بیان اینجا جمع شیم........ ( ارشد پزشکی 91 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m.nikdel

New member
سلام بچه ها منم امسال قبول شدم ولی درصدای قطعیم هنوز مشخص نیس بعدا واستون میذارم.واس اونایی که از بیوشیمی ترس دارن باید بگم حق دارن حتی نگاه انداختن به هارپرولنینجرم دلهره ایجادمیکنه به نظر من بهترین کتاب حال حاضر واس کنکور کتاب بیوشیمی (علی احسانی وفرشته بهمنیه)که خیلی ساده و روونه و برخلاف بقیه کتابا به آدم انگیزه میده .با اینکه حجمش خیلی کمتر از بقیه کتاباس ولی 80 الی 90 درصدسوالای کنکورو پوشش میده من که بارها واس مولفاشون دعا میکنم

Maryam-87

New member
سلام نیکدل جان
ممنون از راهنماییتون
شما فقط این کتاب بیوشیمی رو خوندی و رفرنس نخوندی؟ یعنی اینقدر خوب بود؟
بی زحمت بگید برای درسای دیگه چه کتابایی خوندین
ممنون میشم بگید رشتتون چی بوده و وقتی درصداتون اومد اونارو هم بگذارید

m.nikdel

New member
سلام نیکدل جان
ممنون از راهنماییتون
شما فقط این کتاب بیوشیمی رو خوندی و رفرنس نخوندی؟ یعنی اینقدر خوب بود؟
بی زحمت بگید برای درسای دیگه چه کتابایی خوندین
ممنون میشم بگید رشتتون چی بوده و وقتی درصداتون اومد اونارو هم بگذارید

سلام من بیوشیمی فقط بخش کربوهیدرات رو علاوه براحسانی پروین پاسالارم خوندم که نمیخوندمم فرقی نداشت ولی بقیه مباحث رو فقط احسانیو خوندم ولی گفته باشم بیو فوقالعاده فراره من پنج دور دقیق خوندم تا صددرصد مسلط شدم وحدودا هفتاددرصدزدم.کتاب عالیه چون آخرهرفصل کلی تست کنکورای قبلو داره که داخل تستها نکاتی هست که تو کتاب نیس البته نگران نباشین نکته هارو کنار کتاب بنویسین و یاد بگیرین که زیادم نیستن.شیمی من فقط مورتیمر یک رو وقت کردم بخونم با زیست شناسی هیات مولفان فصلهای دستگاهی و مهمش بعلاوه زیست شناسی برای کنکور(کتاب کوچیکیه)همون فصلاش(گوارش_تنفس_گردش خون_دفع ادرار_دفاعی_و اجزای سلول)_شماریسک نکنید حتما فیزیولوزی گایتون رو هم بخونین_من گیاه پزشکی بودم

..RANA..

New member
واااااای .چقدر تاپیکم پر شده ...... مرررررررررررررررررررررررررررسی:28:

karshenasgh

New member
سلام. میشه لطفاً این اطلاعات کارنامه تون رو اینجا بزارین تا استفاده کنیم.
سهمیه = ؟
درصدهای کارنامه = ؟
نمره خودتون = ؟
نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد = ؟
رتبه در سهمیه = ؟
رتبه در کل = ؟
ممنون میشم... :rose:

karshenasgh

New member
اول خودم:

سهمیه: آزاد

بیوشیمی:2/22-
زیست:31/11
شیمی:37/04
زبان:0

نمره خودم:75

نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد : 159/75

رتبه در سهمیه: 200

رتبه در کل: 201

نتیجه : قبول / دانشگاه آزاد واحد شهرضا

karshenasgh

New member
خدایا! اگه بیوشیمی رو اینقدر خراب نکرده بودم الان این همه بدبختی نمی کشیدم که از کنکور سال دیگه هم محروم بشم...:14: :sad:

Maryam-87

New member
سلام، ممنون نیکدل جان
بچه ها لطفا هر کی قبول شده حتما درصدا و رتبه شو به همراه منابعی که خونده بذاره
با تشکر از همگی

sanazmohandes

New member
من بیوشیمی 40 زیست 35 شیمی 35 زبان 10 ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم اگه شیمی و زیست 50 زده بودم سراسری قبول میشدم از خودم ناراحتم من این همه با شیمی و زیست تو دبیرستان سروکار داشتم انقد شیمیم خوب بود چرا این طوری زدم

mikhak s

New member
من بیوشیمی 40 زیست 35 شیمی 35 زبان 10 ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم اگه شیمی و زیست 50 زده بودم سراسری قبول میشدم از خودم ناراحتم من این همه با شیمی و زیست تو دبیرستان سروکار داشتم انقد شیمیم خوب بود چرا این طوری زدم

ساناز تو با اين درصدا چرا توي تكميل ظرفيت قبول شدي؟ به نظرم بايد از اول قبول ميشدي

sanazmohandes

New member
ساناز تو با اين درصدا چرا توي تكميل ظرفيت قبول شدي؟ به نظرم بايد از اول قبول ميشدي
احتمالا شاید یکی با نفری که قبول شده بود فاصله داشتم بدشانسی اوردم دیگه یکی به عنوان اولین نفر میره یهجا یکیم اخرین نفر من رتبم 100 شد

mikhak s

New member
اول خودم:

سهمیه: آزاد

بیوشیمی:2/22-
زیست:31/11
شیمی:37/04
زبان:0

نمره خودم:75

نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد : 159/75

رتبه در سهمیه: 200

رتبه در کل: 201

نتیجه : قبول / دانشگاه آزاد واحد شهرضا

ميشه درمورد نمره توضيح بدي؟ اين قضيش چيه؟

karshenasgh

New member
ميشه درمورد نمره توضيح بدي؟ اين قضيش چيه؟

نمی دونم! نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد رو زده 159، اونوقت من چطوری با نمره 75 قبول اعلام شدم. تازه به جرم این قبولی سال دیگه هم نتونم کنکور بدم! آخه این انصافه! به خدا دارم دیوونه میشم. کارم فقط شده کابوس دیدن! :mad_majidonline::sad:

karshenasgh

New member
احتمالا شاید یکی با نفری که قبول شده بود فاصله داشتم بدشانسی اوردم دیگه یکی به عنوان اولین نفر میره یهجا یکیم اخرین نفر من رتبم 100 شد

اتفاقاً اسم اینو باید بزاری خوش شانسی. اینم خودش یه جور رکورده دیگه. خیلی هم بامزه و جالبه!

mikhak s

New member
نمی دونم! نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد رو زده 159، اونوقت من چطوری با نمره 75 قبول اعلام شدم. تازه به جرم این قبولی سال دیگه هم نتونم کنکور بدم! آخه این انصافه! به خدا دارم دیوونه میشم. کارم فقط شده کابوس دیدن! :mad_majidonline::sad:

پس نمره هر چي بيشتر باشه بهتره؟

ميشه ترتيب انتخاب شهراتو بزاري؟ اولين شهر تا آخرين شهري كه انتخاب كردي به ترتيبت.ممنون

mikhak s

New member

لطفا شهرايي كه انتخاب كردي رو به ترتيب اينجا بزار. من هنوز تو شوكم تو چطور افتادي براي تكميل ظرفيت.:shocked:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا