اعلام نتیجه وزارت علوم....امروز.....

vet lab sciences

New member
و آفرین به همه ی قبول شده هاااااااااا:ad54ad::bunnyearsmiley:
یرا منم تقریبا تا 3 هفته دیگه جواب کنکورم میاد.

MAHSABANOO

New member
اورین دوست جونیام
1381949158.png
ایشا الله فردا همتون تو وزرات بهداشتم قبول بشین
1385730116.png
خیلی براتون خوشحالم
این لحظات خیلی سخته بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا
1356065376.png
خه منم باید این لحظاتو بگذرونم داره اشکم در میاد به جایه شماها
wailing-leaf-emoticon.gif

Soroush Star

New member
Excellent.Excellent!!:thanks::smilies-azardl (113
جز اینم ازت انتظار نداشتم سروشم.
با این علاقه و همتی که تو داری ، بهترین رتبه ها رو میاری.
حسابی خوشحالم کردی ، مشتاقانه منتظر فرداتم!:ad54ad:

لطف داری رضا جان ، ممنونت مرسی عزیزم :riz304:

kahkeshan

New member
ممنونم از همه دوستان امیدوارم همگی موفق باشید
بهم ثابت شده کافیه خدابخواد،ازیه جاکه انتظارشو نداری
کمکت میکنه،پس ازش باتمام وجود بخوایم همگی

Hamidvet

New member
اورین دوست جونیام
1381949158.png
ایشا الله فردا همتون تو وزرات بهداشتم قبول بشین
1385730116.png
خیلی براتون خوشحالم
این لحظات خیلی سخته بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا
1356065376.png
خه منم باید این لحظاتو بگذرونم داره اشکم در میاد به جایه شماها
wailing-leaf-emoticon.gif

مهسا بانو جان
درسته شما مدیر بخش هستی ولی دلیل نداره شما بتونی از این شکلکای ناااااااز استفاده کنی ولی ما نتونیم؛ از کجا آوردی ؟؟! .... :

Asena90

New member
سلام بچه ها منم بیوشیمی خوارزمی تهران قبول شدم به نظرتون دانشگاه خوبیه ؟به همه دوستان هم تبریک میگم ان شا الله همگی بهداشتم قبول شیم

آخرین ویرایش:

Soroush Star

New member
سلام بچه ها منم سلولی خوارزمی تهران قبول شدم به نظرتون دانشگاه خوبیه ؟به همه دوستان هم تبریک میگم ان شا الله همگی بهداشتم قبول شیم

تبریک میگم :riz304:

دانشگاههای شهر تهران ( هر دانشگاهی باشن ) چون یکسری امتیازها ( مثلاً پایتخت بودن ) رو دارن دانشگاه خوبی هستن .

به نظر من ببین فردا واسه بهداشت چه نتیجه ای میاد بعدش تصمیم بگیر .

بین بهتر و بهترین همیشه بهترین اولویت داره ( البته میدونم اینو خودتم میدونستی ، جهت یادآوری بود )
تبریک :riz304:

mary jon

New member
اما من اګه امروز نیاد خیلی حرص میخورم وزارت علومم مشخص شده قبول شدم اما دوست دارم وزارت بهداشتو قبول شم.

سلام دوست عزیز شما نتیجه وزارت علومو نگاکردی ؟برای مال من هرچی میزنم میگه یافت نشدددددددددددددددددددددددددددددد؟:13:

zionat

New member
سلام دوست عزیز شما نتیجه وزارت علومو نگاکردی ؟برای مال من هرچی میزنم میگه یافت نشددددددددددددددددددددددد ددددددد؟

برین تو خود سایت سنجش. تو صفحه اصلی گذاشته.

emmy

Member
سلام دوستان خوبم....برای همه قبول شدگان خوشحالم..الهی فردا هم همتون بازم قبول شید..دوستان گلی که قبول نشدند خیلی غصه نخورین خدا بزرگه...همیشه برای پیروزی باید از شکست رد بشین....التماس دعا...دلم میخواهد فردا هممون بیایم و از قبولیمون بگیم و هی بهم تبریک بگیم...الهی به امید تو

fereshte706

New member
هرکس قبول شده و یا فردا میشه تبریک بهش میگم و خدا قوت.هرکسم نشده براش آرزوی موفقیت دارم و بازم خداقوت.من که سال دیگه دارم.از شانسم کنکورم و امتحان دانشگام ساعت و روزش با هم تداخل داشت.ههههیییی زندگیییی

biosta

Well-known member
دعای حیف نون :

خدایا به خاطر تمام چیز هایی که دادی

ندادی

دادی پس گرفتی

ندادی بعدا میخوای بدی

دادی بعدا میخوای پس بگیری

ندادی میگی دادی

اصلا نمیخوای بدی

نداده بودی فکر کردی دادی

نمیدی هی میگی میدم ، شکرت !

نمی دونم این نوشته را به دید طنز خوندید ، به چه دیدی خوندید .
اما تو این نوشته واقعیتی بزرگ هست ، یکی از بزرگترین مواردی که تو زندگی ام متوجه شدم .
این که ، به حکمت خداشک نکنم .
من ، همه ی ما مامور به انجام وظیفه هستیم ، موظفیم وظیفه خودمان را به خوبی انجام دهیم
اما اگر نشد ، نشد نشد . ما که در قبال نتیجه مسئولیتی نداریم ، مسئولیت ما انجام و تلاش آنچه که درست می دانیم هست .
اگر قبول نشدید به حکمت خداشک نکنید ، او می داند و ما نمی دانیم ، شاید ، شاید گذشت زمان مقداری از مصلحت اتفاقی که برایمان افتاده را بهمان نشان دهد .
دوست دارم همتان را همه ی شما که با امید به آینده نگاه می کنید .

این پست رو تو چند تا تاپیک دیگه هم گذاشتم خیلی برایم مهم بود که حتما" بیشتر کاربر ها بخوانند .
خدا می دونه ما نمی دونیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahnam

zanbagh

New member
زن داداش من خدایی نخونده رفت سر جلسه امتحان ارشد فیزیک اسمش اومده اونوقت من با اونهمه خوندن!!!!!!!!!!!!! خداجون شکرت

سلام
تبریک به همه قبول شده ها.بستگی به رشتت داره.من دیدم بعضی رشته ها با 1500 هم روزانه قبول شدن اما بعضی رشته ها با 1500 هم حتی مجاز نمیشن.مثلا دوست من با رتبه 800حتی پیام نورم نیاورد امسال

بالا