اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

رها93

New member
سلام دوستان من امروز از همه خبرا مطلع شدم اول خوشحال شدم حداقل 8 تا رشته افزایش خورده ولی حالا میبینم که چیزی وارد نشده زنگ زدم سنجش گفتم این خبری که اومده حتمیه؟؟ امروز میاد اضافه میشه به لیست؟ گفتن نه امروز نیست! . در مورد اینکه عملی بشه هنوز چیزی مشخص نیس

ROJO

New member
سلام دوستان من امروز از همه خبرا مطلع شدم اول خوشحال شدم حداقل 8 تا رشته افزایش خورده ولی حالا میبینم که چیزی وارد نشده زنگ زدم سنجش گفتم این خبری که اومده حتمیه؟؟ امروز میاد اضافه میشه به لیست؟ گفتن نه امروز نیست! . در مورد اینکه عملی بشه هنوز چیزی مشخص نیس

has b bache migan saket bshin shookoolat barat mikhariim , ine ghazie

رها93

New member
مسئولش که گفت امروز نیس!! نمیدونم که مسخره کردن هر لحظه یه خبر میدن

ROJO

New member
...gofte bood ziaii ham movafeqat karde.. hala akharesh malom mishe asan roohesham khabar nadashte

دوستام بیایید یه سر شماری کنید اگه به 100 نفر رسیدیم میریم وزارتخونه. اگه نه دیگه این گزینه منتفی.
یا علی. کی حتما می تونه بیاد؟

Azin E

New member
دوستام بیایید یه سر شماری کنید اگه به 100 نفر رسیدیم میریم وزارتخونه. اگه نه دیگه این گزینه منتفی.
یا علی. کی حتما می تونه بیاد؟
اول روزشو مشخص کنید بعد آمار بگیرید.به نظرم دیگه وزارت خونه جواب نمیده.ایندفه بریم دم مجلس

تجمع 26 نفری فایده نداره ... همونائی میان که سری قبل اومدن هرکسیم که عضو این سایته میاد چک میکنه اونیم که نیست دیگه عضو نمیشه اگه تجمع میخوایم بکنیم باید 1 جور دیگه اطلاع رسانی بشه..

تجمع 26 نفری فایده نداره ... همونائی میان که سری قبل اومدن هرکسیم که عضو این سایته میاد چک میکنه اونیم که نیست دیگه عضو نمیشه اگه تجمع میخوایم بکنیم باید 1 جور دیگه اطلاع رسانی بشه..
میخوام ببینم واقعا کیا میان. اینجا معترض داریم ببینیم چند درصدشون میان؟

Y77

New member
من فکر میکنم تنها راهش تجمع و مراجعه حضوری باشه
اول اینکه وقتی تا نتیجه نمونده تا ایننا بخواند نامه و فکس بخونند نتیجه ها رو زدند ، هر چند من شخصا به خیلی جاها نامه زدم
من تهران نیستم ولی تمام تلاشم میکنم با نماینده شهرم ملاقات حضوری داشته باشم

من فکر میکنم تنها راهش تجمع و مراجعه حضوری باشه
اول اینکه وقتی تا نتیجه نمونده تا ایننا بخواند نامه و فکس بخونند نتیجه ها رو زدند ، هر چند من شخصا به خیلی جاها نامه زدم
من تهران نیستم ولی تمام تلاشم میکنم با نماینده شهرم ملاقات حضوری داشته باشم
یعنی نمی تونین بیاین؟

من فک میکنم فقط واسه بچه های این سایته که مهمه اعتراض کنن فقط 1 عده ان که دارن تلاش میکنن به هر نحوی،نامه میدن ،اس ام اس میدن به اینو اون،هماهنگ میکنن که بیان تهران ،زنگ میزنن به هر شماره ای شکایت میکنن از مسئولین،1 نماینده از طرف خودشون انتخاب میکنن ،به اون نماینده میگن دوستاتو هم ببر و اون میبره،تو چاپ و پرینت شعارا و بنر مشارکت میکنن...اما خیلیا هم واسشون مهم نیست،شد شد نشد نشد ... آمارگیری فقط تو این سایتو این پیج اشتباهه،220تا پیجو لایک کردن اما 26نفر معترض تجمع کردن!

آخرین ویرایش:
من فک میکنم فقط واسه بچه های این سایته که مهمه اعتراض کنن فقط 1 عده ان که دارن تلاش میکنن به هر نحوی،نامه میدن ،اس ام اس میدن به اینو اون،هماهنگ میکنن که بیان تهران ،زنگ میزنن به هر شماره ای شکایت میکنن از مسئولین،1 نماینده از طرف خودشون انتخاب میکنن ،به اون نماینده میگن دوستاتو هم ببر و اون میبره،تو چاپ و پرینت شعارا و بنر مشارکت میکنن...اما خیلیا هم ولسشون مهمه ،شد شد نشد نشد ... آمارگیری فقط تو این سایتو این پیج اشتباهه،220تا پیجو لایک کردن اما 26تا معترض تجمع کردن!
دقیقا من می خوام همینو بفهمم. که کی میاد حضوری؟

mahii

New member
ولی گروه ام ار رو حرفشون موندن و 3نفر اومدن اعتراض و حالا شدن 4 نفر گویا منم دنبال ی راه میگردم بیام حضوری اگرم نیام خیالم راحته ک دوستان هستن.حالا رشته ما همش 12 نفر روزانه میخواست ک 4 نفر نمایندشن.من نمیدونم چجوری بقیه حساب کردن مثلا گروهی ک 20 نفر پذیرش داره مگه نمایندههاش نباید زیادتر شن........؟؟؟؟اخب از رشته ما 1/4 اومدن و میان برا اعتراض اگه همه رشتهها همین نسبت بیان بهتر نیست؟؟چرا یسری کاری نمیکنن.مگه کار جمعی نیست؟مگه هدف همه رشتهها نیست؟؟؟؟

چرا هست 62تا رشته هست اگه از هر رشته ای حتی 1 تهرانی هم بیاد میدونی چندتا میشه؟ میشه 62تا خلص تهرانی چندتام از شرای اطراف تهرانو سایر شهرستانا بیان میشه 100تائی که اونوقت عالیه تازه این تعداد میشه حداقل،،، منتهی بچه ها نمیان یا لااقل تلاش نمیکنن که کسی رو فامیلی رو دوستی رو بفرستن جا خودشون حتی من پیشنهاد دادم بعضیا با والدینشون بیان ،،.من که دیگه دارم خسته میشم .. چشمم اب نمیخور.

کرهانی

New member
ولی گروه ام ار رو حرفشون موندن و 3نفر اومدن اعتراض و حالا شدن 4 نفر گویا منم دنبال ی راه میگردم بیام حضوری اگرم نیام خیالم راحته ک دوستان هستن.حالا رشته ما همش 12 نفر روزانه میخواست ک 4 نفر نمایندشن.من نمیدونم چجوری بقیه حساب کردن مثلا گروهی ک 20 نفر پذیرش داره مگه نمایندههاش نباید زیادتر شن........؟؟؟؟اخب از رشته ما 1/4 اومدن و میان برا اعتراض اگه همه رشتهها همین نسبت بیان بهتر نیست؟؟چرا یسری کاری نمیکنن.مگه کار جمعی نیست؟مگه هدف همه رشتهها نیست؟؟؟؟
منم فقط نامه و اس و شکایت تونستم انجام بدم
از رشته ما فکر نکنم کسی باشه:dadad4:
اما باز کوتاه نمیام
مهم نیست قبول شم یا نه، مهم اینه حقمو بگیرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا