اونایی که ***سم شناسی*** قبول شدن بیان اینجا جمع شیم........ ( ارشد پزشکی 91 )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

..RANA..

New member
سلام بچه ها بیاین اگه قبول شدین توی سم شناسی تمام اطلاعات لازم و مربوط به قبولی توی این رشته رو در اختیار همدیگه بذاریم تا بقیه هم استفاده کنن از اطلاعاتتون....... مررررررررررررسی که میاین بچه ها
:smilies-azardl (113

dana20

New member
قبول شده های سم شناسی هرجای ایران سرای من است قبول شدید بیاید

بیاید اگه به امید خدا بشه با هم پیش بریم
ایشالا هممون قبول شیم

veghar khodayari

New member
بچه ها کجایین بیاین بگین قبول شدین یا نه منتظریمممممممممممممممممممممممممممممممممم

mahtab khanom

New member
سلام بچه ها هيشكي قبول نشده بياي بگين كجا با چه درصد هايي قبول شدين من خيلي منتظرم

mohamad21

New member
سلام من سم شناسی دانشگاه ازاد واحد علوم دارویی قبول شدم. درصدای دقیقممو نمیدونم چون کارنامه ها اوایل مهر منتشر میشن اون موقع درصدامو میگم. موفق باشین

karshenasgh

New member
سلام منم دانشگاه آزاد شهرضا قبول شدم... از خودمم راضی نیستم... قبول شدن و نشدنم هم فرقی نمی کنه! چون نمی تونم برم اونجا... ان شاءالله سال دیگه بتونم دانشگاه روزانه قبول بشم. موفق باشیم.

mohamad21

New member
سلام منم دانشگاه آزاد شهرضا قبول شدم... از خودمم راضی نیستم... قبول شدن و نشدنم هم فرقی نمی کنه! چون نمی تونم برم اونجا... ان شاءالله سال دیگه بتونم دانشگاه روزانه قبول بشم. موفق باشیم.
کسی که آزاد قبول میشه و نخاد بره برای سال بعد محرومش نمیکنن؟؟؟

mikhak s

New member
بچه ها بهتون تبريكم ميگم،*ايشالله كه موفق بشيد:thumbsupsmileyanim: :riz304::riz304:

koray77

New member
سلام و تبریک به تمام اونایی که سم قبول شدن.
من آزاد تهران قبول شدم ولی چون با انتقال شغلم به تهران موافقت نشده و دانشجو بودن خانومم تو شیراز ثبت نام نمی کنم.
موفق باشین. :riz277:

آخرین ویرایش:

farzaneh67

New member
سلام بچه ها.من ازاد شهرضا قبول شدم.کسی میدونه شهریش چقدره؟کسی هست که بخواد ازاد شهرضا بره؟

parisakh

New member
ببخشید خانم ها و آقایان کسی هست در مورد این رشته به من توضیح بده اگر قبول بشیم باید روی مار و عقرب و جانوران هم کار کنیم یا نه لطفا به من نخندید چون من می ترسم ( می خوام اگر بشه امسال بجای بیوشیمی بالینی سم شناسی یا نظارت بر دارو انتخاب کنم ) با تشکر

karshenasgh

New member
قابل توجه دوستانی که دانشگاه آزاد شهرضا قبول شدن:

این دوتا اطلاعیه رو که تو سایت دانشگاه آزاد شهرضا زدن رو مطالعه فرمایید تا جواب بعضی سؤالاتونو بگیرین:

:thumbsdownsmileyani​

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا : قابل توجه پذيرفته شدگان رشته سم شناسی مقطع کارشناسی ارشد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا : دانشجويان عزيز جهت انتخاب واحد نيمسال اول 92-91 به نکات زير توجه نمايند.

:ad54ad:​

آخرین ویرایش:

hosseini_h_7

New member
سلام برهمه دوستان،مخصوصاً بچه های انجمن سم شناسی که نمی دونم چرا پیداشون نیست؟
من سم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شدم یعنی اولین انتخابم
فکر می کردم اصفهان یا شیراز قبول بشم ولی تهران واقعاًسورپرایزم کرد

dana20

New member
سلام دوستان
مبارک باشه قبولی همتون
منم سورپریز شدم
انتخاب دومم تربیت مدرس قبول شدم خیلی خوشحال شدم چون نمیتونستم شهرستان برم
خدا خدا میکردم تهران قبول شم که همسرم اذیت نشه
خدارو هزار مرتبه شکر
البته خوشحالی اصلی برا همسرمه که خییییییییییییییییییییییلی زحمت کشید برا قبولیم
خداخیرش بده ایشالا:rose:
ایشالا که شاهد موفقیت بقیه برا سال آینده هم باشیم

dana20

New member
راستی سایت انگار قفل بود
از دیروز باز نمیشد
شاید به خاطر ترافیک بوده
احتمالا بقیه هم به همین دلیل نیومدن.................

dana20

New member
ببخشید خانم ها و آقایان کسی هست در مورد این رشته به من توضیح بده اگر قبول بشیم باید روی مار و عقرب و جانوران هم کار کنیم یا نه لطفا به من نخندید چون من می ترسم ( می خوام اگر بشه امسال بجای بیوشیمی بالینی سم شناسی یا نظارت بر دارو انتخاب کنم ) با تشکر

سلام نه بابا مار وعقرب چیه؟
رشته سم شناسی پزشکیه
یه چیزی تو مایه های بررسی عوامل ایجاد مسمومیت در انسان مثل سموم غذایی یا آلودگی های محیطی یا ریزگردای معلق در هوا یا مسمومیت های دارویی و.....
ولی خداییییییییییییییی اسم رشته مون غلط اندازه
به هرکی میگی سم شناسی سریع ذهنش میره سراغ جک وجونورا:wacsmiley:
حالا یا به روی مبارک میاره و مث مامان بنده تا خبر قبولیمو شنید میگه حالا رشته اش بدرد بخور هست؟؟؟؟
یا آبروداری میکنه و هیچی نمیگه................

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا