اعلام نتایج هفته ی آینده ( ایسنا)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

gipsyking

New member
موندم که یه معذرت خواهی خشک و خالیم نکردن که بگن ببخشید اسکول شدین اصلا آدم حسابمون نکردن و دم از مدیریت جهانی میزنن ای خاک جهان بر سرتون با مدیریتش!

mamai86

New member
یعنی از ناراحتی زده به سرمون در واقع
من دقیقا الان اینجوریم..از بس صبح استرس بهم وارد شد
انگاری کتک خوردم..جسمی و روحی اذیت شدم

negar62

New member
موندم که یه معذرت خواهی خشک و خالیم نکردن که بگن ببخشید اسکول شدین اصلا آدم حسابمون نکردن و دم از مدیریت جهانی میزنن ای خاک جهان بر سرتون با مدیریتش!
خداییش حرفت حرف دل ماست! بی انصافا صداشو در نیاوردن! :13:

negar62

New member
من یکی که زدم به سیم آخر ! کلی از برنامه هام بهم ریخت! میخوام امشب 3قسمت از vampire diaries رو باهم نگاه کنم!!! بعدشم در کمال آرامش بخوابم! عجب برنامه پرباری! از اینکه غصه بخورم هم خسته شدم... دیگه بخیال میشم.... شب بخیر!

X87

New member
سلام. بچه ها منم خیلی از تاخیر نتایج ناراحت شدم چون دو روزه بدجور استرس داشتم اما فکر نمی کنید خیلی دارین غر میزنین!!!!!! یکم به اعصابتون مسلط باشید.

پرستاری86

New member
سلام. بچه ها منم خیلی از تاخیر نتایج ناراحت شدم چون دو روزه بدجور استرس داشتم اما فکر نمی کنید خیلی دارین غر میزنین!!!!!! یکم به اعصابتون مسلط باشید.
نه بزار غر بزنیم
تو خونه غر میزنیم میگن چته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو خیابون غر بزنیم میگن طرف مریضه؟؟؟؟؟
......................................................:p7977cujr38iyymsu8: :p7977cujr38iyymsu8:
.....................................................:p7977cujr38iyymsu8: :p7977cujr38iyymsu8:

leila00

New member
من فکر میکنم اینا ترسیدن نتایج و بزنن کسایی که اعتراض دارن حضوری و دم در وزارتخونه اعتراض کنن شلوغ شه و قضیه سیاسی بشه واسه همین گذاشتن اقایون تشریفشون رو ببرن بعد در کمال ارامش ما هر چی دوس داریم اعتراض کنیم
دقیقا به همین دلیل بوده...

S

smko.boukan

Guest
سلام دوستان
والا اگه نگن به دلیل اجلاس 5+1 به سال آینده موکول شد خدا رحم کرده

S

smko.boukan

Guest
:13::13::13:امکان هر گونه بحرانی هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dadad4:

samanpasha

New member
من از دیشب تالا از استرس نصف موهام ریخت
تا هفته دیگه به گمونم مو رو سرم نمیمونه :))))))))))))))))))))))

leiliyebidel

New member
بچه هااااااااااا انقد حرص نخورید...
آروم باشید...درسته ناراحتو عصبانی هستیم ولی ی کم مدیریت بحران داشته باشید دوستای گلم...
ب خدا این حرص خوردنا اثر منفی رو خودتون داره هااااا... استرس ک زیاد باشه شونصدتا درد با خودش میاره...
منم خیلــــــی ناراحت شدم!ولی الآن دیگه عین خیالم نیس! :4d564ad6:ها؟؟؟؟؟؟!!!!!!(o_O) دیوونه ؟؟؟؟؟!!!!!! :25r30wi:
فردام میخوام برم مسافررررررررت تااااااا هفته ی دیگه...
:sarma: شمام همین کارو کنید...برید گردش، تفریح، خوش گذرونی....
بابا ی کم ب خودتون برسید...
خدا بزرگـــــــه...
از 2 حالت خارج نیس!یا ایشالاااااااا قبول میشیم همه یا ...هیچی!بازم ایشالاااااااا قبول میشیم همه ^_^
بگو ایشالااااااااااا...
:a2d3:

چ بسیار شود ک چیزی را ناگوار شمارید ولی ب حقیقت خیر در آن بوده است...

bita

New member
حداقل یه معذرت خواهی خشک وخالی میکردن مگه چی میشداصلا به روی مبارک نیووردن بابا رو روبرم .

bita

New member
ببخشیدیه لحظه یادم رفت کجاهستیم اشتباهی گرفتم آخه اگه قرارمعذرت خواهی باشه که یه شب بایدخبربدن تاشب بعدنرسیده باید.....عجب صبری خدادارد.........

second

New member
احتمالا تعدادي ازاجلاسي ها گفتن ماراهم درهمين ايران درمقطع كارشناسي ارشدقبول كنين

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا