اونایی که ***سم شناسی*** قبول شدن بیان اینجا جمع شیم........ ( ارشد پزشکی 91 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohamad21

New member
مسلما از بعضی از رشته ها مثل گیاهپزشکی که لیسانس منه بازار کارش بهتره. بهتره جملم را تصحیح کنم سم شناسی در مقایسه با دیگر رشته های علوم پزشکی بازار کارش کمتره. سم شناسی وانگل شناسی بازار کارشون کمتر وقبولیشونم راحتتر.

sanazmohandes

New member
ولی مهمترین نکته علاقه است اگه علاقه داشته باشی کار خودش میاد سراغت
ولی من به رشته بهداشت محیط علاقه ندارم ولی تو کاراموزیم بهم پیشنهار کار دادن نمیدونم کدومو انتخاب کنم بیمارستانم میتونم برم

Maryam-87

New member
سلام
ببخشید شما که علوم پزشکی تهران قبول شدید میشه بگید چه کتاباییو چه جوری خوندید؟؟ کلاس و آزمون و جزوه و تست چی استفاده کردید؟
اگه میشه درصداتونو هم بگید ممنون میشم
تو رو خدا مارو هم راهنمایی کنید

hosseini_h_7

New member
سلام
ببخشید شما که علوم پزشکی تهران قبول شدید میشه بگید چه کتاباییو چه جوری خوندید؟؟ کلاس و آزمون و جزوه و تست چی استفاده کردید؟
اگه میشه درصداتونو هم بگید ممنون میشم
تو رو خدا مارو هم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز.
من روش خودمو داشتم نمی دونم به درد شما بخوره یانه.
اگه از الان می خواید شروع کنید بهتره شروع کنی به خوندن رفرنسها(لنینجر+هارپر)تا اطلاعات کلی راجع به بیوشیمی بدست بیارید.توجه داشته باشید هیچ وقت سعی نکنیدبیوشیمی رو حفظ کنیداونم در اول کار با استفاده از خلاصه ها.
مطالب بیوشیمی زنجیر وار به همدیگه ریط دارن،مخصوصاًمسیرهای متابولیسم.بیوشیمی را باید با تمام جزئیاتش خواند تا تسلسل موضوعات در ذهن گسیخته نشه.
کتاب ضروریات بیوشیمی را معمولاًبچه های بیوشیمی بالینی می خونن،ولی اگه سعی کنید به عنوان خلاصه ازش استفاده کنید خیلی کمک کننده است،شامل دو بخش طرح درس و آزمونهای سالهای گذشته ارشد و دکترا است.
شما باید تمام مطالب اصلی و جزیات را ضمن مطالعه مراجع اصلی و کمکی،به صورت خلاصه برداری جامع برای خود داشته باشید و توجه کنید حتماً،حتماً،حتماً در ماه آخر همراه با خلاصه برداری های شیمی یکی دو دور بخونید.
نکته ای که اکثر بچه ها را به اشتباه می اندازد سوالات سالهای گذشته است،که ساختار سوالات هرسال با سال گذشته فرق دارد،ولی شما باید اینقدر آماده باشی که هر سوالی رو بدن بتونی بزنی...
درسهای ضریب 2 در درجه بعدی اولویتند ولی نباید مجموعشونو کمتر از70 بزنید...
اجازه بدید درصدای کارنامه رو که مهرماه می آد،می زنم.
من زیاد به تست و کلاس و آزمون آزمایشی اعتقاد ندارم چون هر موقع تست خوندم نتیجه نگرفتم!مواظب باشید کتاب تست پروین پاسالار بدرد نمی خوره!

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
من زیاد به تست و کلاس و آزمون آزمایشی اعتقاد ندارم چون هر موقع تست خوندم نتیجه نگرفتم!مواظب باشید کتاب تست پروین پاسالار بدرد نمی خوره!

جدی میگید! آخه من پارسال کتاب تستشو که مال انتشارات دیباگرانه، خریدم. یعنی میگید نخونمش؟ از چه نظر به درد نمی خوره؟ کتاب بیوشیمی برای کنکور پروین پاسالار چطوره؟ ارزش خوندن داره؟
خوندن کتاب های رفرنس چقدر وقت میبره؟ میشه تا اسفند یا فروردین تمومشون کرد؟
به نظر شما کتاب رضامحمدی بهتره یا کتاب جعفرنژاد؟ کتاب رضا محمدی مال کدوم انتشاراته؟

asra

New member
سلام
واقعاً از دوستانی که زحمت کشیدن وتجربیاتشون و کتابایو که خوندن برای ما نوشتن خیلی خیلی ممنونم
یکی از دوستام کتاب بیوشیمی دکتر احسانی زنو انتشارات پوران پژوهشو بهم معرفی کرده کسی در مورد این کتاب چیزی میدونه؟

Maryam-87

New member
خیلی خیلی ممنون آقا یا خانم ?*سینی از راهنماییتون
لطف میکنید اگه بازم از تجربیاتتون و نکاتی که به نظرتون برای ما مفیده در اختیار ما قرار بدید:bunnyearsmiley:.

راستی به نظرتون آزمون های آزمایشی و بسته های آموزشی سنا چطورن؟؟
:smilies-azardl (181:65d6a5d6s:

Fatemehy

New member
سلام
واقعاً از دوستانی که زحمت کشیدن وتجربیاتشون و کتابایو که خوندن برای ما نوشتن خیلی خیلی ممنونم
یکی از دوستام کتاب بیوشیمی دکتر احسانی زنو انتشارات پوران پژوهشو بهم معرفی کرده کسی در مورد این کتاب چیزی میدونه؟
salam man bioshimi e dr.ehsani ro khoondam va bio ro balaye 70 zadam.ketabe khoobie.

karshenasgh

New member
اونایی که شهرضا قبول شدن، کسی رفته ثبت نام کنه؟ چند نفر ثبت نام کردن؟

karshenasgh

New member
عزيزم با اين اوصاف ميخواي چكار كني؟ تا كي فرصت داري ثبت نام كني؟؟

نمی تونم ثبت نام کنم. خیلی ناراحتم! دارم دیوونه میشم! چه غلطی کردم دانشگاه آزادو هم زدم!!!!!!!!!! تا حالا اینطوری اشتباه به این بزرگی نکرده بودم!!

mohamad21

New member
آخه میگن هر کی ثبت نام نکنه سال دیگه از کنکور محروم میشه!!!:sad:
کنکور وزارت بهداشت محرومت میکنن وزارت علوم که محروم نمیشی اونو شرکت کن. یه رشته دیگه. رشته ای که منابعش نزدیک به سم باشند. مثلا از مجموعه زیست شناسی. یا شیمی... الان مطمئن باش هر چی هم زنگ بزنی میگن محرومی. و مجبورت میکنن که ثبت نام کنی دانشگاه که ظرفیتشون خالی نمونه. ولی وقتی که ثبت نام کنکور میشه احتمال زیاد میذارن ثبت نام کنی.

karshenasgh

New member
کنکور وزارت بهداشت محرومت میکنن وزارت علوم که محروم نمیشی اونو شرکت کن. یه رشته دیگه. رشته ای که منابعش نزدیک به سم باشند. مثلا از مجموعه زیست شناسی. یا شیمی... الان مطمئن باش هر چی هم زنگ بزنی میگن محرومی. و مجبورت میکنن که ثبت نام کنی دانشگاه که ظرفیتشون خالی نمونه. ولی وقتی که ثبت نام کنکور میشه احتمال زیاد میذارن ثبت نام کنی.

خدا کنه همین طوری که شما میگین باشه... یه کم دلم آروم تر شد...
من برای وزارت علوم اگه هم بخوام شرکت کنم این رشته ها رو انتخاب نمی کنم. پارسال که مدیریت اجرایی شرکت کرده بودم. مجاز به انتخاب رشته هم شدم اما الان قبول نشدم... اگه وضع همین طوری باشه دوباره میرم همون مدیریت اجرایی رو شرکت میکنم! از شیمی و زیست که آدم به جایی نمی تونه برسه!

mikhak s

New member
آره عزيزم منم با آقا محمد موافقم ازش نداره خودتو اينطوري اذيت كني به هر حال شده چيزي هم عوض نميشه رشته ي ديگه اي رو شركت كن:smiliess (3):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا