اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
چرا متو جه نیستید باید قبلش ب ماها میگفتن.....مگه دانشجو حق نداره بدونه.با زندگی کی بازی کردن؟کی ضزر کرد؟؟؟
باور کنین متوجهم. اما اونجا با برخورد دکتر ضیایی به این قطعیت رسیدم که مثل پارسال نمیشه با هیچ ترفندی

دل آرام

New member
باور کنین متوجهم. اما اونجا با برخورد دکتر ضیایی به این قطعیت رسیدم که مثل پارسال نمیشه با هیچ ترفندی

آقای ایزد مهر

هفته پیش که ما رفتیم گفتن اصلا نمیشه راه نداره فیلان بهمان همون حرفایی که ضیایی به شما زد به ما هم زد
اما این هفته خبرش اومد قراره افزایش ظرفیت داشته باشن
به چه ترفندی ممکن شد به نظر شما ؟؟؟

*فرناز*

New member
جواب دکتر ضیایی با قاطعیت این بود:میخوایید کیفیت رو فدا کنم این کار رو نمیکنم!!
نهایت تو هر رشته بخواد تجدید نظر کنه 10 نفر میشه!!

دل آرام

New member
جواب دکتر ضیایی با قاطعیت این بود:میخوایید کیفیت رو فدا کنم این کار رو نمیکنم!!
نهایت تو هر رشته بخواد تجدید نظر کنه 10 نفر میشه!!

فرناز جان این حرف درست
ما باید بهشون میگفتیم با قربانی کردن یه عده دانشجو که نمیشه کیفیت برد بالا !
اینا باز هم مثل دولت قبل فقط صورت مسئله رو به شکل خودشون دارن پاک میکنن !
وقتی این همه جمعیت دانشجوی خواهان ادامه تحصیل هست باید زیر ساخت ها رو درست کنن .
و اینکه این وسط فقط دانشجو ها حقشون خورده میشه .

ببخشید دقیقا چطور به وزارتخونه فشار بیاریم؟
نمیدونم ولی تنها راهی که به فکرم میرسه اینه به هرجا میدونیم جواب میده زنگ بزنیم بریم پیش نماینده های شهرامون سعی کنیم توی مجلس کسی رو پیدا کنیم. یا هر کاره دیگه. اگه به سال قبل برنگرده لااقل یه تعداد افزایش بدن

هم اعتراض تجمعی هم ملاقات با همون اقای مشاور.........ولی تجمعیو دست کم نگیرید.....همین جمعهاست که اونارو متوجه میکنه.تکروی فا
یده ندارهها
دوست عزیزم
اینهمه معترض اینجا هست چند نفر اومدن؟
کدوم تجمع؟ نه راهش نیست. ما گفتیم دیگه خوددانی.

mahii

New member
آقای ایزد مهر

هفته پیش که ما رفتیم گفتن اصلا نمیشه راه نداره فیلان بهمان همون حرفایی که ضیایی به شما زد به ما هم زد
اما این هفته خبرش اومد قراره افزایش ظرفیت داشته باشن
به چه ترفندی ممکن شد به نظر شما ؟؟؟
صد در صد موافقم.بخدا اونا انتظار این تجمع و نداشتن.هرکاری کرد تجمع کرد

نمیدونم ولی تنها راهی که به فکرم میرسه اینه به هرجا میدونیم جواب میده زنگ بزنیم بریم پیش نماینده های شهرامون سعی کنیم توی مجلس کسی رو پیدا کنیم. یا هر کاره دیگه. اگه به سال قبل برنگرده لااقل یه تعداد افزایش بدن
میشه به افزایش امید داشت اما به بازگشت به سال قبل به هیچ وجه.
دوست عزیز مجلس اما دیرتر راضی میشه؟ نماینده مجلس بیشتر از ما سه پیچ معاون وزیر میشه؟
نه نمیشه. با توضیحی که میده دکتر هر نماینده ای راضی میشه خیالتون راحت. تنها راه نماینده حقوقی وزارت بهداشت در مجلس شورای اسلامی.

mahii

New member
دوست عزیزم
اینهمه معترض اینجا هست چند نفر اومدن؟
کدوم تجمع؟ نه راهش نیست. ما گفتیم دیگه خوددانی.
شما مثل اینکه دیگه میل ندارید....ولی پس دلیل افزایش دیروز چی بود.؟؟؟؟ریسک نکنید لطفا...تاحالا خوب پیش رفتیدا

abbas gara

New member
سلام.دوستان من از ارومیه رفته بودم واسه تجمع.اول از همه از تمام دوستانی که اومده بون تشکر میکنم ولی متاسفانه دیروز تعداد ما کم بود بعضی از دوستان گفته بودن میان که نیومده بودن.تا زمانی که خودمون نخواهیم چیزی درست نمیشه و با تایپیک و زنگ زدن به نتیجه نخواهیم رسیداما اینکه گفته شده یچه ها فقط از رشته خودشون حرف زدن این اصلا درست نیست رشته من بیوشیمیه که جزو این هشت رشته نیست درحالی که بیشتر از میکروب شناسی کاهش ظرفیت داشته.با این وضعیت من امیدوار نیستم به افزایش ظرفیتها.

اگه تجمع کردن سخته از طریق نماینده های مجلس باید کاری بکنیم میدونم هماهنگ کردن این همه آدم و اومدن به تهران سخته دوستایی هم که از شهرستان ها رفتن خیلی لطف کردن و زحمت کشیدن از طریق همین خبرنگار ایسنا هم میشه کاری کرد توی خبرش گفته پیگیره
آقا سهیل ظرفیت رشته شما قراره بالا بره توروخدا عقب نشینین به فکر بقیه رشته ها هم باشین که میدونم هستین شما با آقای زاکانی تماس گرفتین؟

شما مثل اینکه دیگه میل ندارید....ولی پس دلیل افزایش دیروز چی بود.؟؟؟؟ریسک نکنید لطفا...تاحالا خوب پیش رفتیدا
می دونستم نهایتا این حرف رو می شنوم.
من سرد نشدم. قانع شدم راهش تجمع نیست. اما به خاطر دوستام هر کاری که جمع بگه
و صلاح بدونه انجام میدم.

*فرناز*

New member
فرناز جان این حرف درست
ما باید بهشون میگفتیم با قربانی کردن یه عده دانشجو که نمیشه کیفیت برد بالا !
اینا باز هم مثل دولت قبل فقط صورت مسئله رو به شکل خودشون دارن پاک میکنن !
وقتی این همه جمعیت دانشجوی خواهان ادامه تحصیل هست باید زیر ساخت ها رو درست کنن .
و اینکه این وسط فقط دانشجو ها حقشون خورده میشه .

همه این حرفا گفته شد!! ولی واسه اونا مهم نیس که یه نفر درس خونده میگه خب یه سال دیگه بخونه! دید اونا مسائل دیگه هستش

ضیایی گفت همین شمایی که الان میگی میخوایم بریم دانشگاه فردا میای از وضع دانشگاهت شکایت میکنی!!
ته دلم میدونم حرفشون درسته ولی اینکه اینهمه کاهش باشه اصلا قبول نمیکنم!!باید منطقی کم میشد

میشه به افزایش امید داشت اما به بازگشت به سال قبل به هیچ وجه.
دوست عزیز مجلس اما دیرتر راضی میشه؟ نماینده مجلس بیشتر از ما سه پیچ معاون وزیر میشه؟
نه نمیشه. با توضیحی که میده دکتر هر نماینده ای راضی میشه خیالتون راحت. تنها راه نماینده حقوقی وزارت بهداشت در مجلس شورای اسلامی.

تمام حرفای شما درست حالا این نماینده حقوقی رو چه جوری میشه باهاش تماس داشت؟ خون شناسی و سم هم دانشگاه بلوکه داشتن ولی جزو این هشت رشته نبودن چرا؟

fars

New member
بچه ها کمک
من خیلی نیاز به قبولی دارم لطفا کمک کنید داغونم

fars

New member
چند روز مثل افسرده ها افتادم تو خونه در صورتی که وقتی رتبه ام اومد همه بهم تبریک گفنن
آخه چرا امسال
جناب دکتر روحانی من یکی از حامیان شما بودم ولی چرا حالا باید از این بی برنامگی ضربه بخورم

دل آرام

New member
همه این حرفا گفته شد!! ولی واسه اونا مهم نیس که یه نفر درس خونده میگه خب یه سال دیگه بخونه! دید اونا مسائل دیگه هستش

ضیایی گفت همین شمایی که الان میگی میخوایم بریم دانشگاه فردا میای از وضع دانشگاهت شکایت میکنی!!
ته دلم میدونم حرفشون درسته ولی اینکه اینهمه کاهش باشه اصلا قبول نمیکنم!!باید منطقی کم میشد

والا کی ما اعتارض کردیم از اول دبستان تو نیکت های 3 نفره و 4 نفره نشستیم
آزمایشگاه علوم که رویا
اردوی علمی که رویا
دانشگاه های لیسانس با اون وضع خوابگاه و غذا و ..

اینا همه شعاره که وای ما میخواییم کیفیت رو بالا ببریم تا2010 سال دیگه همین کیفیته
این پولی هم که به بین الملل میدیم باهاش حقوق استادا رو میدن !!

fars

New member
مسئولین محترم چرا با جوانان که هزار دغدغه دارن اینجوری رفتار می کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تمام حرفای شما درست حالا این نماینده حقوقی رو چه جوری میشه باهاش تماس داشت؟ خون شناسی و سم هم دانشگاه بلوکه داشتن ولی جزو این هشت رشته نبودن چرا؟
در مورد قسمت اول حرفاتون باید از طریق نماینده ی شهرتون با ایشون قرار ملاقات بذارین چون ایشون مجلس هستن و بسیار سرشون شلوغه از طریق معمولی حالا حالا ها نمیشه ایشون رو ملاقات کرد. پس راهش همینه که گفتم. وقتی قرار ملاقات گذاشته شد چند نقری می ریم پیشش مطرح می کنیم حرفشو.
در مورد قسمت دوم: والا من اطلاع ندارم. نمی دونم اصلا این 8 رشته چطوری انتخاب کردن. واقعا نمی دونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا