اعلام نتیجه وزارت علوم....امروز.....

biosta

Well-known member
حتما" می دانید برای داوطلبانی که نمی دانند .

سلام دوستان ، ساعت اعلام نتیجه ارشد وزارت بهداشت ( طبق روال سال های قبل ) میتونه حدود ساعت 14 باشه .

8921726022

New member
چرا خوبه تازه اومده میدونی 8تا روزانه میگیره 5 تا شبانه و تو کل ایران اونم فقط تهرانه ولی خوب ما شبانس باید پول بدیم منتظر بعداظهر هستم ک تو بهداشت ببینیم چی گل کاشتیم

- - - Updated - - -

مگه خوب نیس؟؟
چرا خوبه تازه اومده میدونی 8تا روزانه میگیره 5 تا شبانه و تو کل ایران اونم فقط تهرانه ولی خوب ما شبانس باید پول بدیم منتظر بعداظهر هستم ک تو بهداشت ببینیم چی گل کاشتیم

fazmetr

New member
تبریک میگم به همه ی دوستان.منم ژنتیک روزانه رشت قبول شدم.به امید اینکه جوابه بهداشت همه مونو خوشحال کنه.اونایی که قبول نشدین هم غصه نخورین بچه ها.منم پشت کنکور بودم با کلی دردسر.. درست میشه:riz304:

shilan

New member
سلام بچه ها منم بیوشیمی خوارزمی تهران قبول شدم به نظرتون دانشگاه خوبیه ؟به همه دوستان هم تبریک میگم ان شا الله همگی بهداشتم قبول شیم

بزن قدش همكلاسي شديم فعلا :smilies-azardl (113

منم بيوشيمي خوارزمي قبول شدم.
.
.
.

خداياااا كي جواب بهداشت مياد مرديم از بلاتكليفي :13:

بانو

New member
وای امسال که همه علوم قبول شدن .خدایا چرا نشد من امسال علوم بدم ....

eli m

New member
تبریک به همه بچه ها که قبوول شدن...
کاش رشته ما هم وزارت علوم داشت...
علوم خیلی راحت تر از بهداشته....
:riz304:

Mohammad gh

New member
سلام بچه ها منم بیوشیمی خوارزمی تهران قبول شدم به نظرتون دانشگاه خوبیه ؟به همه دوستان هم تبریک میگم ان شا الله همگی بهداشتم قبول شیم

مبارکتون باشه دانشگاه بسیار خوبی هست در کرج هم واقع شده,استاد مجد نویسنده ی کتاب سلولی مجد هم درین دانشگاه تدریس میکنه.رشته ی بسیار خوبی هم قبول شدید
اگر ممکنه درصدتون رو هم بزارید مرسی:riz304:

پی نوشت:امسال انصافا علوم سخت بوده...اونایی که قبول شدن واقعا همت کردن و باید بهشون خسته نباشید گفت

biotechnologist

New member
آفرین بچه ها، به همه قبولیا تبریک میگم.ان شاا... ما هم بهداشت قبول شیم.:ad54ad::riz304:

Asena90

New member
مبارکتون باشه دانشگاه بسیار خوبی هست در کرج هم واقع شده,استاد مجد نویسنده ی کتاب سلولی مجد هم درین دانشگاه تدریس میکنه.رشته ی بسیار خوبی هم قبول شدید
اگر ممکنه درصدتون رو هم بزارید مرسی:riz304:

پی نوشت:امسال انصافا علوم سخت بوده...اونایی که قبول شدن واقعا همت کردن و باید بهشون خسته نباشید گفت

ممنونم واستون پیام میدم:riz304:
بچه ها هرکی درصد خواست واسش پیام خصوصی میکنم

MAHSABANOO

New member
میگما چقدر لحظات سختیه همتون استرس دارید خیلی بده
1356065376.png
از خدا میخوام همتون نتیجه زحماتتونو بگیرید
1346994406.png

بالا