اهل کجایی؟

جال بود

• مجموع رای دهندگان
    0

pashmak

New member
اهل کدوم شهری ؟ نام دقیقش ؟ هم شهریت تو انجمن کی هست؟

Hamidvet

New member
... نیشابور ...
هم شهری تو اینجا نمیشناسم :smiliess (12):
البته خوشحال میشم اگه کسی رو پیدا کنم :motat::28:

fatalist

New member
شیرازیم . همشهریم که زیاد دارم اینجا مثل لیلی امین سارا کژال و....

..RANA..

New member
اهل تهرانم .... روزگارم بد نیست... تکه نانی دارم ... خرده هوشی ... سر سوزن ذوقی ...
مادری دارم بهتر از آب روان .... دوستانی بهتر از برگ درخت و خدایی که در این نزذیکی است..........لای این شب بو ها

padide

New member
سلام. من از مشهدم. همشهری نمیشماسم. هر کسی هست خوشحال میشم بگه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

ghazal26

New member
اهل تهرانم .... روزگارم بد نیست... تکه نانی دارم ... خرده هوشی ... سر سوزن ذوقی ...
مادری دارم بهتر از آب روان .... دوستانی بهتر از برگ درخت و خدایی که در این نزذیکی است..........لای این شب بو ها

سلام همشهري...:rolleyessmileyanim:
چقد جالب منم ميخواستم همين شعرو بنويسم خخخخخخخخ
اهل تهرانم...روزگارم بد نيست...مادري دارم بهتر از شاخه نبات...خانه اي گرم و قشنگ هرچند كوچك...وخدايي كه شنيده ام دوستم دارد..
دوستاني دارم انجمني..شاد و زرنگ... گاه گاهي دعوايي دارند بر سر خرده تاپيكي..گاه ميخندند بر سر جمله ي مكسيني...با غم هم غمگينند...با خوشي هم دلشاد... من همينها را دارم كه برايم همه چيزند..:4d564ad6:
هرجا هستم باشم..من در ايرانم...ايران من زيباست با همه كاستي اش دوستش دارم...:auizz3ffy9vla57584x

..RANA..

New member
سلام همشهري...:rolleyessmileyanim:
چقد جالب منم ميخواستم همين شعرو بنويسم خخخخخخخخ
اهل تهرانم...روزگارم بد نيست...مادري دارم بهتر از شاخه نبات...خانه اي گرم و قشنگ هرچند كوچك...وخدايي كه شنيده ام دوستم دارد..
دوستاني دارم انجمني..شاد و زرنگ... گاه گاهي دعوايي دارند بر سر خرده تاپيكي..گاه ميخندند بر سر جمله ي مكسيني...با غم هم غمگينند...با خوشي هم دلشاد... من همينها را دارم كه برايم همه چيزند..:4d564ad6:
هرجا هستم باشم..من در ايرانم...ايران من زيباست با همه كاستي اش دوستش دارم...:auizz3ffy9vla57584x
سلام همشهری :riz304:.... کجای تهرانین ؟ من صادقیم .....

setayesh71

New member
من اصفهااااان با مهران 35 . اسمان 63 . امین و ... همشهریم...

آخرین ویرایش:
همه جای ایران سرای منست .........................:riz304:
اهل خراسانم ...............از نوع رضویش:4d564ad6:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

leylii

New member
من اهل شیراز و اصفهانم
دوستای شیرازیم .....سعیده و amin 88و ایمونو
دوستای اصفهانیم هم ....amin.e و zot

STRUCTURE 66

New member
تهرانی نیستم . ولی اهل تهران هستم ....! من هم استانی ناصرم !
الان من گفتم چی میشه؟؟ میخواید اردو بذارید ؟؟؟ گردش علمی ؟؟؟ خانم فریزر ؟؟؟:4d564ad6::4d564ad6:

بالا