اعلام نتایج هفته ی آینده ( ایسنا)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arezoo_68

New member
خداوکیلی من ادم مودبیم(تعریف از خود نباشه)ولی الان که دیدم نتایج افتاده12 هر چی فحش از دوران کودکی تا به امروز بلد بودم و استفاده نکردم استفاده کردم الان یکم وجدان درد دارم ولی حقشون بود:dadad4:

miladdd

New member
لعنت به اين شانس ديشب همش خواب ديدم شادو پشيمانم كردنننننننننننننننننننننننننننننننننن

mikhak s

New member
واقعا مسخره است،وقتي نتايج آماده است چرا با احساساتمون بازي ميكنن، خوب همين الان بزارنش آخه شمارو چه به سران كار خودتونو انجام بديد، انقدرم بي انصافن كه دقيقا گذاشتن همين امروز بگن انگار بويي از انسانيت نبردن كه زودتر بگن،:thumbsdownsmileyani

memol2288

New member
من فقط دوست دارم تکلیفم معلوم شه قبول یا مردود از بلا تکلیفی در بیام.از دیشب دل تو دلم نیست. این انصاف نیست...............

vajihe

New member
مردیم از استرس چه خبرشونه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arezoo_68

New member
من فکر میکنم اینا ترسیدن نتایج و بزنن کسایی که اعتراض دارن حضوری و دم در وزارتخونه اعتراض کنن شلوغ شه و قضیه سیاسی بشه واسه همین گذاشتن اقایون تشریفشون رو ببرن بعد در کمال ارامش ما هر چی دوس داریم اعتراض کنیم

FORD

New member
جالب اینجاست تو دفترچه کنکور در برنامه زمانبندی نوشتن 13 و 14 شهریور ثبت نام پذیرفته شدگان در دانشگاهها!!!!!!!!

:13:

yalda 023

New member
R]وقتی میام سایت اعصابم خورد میشه الان باید خیالمون راحت بود یا رومی روم بودیم یا زنگیه زنگ/خداییش امروز چقدر فحش دادم بسه بچه ها دستی دستی خانوم دکترو فرستاد]یم بهشت/بیایید زرنگ باشیم مفتی بره بهشت حسرت میخوریما بخصوص حالا که حالمونو گرفته اساسی

yalda 023

New member
R]وقتی میام سایت اعصابم خورد میشه الان باید خیالمون راحت بود یا رومی روم بودیم یا زنگیه زنگ/خداییش امروز چقدر فحش دادم بسه بچه ها دستی دستی خانوم دکترو فرستاد]یم بهشت/بیایید زرنگ باشیم مفتی بره بهشت حسرت میخوریما بخصوص حالا که حالمونو گرفته اساسی

yalda 023

New member
<FONT size=4></FONT>R]<FONT color=#0000ff>وقتی میام سایت اعصابم خورد میشه الان باید خیالمون راحت بود یا رومی روم بودیم یا زنگیه زنگ/خداییش امروز چقدر فحش دادم بسه بچه ها دستی دستی خانوم دکترو فرستاد]یم بهشت/بیایید زرنگ باشیم مفتی بره بهشت حسرت میخوریما بخصوص حالا که حالمونو گرفته اساسی</FONT>

Y A S

New member
نمیدونم چرا بعضی از بچه ها اصرار دارن که دانشجو زمان واسش بی اهمیته وصبح تا شب وقت تلف میکنه و این همه صبر کردیم این یه هفته هم روش وفکرشو نکنید و از این حرفا...
خواستم بگم آره همه یه جوری وقتشونو میگذرونن ولی معناش ممکنه خیلی فرق داشته باشه,اونیکه یه جایی با شرایط سخت الان تو خدمت سربازیه و هر ساعتش واسش یه عمر طول میکشه حالا اومده آزمون هم داده
منتظر بوده تا امروز نتیجشو ببینه که اگه قبول شده بره دنباله کار ترخیص از خدمتش ...ولی حالا باید 7روز که ممکنه 7قرن واسش طول بکشه رو تحمل کنه
یا اونیکه امروز میخواست یه خبر خوش رو به پدریا مادر مریض احوالش بده که شاید مرهمی واسه زخمش بشه بی هیچ دلیل منطقی 7روز دیگه صبر کنه
یا یکی مث خودم که واسه کار به 1000در زده و الان یکیشون گفته حاضری از شنبه بیای؟؟ولی تکلیفشو نمیدونه که کجا قبوله؟محل زندگیش یا شهرستان؟
اگه شهرستانه خب چقد فاصله داره؟میتونه بره و بیاد؟و1001فکرو سوال دیگه...و حالا 7روز عذاب آورو باید تحمل کنه... بازم میشه مثال زد ولی بگذریم...
نمیدونم افرادی که باعث این بی نظمی وسردرگمی شدن حالا وزیر یا هرکس دیگه به چه قیمتی حاضر شدن این همه آه ونفرین ولعنتو به جون بخرن؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

biotec.e.d

New member
همین کارو پارسال هم کردن واقعا معلوم نیست دارن چی کار می کنن که واسه یه اعلام نتیجه که باید قبلا آماده می شد یه بهونه مسخره پیدا کردن. بعد می گن چرا فرار مغز ها زیاده.:13::eek:t0837h0nn8zfqu8ult

FORD

New member
من احساس کرده بودم احتمالا به خاطر اجلاس چون تهران تعطیله نتایجو نمیزنن این هفته 11 تا شیفت گرفتم
تا زود بگذره برسم به هفته بعد. تازه بعد از اینکه حدسم به واقعیت پیوست!!! میخوام بعضی شیفتای همکاران رو بگیرم
تا 24 ساعته تو بیمارستان باشم و سریعتر به هفته بعد برسم!!!
آخه من دیگه نمیتونم صبر کنم مردم از انتظار واییییییییی نههههههههههههه!!!! کی 12 میشششه!!

:13:

vb2

New member
من دیگه هیچ حسی ندارم آخه قلبم تیر میکشه می ترسم سکته کنم میخوام بیخیال باشم :dadad4:

نفس

New member
کی میخوان آپدیت بشن مردم این مملکت ...من نمیدونم...دوماه کم بود ..یه هفته هم اضاف شد...خب نتیجه میدادنووثبت نام بعد از تعطیلات...:smiliess (15):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا