اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

xavad

New member
برای رسیدن به هدف بعدی (ثبت صحبتهای آقای پورکاظمی در سایت مربوطه و افزایش ظرفیت بقیه رشتها باید دوباره تجمع کنید). من شخصاامروز هم با دهان بسته (با نوارچسب)جلوی وزارت بهداشت یه 5 ساعتی وایستادم تا منو بردن پیش ضیایی ! بقیشو نمیگم ولی همینو بدونید که من تنهاییم که شده از حق همه دفاع میکنم چه بقیه بیان چه نیان سماجتی که دارم رو بهشون تحمیل میکنم. الانم دوسه روز دیگه اینجا نیستم باید برگردم شهرستان ولی قول شرف میدم که این چند روز تا آخرین لحظه جلوی ظلم بایستم. ا دوستایی که به من پیام دادن و من نتونستم جوابشونو بدم معذرت میخوام . تحصیل کردن حق ماست . خدا رو شاکرم که جمعی غیور اینجا هستن که از حق اولیه خودشون دفاع کنند. ممنون از همه . خدانگهدار برای همیشه دوستان گلم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

m_mobini

New member
برای رسیدن به هدف بعدی (ثبت صحبتهای آقای پورکاظمی در سایت مربوطه و افزایش ظرفیت بقیه رشتها باید دوباره تجمع کنید). من شخصاامروز هم با دهان بسته (با نوارچسب)جلوی وزارت بهداشت یه 5 ساعتی وایستادم تا منو بردن پیش ضیایی ! بقیشو نمیگم ولی همینو بدونید که من تنهاییم که شده از حق همه دفاع میکنم چه بقیه بیان چه نیان سماجتی که دارم رو بهشون تحمیل میکنم. الانم دوسه روز دیگه اینجا نیستم باید برگردم شهرستان ولی قول شرف میدم که این چند روز تا آخرین لحظه جلوی ظلم بایستم. ا دوستایی که به من پیام دادن و من نتونستم جوابشونو بدم معذرت میخوام . تحصیل کردن حق ماست . خدا رو شاکرم که جمعی غیور اینجا هستن که از حق اولیه خودشون دفاع کنند. ممنون از همه . خدانگهدار برای همیشه دوستان گلم
واقعاتلاش شماها قابل تحسینه من واقعاخوشحالم ازاینکه هنوزکسایی هستن که اینجوری واسه همه چیزمیجنگن وخسته نمیشن تلاش شماروباتشکرتنهانمیشه پاسخ داد امیدوارم همه ی ما مثه شمابتونیم بخاطررسیدن به حقمون واقعابجنگیم وخسته نشیم ....چرابادهان بسته????اقای ضیایی چی بهتون گفتن???

آخرین ویرایش:

goo

New member
همه ی بزرگترین کارها و چیزها در این دنیا، توسط افراد ساده ای به انجام رسیده اند که برای فکر و ایده ای که به ظاهر غیر ممکن بوده است همت و تلاش نموده اند ...

چارلز همیلتون

zms

New member
xavad عالی بود!!!
نمیدونم چقد نتیجه گرفتی وراضی بودی یا نه ولی عالی بود!!!
روشی که انتخاب کردیو دوس داشتم و خوشحالم که حداقل به دیدار ضیایی رسیدی،اگرچه همه آسیب دیدیم ولی من مشخصا برای شما خیلی ناراحت بودم.
تو دانشگاه من هم یه دخترخانومی بود که تو قبولی بدون کنکور کارشناسی ارشد(معدل برتر) حقشو خورده بودند البته نه کامل بلکه نصفه.... رفت دوهفته به وزارت علوم چسبید بعدم دم درش چادر زد....نصفه دیگه حقشو بهش دادند! اگه یکی مدام جلو چششون باشه واسه آرامش خودشون هم که شده یه کاری میکنند.
از اینکه به فکر همه هستی هم متشکریم.
موفق باشی

نمنم با حرفای آقای بردیا موافقم امااگر میخواین دوباره تجمع کنین 30تا خیلی کمه اگه این تعداد تجمع کنیم این دف دیگه باهامون برخورد میکنن باید 100ـ200تائی بشیم اینجور و فقط اینجا اطلاع رسانی بشه هم فایده نداره سری قبل خیلی شهرستانیا میتونستن بیان اما بهونه آوردن که ما مسافرتیم یااصلا گوشیاشونو جواب نمیدادن مخصوصا پسرا که واسشون مقدورتره و رفیقو دوستم تا دل آدم بخواد دارن تهرانیام که اصلا انگار نه انگار اگه از هر رشته ای 1 تهرانی میومد میشدن 62تا تهرانی فقط!منتهی نیومدن یا مطلع نبودن اگه این سری جمع بشیمو کم باشیم خیلی ضایع میشه اصلا لج میکنن..اینکه ما اعتراض داریم باید تو همه زنده بشه نه اینکه 1 عده ای اینجا گلوشونو پاره کنن هزینه کنن وقت بذارن اما 1 عده زیر باد کولر بشینن چشم بدوزن به دست بقیه.و این درست نیست. اگه تعداد 30تا باشه که ،من فک نمیکنم آقای بردیا یا آقای سهیل پاشن باز واسه تجمع 30 نفری اقدام کنن.صفحه ی فیس بوکو 217تا لایک کردن اما 30تا پا شدن رفتن اعتراض .. معلومه واسه 1 عده ای دانشگاه رفتن مهم نیست همون بهتره گزینه 2 آقای بردیا رو روش فکر کنیم و اونم وقت گرفتن از موهبتیه که باید پاپیچ بشیم .و بدونید که دیگه وقتی نمونده پس فرداست که شهریور شده نتایج نهائی رو میزنن که دیگه نمیشه اون وقت کاری کرد.بجنبین تصمیم بگیرین و بقیه رو مطلع کنین که باید چیکار کرد.

آخرین ویرایش:

soheil...

New member
سلام دوستان.
یکی از دوستان گفتن که معاون پارلمانی وزارت بهداشت در مجلس در واقع نیروی وزارت برای دفاع از خودشه نه مای دانشجو، منم موافقم... اگه هر کدوم از دوستان بتونن یه نماینده رو مجاب کنن که با ایشون حرف بزنه و حرف ما رو به گوشش برسونه خوبه، اینکارو می کنیم؛ هرچند بعید میدونم خیلی همکاری کنه ولی خوبیش اینه که از همه جبه ها وارد شدیم...
بچه ها من شماره دفتر زاکانی رو اینجا میزارم، یا بره دفترشو پلمپ کنه یا اینقد زنگ میزنیم که بالاخره وقت ملاقات بده... لطفا هرکدوم از دوستان حداقل یکبار زنگ بزنن، حتی اگه فحش هم دادن، قرار نیست ما کوتاه بیایم...
02188980043
دوستان نتیجه نگیریم در اقدام بعدی شماره همراه خودش و در اقدام های بعدی شماره همراه مطهری، پسر ابوترابی، خبر گذاری فارس، شماره مدیر عامل خبر گزاری فارس، شماره ایرنا و ... هم اعلام میشه...
پس از فردا صبح با زاکانی تماس می گیریم، هر نفر حداقل یکبار، لطفا...
یا علی...

آخرین ویرایش:

soheil...

New member
خانوم محمدی در راستای همون حرف بردیا جان، یه لینک قوی میتونه باشه ، برای ارتباط با آقای موهبتی، همین... نگرانیم نداره، دیگه به ضررمون که نمیتونه باشه...!! به نظرتون اینکار می تونه نکته منفی هم داشته باشه؟

واقعا از خودتون خجالت بکشین.فقط بلدین شعار بدین و ادای معترض ها رو در بیارین.معترض تویی نیستی که جای گرم و نرم نشستی از پشت کامپیوترت داری اُرد میدی.معترض تویی نیستی که به جای اینکه عمل کنی فقط داری میگی بچه ها اعتراض کنین.معترض تویی نیستی که به جای اینکه خودت پا بشی بیایی عملا اعتراض کنی فقط بلدی دعا کنی و امّن یجیب برامون بخونی یا آموزش ذکر تجمع مقابل وزارت بهداشت یاد بدی.همه اون مدعی های به ظاهر معترضی که لب گود نشستین و میگین لنگش کن تو اگه عرضه داشتی که میومدی حقتو از حلقوم اینا میکشیدی بیرون.حالا که یه عده که حرف و عملشون یکی بود رفتن برای حق تو هم اعتراض کنن داری زِر می زنی که فقط رشته خودمون رو اعلام کردیم تا افزایش بدن؟؟؟؟؟؟؟اصلا خوب کاری کردیم رفتیم رشته خودمون رو افزایش ظرفیت دادیم.تو هم اگه جنمشو داشتی میومدی واسه رشته خودت افزایش ظرفیت می گرفتی.
حالا بازم یه عدع شیر شدن میخوان به جمع معترضین جلوی مجلس بپیوندن.تو اگه جراتشو داشتی میومدی جلوی وزارت بهداشت، حالا می خوایی بیایی جلوی مجلس؟؟؟؟زرشک
معترض تو نیستی.... معترض اونیه که از خرم اباد پا شده اومده.معترض دو تا شیر زنی بودن که از تبریز پا شدن اومدن.معترض اون دوست ارموی بود که با هزار ضرب و زور بلیط جور کرد واسه خودش تا پاشه بیاد حقشو بگیره.معترض من بودم که کل شب رو رانندگی کرده بودم تا صبح خودم رو برسونم تهران.معترض اونایی بودن که از صبح ساعت 9:30 تا عصر ساعت 3-4 جلوی وزارت بودن و شعار میدادن. بردیا گفت من دیگه اینجا اظهار نظری نمی کنم.حق هم البته با اونه.با این همه مضخرفاتی که جماعت معترض تفت دادن دیگه جایی برای اظهار نظر باقی نذاشتن. واقعا شرمتون باشه....

واقعا" حق دارید اینقدر تند حرف بزنید...دستتون درد نکنه که زحمت کشیدید و رفتید واقعا" جای تقدیر و تشکر داره ... من اینجا از جانب همه ی کسانی که کم لطفی کردن از شما عذر میخوام...
اما همه رو نمیشه با یک چوب زد بعضی شهرستانی ها از جمله خودم شرایط رفتن به تهران نداشتیم ...من با بچه کوچک که اصلا" نمیتونستم و شرایطش رو نداشتم بیام...بعضی از دوستان میگن اگه تهران قبول میشدید هم نمیتونستین بیاین باید بگم خیلی از ماها فقط و فقط مجبوریم شهر محل سکونتمون رو انتخاب کنیم برای ادامه تحصیل

پس اینطور قضاوت کردن در مورد دوستان درست نیست:smiliess (4):
الان هم تنها کاری که می تونستم انجام بدم تحویل نامه به نماینده مجلس و دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس و اعتراض به چند تن دیگه بوده البته قبول دارم که در مقابل کار عظیم شما اصلا"به چشم نمیاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

Azin E

New member
زنجان هم واسه بیوتک حذف شده.الان یعنی این دانشگاه بلوکه به حساب میاد؟؟امروز آخرین مهلت انتخاب شهره،اگه میخواستن کاری کنن،تا الان اطلاعیه داده بودن

*فرناز*

New member
انتخاب رشته محل اومده ولی خبری از دانشگاه بلوکه شده و یا افزایش تعداد نیس!!! این پورکاظمی گاهی وقتا رو هوا یه چیزهایی میگه انگار!!

mahii

New member
واقعاتلاش شماها قابل تحسینه من واقعاخوشحالم ازاینکه هنوزکسایی هستن که اینجوری واسه همه چیزمیجنگن وخسته نمیشن تلاش شماروباتشکرتنهانمیشه پاسخ داد امیدوارم همه ی ما مثه شمابتونیم بخاطررسیدن به حقمون واقعابجنگیم وخسته نشیم ....چرابادهان بسته????اقای ضیایی چی بهتون گفتن???
اره هم رشته ای خودمه دیگه........با اینکه ایشون رتبش 5 شده و تاحالا ایشالله اگه خدابخواد قبوله حتما.........کاش فداکاریو ازایشون و اقای بردیا یاد بگیریم

bahar9368

New member
دوستایی که اولاش داغ بودن و به همه تشر میزدن اگه میومدن اعتراض شاید نتیجه میگرفتین. به جز سه نفر کسی نبود زیاد جوش تجمع رو بزنه.همش سه هفته تا نتایج نهایی مونده.اعتراض باید فشرده و به تعداد زیاد باشه.شما یه روز میرین و تجمع بعدیتون میره یه هفته بعد خب معلومه جدیتون نمیگیرن.امیدوارم حداقل کمی ظرفیت ها رو بیشتر کنن.
اونا چند ماه تصمیم گرفتن تا ظرفیت کم کنن الان طی چند روز ظرفیت آنچنانی اضافه نمیکنن.
الانم که فرصت ویرایش دادن واسه ظرفیت های محدودیه که سالانه اضافه میشه .پارسال دو بار فرصت ویرایش به ما دادن.
گروه های کارشناسی ارشد قبل تابستون برنامه هاشونو میبندن و برنامه میچینن برا ترم بعدشون اگه دانشجو نخواستن الانم فک نکنم حاضر بشن قبول کنن چون براشون امکانات و کلاسی در نظر نگرفتن.برنامه ترم بعد دانشجوهای ترم اول گروه ما از تیر ماه تو برد گروه زده شده بود گرچه هنوز حتی نتیجه کنکور هم نیومده بود.

abtin13

New member
واسه میکروب شناسی که هیچ شهری اضافه نشده در حالی که فقط 3 تا دانشگاه بلوکه شده داشتیم.

tompson

New member
بجه ها الان دفترجه چدیدی نیومده یا تغییر خاصی ایجاد نشده؟ پس تکلیف اون 8تا رشته که گفتن افزایش چی شد؟؟؟

abtin13

New member
واقعا" حق دارید اینقدر تند حرف بزنید...دستتون درد نکنه که زحمت کشیدید و رفتید واقعا" جای تقدیر و تشکر داره ... من اینجا از جانب همه ی کسانی که کم لطفی کردن از شما عذر میخوام...
اما همه رو نمیشه با یک چوب زد بعضی شهرستانی ها از جمله خودم شرایط رفتن به تهران نداشتیم ...من با بچه کوچک که اصلا" نمیتونستم و شرایطش رو نداشتم بیام...بعضی از دوستان میگن اگه تهران قبول میشدید هم نمیتونستین بیاین باید بگم خیلی از ماها فقط و فقط مجبوریم شهر محل سکونتمون رو انتخاب کنیم برای ادامه تحصیل

من حرفم به اونایی هست که هی جو میدادن که آره منم میام 10 تا آدم هم با خودم میارم یا اینکه خودم نمیام نماینده می فرستم یا تهرانی ها و کرجی ها که اگه اشتباه نکنم 3-4 نفر بیشتر نبودن که واقعا دمشون گرم.حرف من به اونیه که حرف و عملش یکی نیست.
دوصد گفته چون نیم کردار نیست

پس اینطور قضاوت کردن در مورد دوستان درست نیست:smiliess (4):
الان هم تنها کاری که می تونستم انجام بدم تحویل نامه به نماینده مجلس و دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس و اعتراض به چند تن دیگه بوده البته قبول دارم که در مقابل کار عظیم شما اصلا"به چشم نمیاد.

من حرفم به اونایی هست که هی جو میدادن که آره منم میام 10 تا آدم هم با خودم میارم یا اینکه خودم نمیام نماینده می فرستم یا تهرانی ها و کرجی ها که اگه اشتباه نکنم 3-4 نفر بیشتر نبودن که واقعا دمشون گرم.حرف من به اونیه که حرف و عملش یکی نیست.
دوصد گفته چون نیم کردار نیست

Arshida

New member
اگر هر سری انتخاب شهر رو باز کنی ولی تغییر ندی باز باید ثبت نهایی رو بزنی ؟
من وسواس گرفتم.همش میرم نگاه میکنم :(

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا