اونایی که ***سم شناسی*** قبول شدن بیان اینجا جمع شیم........ ( ارشد پزشکی 91 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hosseini_h_7

New member
ببخشید خانم ها و آقایان کسی هست در مورد این رشته به من توضیح بده اگر قبول بشیم باید روی مار و عقرب و جانوران هم کار کنیم یا نه لطفا به من نخندید چون من می ترسم ( می خوام اگر بشه امسال بجای بیوشیمی بالینی سم شناسی یا نظارت بر دارو انتخاب کنم ) با تشکر
سم شناسی جزو رشته هایی که کارش کمه مخصوصاً با ارشد .
تحصیلش سخت ولی شیرینه چون آزمایشگاهش زیاده.
به نظر من از بین این دوتا برید بیوشیمی بالینی بخونید،گرچه اونم زیاد توفیری نداره
اینا کار اصلیشون هیات علمی که اونم باید دکترا داشته باشی

dana20

New member
به نظر من از بین این دوتا برید بیوشیمی بالینی بخونید،گرچه اونم زیاد توفیری نداره
اینا کار اصلیشون هیات علمی که اونم باید دکترا داشته باشی[/QUO

قبولیتون مبارک
البته بیوشیمی بالینی قبولیش از سم سخت تره ،آخه رقابت توش بیشتره و اگه کسی برا پشت کنکور موندن وقت نداره ریسکه!
راستی شما قبلا گفته بودید سم مدرس زیاد قوی نیست؟
آیا دلیلش گروه سم شناسیشه(منظورم اساتیدش) هست ؟یا اینکه چون قبلا کنکورش جدابوده و بچه ها با درصدای پایین هم قبول میشدن باعث این قضیه شده؟
یعنی با تفاوتی که الان کرده و گزینشش مشترک با کنکور بهداشته و درصدا به نسبت بالاتره وضعیتش بهتر نمیشه؟

veghar khodayari

New member
تبریک

به همتون تبربک میگم واقعا خوشحال شدم هر کی زحمت کشیده برنده شده افرین به همگی
پس حالا که قبول شدین رو کمکاتون برا سال بعد حساب میکنیم:rose:

sanazmohandes

New member
سلام برهمه دوستان،مخصوصاً بچه های انجمن سم شناسی که نمی دونم چرا پیداشون نیست؟
من سم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شدم یعنی اولین انتخابم
فکر می کردم اصفهان یا شیراز قبول بشم ولی تهران واقعاًسورپرایزم کرد
سلام منو که شوکه کرد خوش به حالت من بیوشیمیو 40 زیستو شیمیم 49 زبانمم 20 زده بودم همه شهرارم زده بودم حتی ازاد علوم داروییم قبول نشدم خیلی بی انصافیه . درصدات چند بود ؟:wacsmiley:

sanazmohandes

New member
سلام دوستان
مبارک باشه قبولی همتون
منم سورپریز شدم
انتخاب دومم تربیت مدرس قبول شدم خیلی خوشحال شدم چون نمیتونستم شهرستان برم
خدا خدا میکردم تهران قبول شم که همسرم اذیت نشه
خدارو هزار مرتبه شکر
البته خوشحالی اصلی برا همسرمه که خییییییییییییییییییییییلی زحمت کشید برا قبولیم
خداخیرش بده ایشالا:rose:
ایشالا که شاهد موفقیت بقیه برا سال آینده هم باشیم
درصدات چن بود من ازاد علوم دارویی تهرانم نیووردم دارم دیوونه می شم .بیو40 زیست 49 شیمی 40 زبان 20 زده بودم کل شهرارمزده بود تکمیل ظرفیت میذارن 2 باره .اگه من با این درصدام جایی قبول نشدم حتمن اونایی که تهرانو میارن باید بالای 70 زده باشن همه درصداشونو

mahtab khanom

New member
تبريك ميگم به دوستايي كه قبول شدند ايشالا موفق باشين يه لطفي بكنين درصداتون و نحوه درس خوندتون (چند ساعت درروز)رو توضيح بدين ماهم بهره ببريم با تشكر:rose:

hosseini_h_7

New member
اینا کار اصلیشون هیات علمی که اونم باید دکترا داشته باشی[/QUO

قبولیتون مبارک
البته بیوشیمی بالینی قبولیش از سم سخت تره ،آخه رقابت توش بیشتره و اگه کسی برا پشت کنکور موندن وقت نداره ریسکه!
راستی شما قبلا گفته بودید سم مدرس زیاد قوی نیست؟
آیا دلیلش گروه سم شناسیشه(منظورم اساتیدش) هست ؟یا اینکه چون قبلا کنکورش جدابوده و بچه ها با درصدای پایین هم قبول میشدن باعث این قضیه شده؟
یعنی با تفاوتی که الان کرده و گزینشش مشترک با کنکور بهداشته و درصدا به نسبت بالاتره وضعیتش بهتر نمیشه؟
همچنین بر شما هم مبارک باشه.
ایشالا با وجود دانشجوهای با روحیه و فعالی مثل شما سطح علمیش بالاتر میره.دانشگاه تربیت مدرس تو بعضی رشته های علوپزشکی خوبه و تو بعضی شون ضعیفه!که سم شناسی از اون جمله س.
این رشته فکر کنم 5 ساله که اومده تربیت مدرس،امکانات آزمایشگاهش کمه،هیات علمی کم و غیر متخصص داره(بجزدکتردارایی)وکلاً این رشته هنوز تو این دانشگاه جا نیفتاده.ولی دانشگاه تربیت مدرس کلاًمعتبره،همه دانشجوهاش ارشدو دکترا هستن.
جو بسته و حالت خشک و پادگانی داره،از شور و هیجان دانشجویی توش خبری نیست،همه سن بالا هستند،قبولی دکترا توش فوق العاده راحت هست،رانت زیادی به دانشجوهاش میدن(مخصوصاًپاچه خوارهاش)اولین دانشگاهی که بعد انقلاب تاسیس شدو کلاًجوش غی سیاسیه...

dana20

New member
درصدات چن بود من ازاد علوم دارویی تهرانم نیووردم دارم دیوونه می شم .بیو40 زیست 49 شیمی 40 زبان 20 زده بودم کل شهرارمزده بود تکمیل ظرفیت میذارن 2 باره .اگه من با این درصدام جایی قبول نشدم حتمن اونایی که تهرانو میارن باید بالای 70 زده باشن همه درصداشونو

درصداتون بد هم نبوده زیاد
البته تا کارنامه نیاد مشخص نمیشه
درصدا رو از قسمت نظر شرکت کنندگان درباره ی کنکور 91 تو همین بخش سم شناسی میتونید ببینید
من درصدامو حساب کردم این شد:
بیو64
زیست61
شیمی44
زبان5

dana20

New member
ایشالا با وجود دانشجوهای با روحیه و فعالی مثل شما سطح علمیش بالاتر میره.دانشگاه تربیت مدرس تو بعضی رشته های علوپزشکی خوبه و تو بعضی شون ضعیفه!که سم شناسی از اون جمله س.
این رشته فکر کنم 5 ساله که اومده تربیت مدرس،امکانات آزمایشگاهش کمه،هیات علمی کم و غیر متخصص داره(بجزدکتردارایی)وکلاً این رشته هنوز تو این دانشگاه جا نیفتاده.ولی دانشگاه تربیت مدرس کلاًمعتبره،همه دانشجوهاش ارشدو دکترا هستن.
جو بسته و حالت خشک و پادگانی داره،از شور و هیجان دانشجویی توش خبری نیست،همه سن بالا هستند،قبولی دکترا توش فوق العاده راحت هست،رانت زیادی به دانشجوهاش میدن(مخصوصاًپاچه خوارهاش)اولین دانشگاهی که بعد انقلاب تاسیس شدو کلاًجوش غی سیاسیه...

متوجه نشدم جوش چطوزیه غیر سیاسی؟یا سیاسی؟
البته دوتا از دوستام اونجان یکیشونم اتفاقا سم میخونه
پارسال قبول شد
یه بارم رفتم و این توصیفاتی که در مورد محیطش فرمودین کاملا محسوس بود
به هر حال ممنون از راهنماییتون
اگه اطلاعات کاربردی دیگه هم خصوصا راجع به گروه سمش داشتید استفاده میکنم
مجددا ممنون

skafild

New member
سلام
دوستان منم آزاد اهر قبول شدم موندم برم يا نه به محل كارم نزديك اما كلاً از دانشگاه آزاد بدم مياد.

parisakh

New member
سلام نه بابا مار وعقرب چیه؟
رشته سم شناسی پزشکیه
یه چیزی تو مایه های بررسی عوامل ایجاد مسمومیت در انسان مثل سموم غذایی یا آلودگی های محیطی یا ریزگردای معلق در هوا یا مسمومیت های دارویی و.....
ولی خداییییییییییییییی اسم رشته مون غلط اندازه
به هرکی میگی سم شناسی سریع ذهنش میره سراغ جک وجونورا:wacsmiley:
حالا یا به روی مبارک میاره و مث مامان بنده تا خبر قبولیمو شنید میگه حالا رشته اش بدرد بخور هست؟؟؟؟
یا آبروداری میکنه و هیچی نمیگه................

مرسی از راهنمایی تون در ضمن تبریک می گم که قبول شدید

parisakh

New member
سلام بچه های سم شناسی که درصد شیمی رو بالا زدین ازکدام رفرنس استفاده کردین چون من فقط آلی خوندم جواب نگرفتم

karshenasgh

New member
تبریک...

منم دوباره به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم.
و براشون آرزوی موفقیت دارم.:rose:​

karshenasgh

New member

سلام دوست عزیز. ممنون از اطلاعات خوبی که میدین. آیا در مورد دانشگاههای دیگه ای که این رشته رو دارن هم اطلاعاتی دارین که در اختیار ما بزارین؟ دانشگاههایی که ارشد سم شناسی رو دارن رو چطوری ارزیابی و رتبه بندی می کنید؟ ممنون میشم اگه توضیحی در این باره هم بدین. موفق باشید...

hosseini_h_7

New member
سلام دوست عزیز. ممنون از اطلاعات خوبی که میدین. آیا در مورد دانشگاههای دیگه ای که این رشته رو دارن هم اطلاعاتی دارین که در اختیار ما بزارین؟ دانشگاههایی که ارشد سم شناسی رو دارن رو چطوری ارزیابی و رتبه بندی می کنید؟ ممنون میشم اگه توضیحی در این باره هم بدین. موفق باشید...
من چون داداشم تو تربیت مدرس درس خونده اینا رو می دونم و در مورد دانشگاههای دیگه اطلاعات زیادی ندارم.

karshenasgh

New member
اشکالی نداره. بازم ازتون ممنونم.
دوستان دیگه چطور؟ لطفاً اگه اطلاعاتی دارند در اختیارمون بزارند؟؟

dana20

New member
سلام بچه های سم شناسی که درصد شیمی رو بالا زدین ازکدام رفرنس استفاده کردین چون من فقط آلی خوندم جواب نگرفتم

با دوتا غلطی که زده بودم و از بی دقتیم بو د 44 زدم اگه غلط نمیزدم 50 درصد میشد
من مسئله ها رو نزدم به خاطر استرس زیادی که داشتم 5-6تا مسئله بود که بی خیالشون شدم و چقدر حیف شد
ولی نتیجه ای که گرفتم این بود
اگه دو تا جلد شیمی مورتیمر رو خوب خوب چند بار بخونید +تستهای سالهای قبل که من تعدادیشو از کتاب شیمی عمومی IQBزدم البته کتاب قویی نبود ولی بدم نبود ایشالا 70 میشه زد
من شیمی رو دو سومش رو رسیدم بخونم ولی همونقدرشم چندین بار خوندم از روی همون کتاب مورتیمر + کتاب تستی که گفتم،اگه زمان امتحان رو مدیزیت میکردم بنظر خودم طبق معلوماتم حقم 60 درصد بود
راستی من شیمی و بیوشیمی رو از صفر صفر شروع کردم:smiliess (1):

sanazmohandes

New member
من مسئله ها رو نزدم به خاطر استرس زیادی که داشتم 5-6تا مسئله بود که بی خیالشون شدم و چقدر حیف شد
اگه دو تا جلد شیمی مورتیمر رو خوب خوب چند بار بخونید +تستهای سالهای قبل که من تعدادیشو از کتاب شیمی عمومی IQBزدم البته کتاب قویی نبود ولی بدم نبود ایشالا 70 میشه زد
من شیمی رو دو سومش رو رسیدم بخونم ولی همونقدرشم چندین بار خوندم از روی همون کتاب مورتیمر + کتاب تستی که گفتم،اگه زمان امتحان رو مدیزیت میکردم بنظر خودم طبق معلوماتم حقم 60 درصد بود
شما سال اولی بود که شرکت میکنین ؟

dana20

New member

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا