اولویت بندی دانشگاه های پذیرنده "سم شناسی" در کنکور ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ava123

New member
سلام زی زی جون میشه لطفا منابع ساعتای مطالعت وبرنامتو بهم بدی

asayesh

New member
آسايش واسه اينكه پايه شيمي قوي بشه ميگي اول كتاباي دبيرستانو بخون؟؟؟؟؟؟؟ خوب وقت گير نيس؟
واسه زيست هيئت مولفان بهتره يا گايتون؟
اگر پایتون قویه از مورتیمر اشتفاده کنید اما بضی فصلها که سخت میش اگه از قبل دبیرستان رو خونده باشید براتون راحتتهره ازطرفی بعضی سالا از الی وتجزیه هم سوال میاد که بهتر اوناروهم مطالعه کرده باشیدهیت مولفان ودبیرستان بنظرم کافیه سطح گایتون برای سم خیلی بالاستنهایتا بعضی از فصلهارو میتونید از کتاب دکتر امین استفاده کنید من با دوستم این برنامه رو خوندیم اون تک رقمی شده درصدامون نزدیک به همه ولی اون زبان 60 زد ومن 0 درنتیجه از نظر من این منابع برای سوالات امسال کافی بود ومیشد باهشون رتبه الی گرفت ولی خوب به وزارت نمیسه اعتماد کرد شاید سبک سوالا تغیر کنه درنتیجه هرچقدر بیشتر سعی کنی و منابع خوب هم انتخاب کنی وقوی پیش بری نتیجه بهتری میگیری دوستای تک رقمی اینجا زیاده از اوناهم کمک بگیر.موفق باشی

zy zy

New member
خدایا
عید است و دلم خانه ویرانه، بیا
این خانه تکاندیم ز بیگانه، بیا
یک ماه تمام مهیمانت بودیم
یک روز به مهمانی این خانه بیا
عید فطر بر شما مبارک

atlantic_86

New member
از نظر من اگه مورتیمر رو خوب بخونی نیازی به کتابای دبیرستان نیست.ولی واسه برطرف کردن بعضی ابهامات میتونه بدرد بخوره چون بنظرم بعضی مباحث رو راحتتر توضیح داده
من که میگم هیئت مولفان البته گایتون خوبه ولی توضیحاتش بالاتر از سطح امتحان سم هستش

مرسي لبخند جان از راهنماييت :28: لطف كردي
فقط واسه زيست چي؟ كتاباي دبيرستان به درد بخوره؟؟؟؟؟؟

atlantic_86

New member
آسايش واسه اينكه پايه شيمي قوي بشه ميگي اول كتاباي دبيرستانو بخون؟؟؟؟؟؟؟ خوب وقت گير نيس؟
واسه زيست هيئت مولفان بهتره يا گايتون؟
اگر پایتون قویه از مورتیمر اشتفاده کنید اما بضی فصلها که سخت میش اگه از قبل دبیرستان رو خونده باشید براتون راحتتهره ازطرفی بعضی سالا از الی وتجزیه هم سوال میاد که بهتر اوناروهم مطالعه کرده باشیدهیت مولفان ودبیرستان بنظرم کافیه سطح گایتون برای سم خیلی بالاستنهایتا بعضی از فصلهارو میتونید از کتاب دکتر امین استفاده کنید من با دوستم این برنامه رو خوندیم اون تک رقمی شده درصدامون نزدیک به همه ولی اون زبان 60 زد ومن 0 درنتیجه از نظر من این منابع برای سوالات امسال کافی بود ومیشد باهشون رتبه الی گرفت ولی خوب به وزارت نمیسه اعتماد کرد شاید سبک سوالا تغیر کنه درنتیجه هرچقدر بیشتر سعی کنی و منابع خوب هم انتخاب کنی وقوی پیش بری نتیجه بهتری میگیری دوستای تک رقمی اینجا زیاده از اوناهم کمک بگیر.موفق باشی

مرسي از راهنماييت اگه سوال داشتم بازم مزاحمتون ميشم

saeid66

New member
درسته شاید بشه گفت زمستون اهواز بهترین زمستون کشور باشه چون مثل بهاره

ocean

New member
بچه ها 22 مرداد اعتراض به کاهش ظرفیتاس.. کسی اینجا نیست که تهرانی باشه یا شهرستانی امکانشو داشته باشه بتونه به عنوان نماینده رشتمون واسه اعتراض بره؟؟؟

asayesh

New member
خواهش میکنم بچه برای اعتراض 22 مرداد بیایم از رشتتمون حمایت کنیم حالا چه با رفتن به تهران چه با اطلاع رسانی

آخرین ویرایش:

zy zy

New member
واقعا در تعجبم ایعنی توی این رشته هیچکی به کاهش ظرفیت معترض نیست که حتی در انجمن اعتراض 22 مرداد اعلام ناراحتی کنه دیگه تهران رفتنش رو به شخصه از کسی توقع ندارم حداقل دفعات قبل خانم انا بودن:sad:
عزیزم مسلما هیچکی ازین کاهش ظرفیتا خوشحال نیست ولی اگه کسی اعلام آمادگی نمیکنه حتما شرایطشو نداره واقعا بخصوص دخترایی که شهرستانی هستن مث خود من ، اگرم کسی تو اون تایپیک نمیاد بخاطر اینه که اونا انتظار همکاری حضوری دارن و صرفا لایک کردن پستاشون و اظهار ناراحتی کاری براشون پیش نمی بره

asayesh

New member
عزیزم مسلما هیچکی ازین کاهش ظرفیتا خوشحال نیست ولی اگه کسی اعلام آمادگی نمیکنه حتما شرایطشو نداره واقعا بخصوص دخترایی که شهرستانی هستن مث خود من ، اگرم کسی تو اون تایپیک نمیاد بخاطر اینه که اونا انتظار همکاری حضوری دارن و صرفا لایک کردن پستاشون و اظهار ناراحتی کاری براشون پیش نمی بره

بله اینکه شما میگید کاملا درسته مطمئنن خیلیها نمیتونن از شهرستان بیان ولی توی اون تاپیک حرفه اینه که چرا خیلی رشته ها حتی نمیان از رشتشون حمایت کنن چون قرار شده برای هر دو رشته یک نماینده انتخاب بشه وگرنه وفتی من خودم نمیتونم برم این بی انصافبه که از کسی توقع رفتن داشته باشم ا:rose:

asayesh

New member
دوستان منو بخاطر پست قبلیم ببخشید میخواستم اطلاع رسانی کنم ولی به بدترین شکل اینکارو کردم شرمنده که ناراحتتون کردم وگرنه میدونم همه ناراحتیم و همدرد عذر میخوام به خصوص از شما زی زی جان که با وجود رتبه عالیتون بازم ازمون حمایت کردید:riz304: ولی الان توی اون تاپیک جدای از تهران رفتن کسایی که نمتونن برن اگر در اطلاع رسانی همکاری کنن کمک بزرگیه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا