اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

امینی

New member
بچه های عزیز افزایش این 8 رشته ربطی به مقدار درصدشون نداشته درسته سم شناسی 50 درصد کاهش داشته اما من چک کردم دیدم که تو دفترچه نهائی همون دانشگاههائی ذکر شده بودن که تو دفترچه ی اولیه به اطلاع رسیده بوده اما اون 8 تا رشته دانشگاههای بلاک شده داشتن در واقع اونا افزایش ظرفیت ندادن بلاک اون دانشگاههائی رو که اعلام آمادگی کردن واسه پذیرش دانشجو اما بعد اسمشون تو لیست انتخاب دانشگاهها واسه داوطلبین نبوده رو از حالت بلاک در آوردن نه اینکه افزایش داده باشن اون 8تا رشته فقط بلاک شده بودن.
اگه یه مقدار دقیق تر دفترچه قبلی و جدید رو بخونید مشاهده میکنید که برای رشته سم شناسی تو دفترچه قبلی اصفهان و شیراز و تربیت مدرس ذکر شده بود که تو دفترچه جدید حذف شده بودند.

امینی

New member
سنجش نرفته درصد رشته هارو دربیاره که.... فقط اون رشته هائی که دانشگاههاشون بلاک شده بوده رو از بلاک در آورده .. که این 8تا رشته فقط بلاک بودن..برین خودتون رشتتونو چک کنین مثلا سم شناسی جز بلاک شده ها نبوده ،از اول واسش 11تا دانشگاه اعلام کرده بودن الانم 11تاست... اما اون 8تا رشته دانشگاههای بلاک شده داشته ... در یک کلام ،سنجش ظرفیتی رو اضافه نکرده فقط اشتباه دانشگاهها رو که اعلام آمادگی کرده بودن واسه پذیرش دانشجو و حالا زدن زیرشو درست کرده که شما فک میکنین افزایش داده شده.
اگه یه مقدار دقیق تر دفترچه قبلی و جدید رو بخونید مشاهده میکنید که برای رشته سم شناسی تو دفترچه قبلی اصفهان و شیراز و تربیت مدرس ذکر شده بود که تو دفترچه جدید حذف شده بودند.دانشگاه آزادرو که نباید حساب کرد

Y77

New member
مرسی از راهنماییت دوست عزیز، اتفاقا من امروز واسه 3 تا نماینده شیراز ایمیل زدم و همین طور وقت ملاقات درخواست کردم .که باز فردا هم پیگیری میکنم ببینم به کجا میرسه
فقط دوستان اگه نامه ای که دادن به نماینده هاشون رو اینجا بذارن ممنون میشم ،چون نمیدونم باید چطور نامه اداری بنویسم ، اگه به من باشه فقط نقدشون میکنم به بی کفایتی و همین طور بیسوادی

دوست گلم منم شیرازی هستم و متاسفانه شیراز نیستم، فکر این هستم هر چه زودتر خودمو برسنونم شیراز و با نماینده دیدار حضوری داشته باشم لطفا اگر موفق به دیدار حضوری شدی حتما بهم خبر بدید همراهی کنم و اینکه من یه نامه تهیه میکنم براتون میفرستم

elmira1365

New member
دوست گلم منم شیرازی هستم و متاسفانه شیراز نیستم، فکر این هستم هر چه زودتر خودمو برسنونم شیراز و با نماینده دیدار حضوری داشته باشم لطفا اگر موفق به دیدار حضوری شدی حتما بهم خبر بده همراهی کنم و اینکه من یه نامه تهیه میکنم براتون میفرستم

کی میاید شیراز شما؟

سمانه68

New member
سلام ازدوستانی که رفتید ممنونم ایشالا خدا کمکتون کنه
لاقل جواب بدند
خیلی نامردیه

mahsa20082009

New member
بچه های عزیز افزایش این 8 رشته ربطی به مقدار درصدشون نداشته درسته سم شناسی 50 درصد کاهش داشته اما من چک کردم دیدم که تو دفترچه نهائی همون دانشگاههائی ذکر شده بودن که تو دفترچه ی اولیه به اطلاع رسیده بوده اما اون 8 تا رشته دانشگاههای بلاک شده داشتن در واقع اونا افزایش ظرفیت ندادن بلاک اون دانشگاههائی رو که اعلام آمادگی کردن واسه پذیرش دانشجو اما بعد اسمشون تو لیست انتخاب دانشگاهها واسه داوطلبین نبوده رو از حالت بلاک در آوردن نه اینکه افزایش داده باشن اون 8تا رشته فقط بلاک شده بودن.

عزیزم اشتباه چک کردی من رشته ام سم شناسیه و سه تا دانشگاه اول اسمشون هست مدرس، اصفهان و شیراز که الان اصلا ظرفیتی اعلام نکردن و کرمانم که فقط بین الملل برداشته و روزانه شو حذف کرده یعنی چهار دانشگاه بلوکه!!!!!!!!!!!!

دل آرام

New member
بچه ها حالا اگر نتونستیم با موهبتی دیدار کنیم
این جواد افشاریم خوبه . از سال 92 تو این سازمانه
و فوکوس اصلیمون از این به بعد این باید باشه که چرا بدون اطلاع قبلی و حتی ضد و نقیض هایی در گفته های مثلا پورکاظمی که بهمن یک چیزی میگه و دیروز یک چیز دیگه !

http://lap.behdasht.gov.ir/index.aspx?siteid=396&pageid=49870

منم از همه دوستانی که دیروز زحمت کشیدن چه از تهران و چه از راه دور رفتن برای اعتراض ممنونم اونا به جای ما رفتن واقعا از همه ممنونم. فقط یه موضوعی که هست رشته خون شناسی هم دوتا دانشگاه بلوکه داره .از تمام نماینده ها (آقا سهیل) خواهش می کنم پیگیر این رشته هم باشین توی دفترچه اول که اومد اهواز و تربیت مدرس بود ولی توی این دفترچه نیست. توروخدا پیگیر این رشته هم باشین منم سعی می کنم ایمیلی از این دو نفری که گفتید توی وزارتخونه هستند پیدا کنم و بهشون ایمیل بزنم.

m_mobini

New member
سلام بچه هاممنون زحمت کشیدین تورشته ی بهداشت وایمنی موادغذایی هم دانشگاه اصفهان حذف شده

باید بازم پیگیری کنیم همه چیز دست خود وزارتخانه است دانشگاه ها هیچ کاره ان الکی توپ رو میندازن تو زمین دانشگاه ها. کوتاه نیاین ادامه بدین باید به وزارتخونه فشار آورد

باید بازم پیگیری کنیم همه چیز دست خود وزارتخانه است دانشگاه ها هیچ کاره ان الکی توپ رو میندازن تو زمین دانشگاه ها. کوتاه نیاین ادامه بدین باید به وزارتخونه فشار آورد
ببخشید دقیقا چطور به وزارتخونه فشار بیاریم؟

shima2020

New member
خدایی حرفو نگا..... میگه امکانات نداریم، اگه ندارید پس این روند رو به رشد 4 ساله افزایش ظرفیتا رو چه حساب بوده؟ 1 بار اشتباه می کنن 2 بار 3 بار، 4 سال اشتباه ظرفیت اعلام می کردن؟ الان که ما رسید امکانات ندارن؟ اگه الان ندارید 4 سال پیش هم نداشتید، نیس ما هر روز دانشگاهامون آپ تو دیت میشه، دانشگاه همون دانشگاه تحریم همون تحریم،ای خدا چرا الان باید 1 جوون بیست و سه چهار ساله اینطور بیکار باشه؟ کاش میگفتین اگه دانشگاه ظرفیت اعلام میکنه پس تو این 4 سال چطور امکانات جور میکرد که حالا یه هو امکانات نداره؟؟؟ گرچه اگه اینم میگفتید یه چی دیگه جواب میدادن و سروتهشو هم می آوردن ( این مملکت همش همینه، همه تقصیرا گردن یکی دیگش، همه به هم پاس میدن)
دوستان عزیزم، نهایت سپاس که امروز رفتید و تلاشتونو کردید، واقعا مایه گذاشتید دم همتون گرم، ببخشید نتونستم بیام، واقعا امکانش نبود....

Vaghean!! yeki nis bege avaze kam kardane zarfiat ye khoorde fekre afzayeshe emkanat bashin khob! in hame jamiat gharare bikar bemoonan chon shoma emkanat nadarin!!! ey baba

*فرناز*

New member
حتی به اون 50% هم عمل نشده یعنی کمتر از نصف پولی میگیرن!! درصورتی که سالهای قبل خیلی بیشتر ازین تعداد بود

ای کاش جای گله و بحث دوستان میومدن جلوی وزارتخونه!

mahii

New member
بچهها من کاری ندارم کی چی گفته یادتون نره ما از کاهش ظرفیت حالا بهر دلیلی ک هست باید مطلع بودیم بحث اینه ک ما نمیدونستیم .پس باید حقو بما بدن ک معترضیم.و ظرفیتا لا اقل امسال برگرده ب سال قبل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا