اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
ببخشید اگه صفحه 8 دفترچه رو بخونید بند 6 نوشته اگر کسی در دانشگاه دولتی عادی پذیرفته شود و ثبت نام نکند نمی تواند سال بعد امتحان دهد از ظرفیت مازاد حرفی نزده

- - - Updated - - -

ببخشید اگه صفحه 8 دفترچه رو بخونید بند 6 نوشته اگر کسی در دانشگاه دولتی عادی پذیرفته شود و ثبت نام نکند نمی تواند سال بعد امتحان دهد از ظرفیت مازاد حرفی نزده
بله دیدم.ولی این مورد هم کمی مشکوکو می زنه به نظر من.جمله یکم مبهم نیست؟ چون گفته "در صورت انحلال دوره می توانند شرکت کنند" ولی نگفته اگه منحل نشه و شخص ثبت نام نکنه چه اتفاقی می افته.با این ادا و اطوارهای وزارت بهداشت باید به همه چیز مشکوک شد.

nafasn

New member
بچه ها یعنی چی .چرا هر کسی بلند میشه رشته خودشو فقط مطرح میکنه؟
همه رشته ها رو بگید لطفا.... رشته هایی که زیاد کم شده حتما پذیرششم به نسبت رشته های ما بیشتر بوده
رشته بهداشت حرفه ایم 85 نفر بوده الان شده 55 نفر
خواهشا همه رشته ها رو مطرح کنید

mahii

New member
بجه ها من به ریاست جمهوری هم درخواست شکایت دادم. از طرف همه هم گفتم. شما هم اینکارو بکنید بد نیست

چطوریییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sadsmiley:

sanaz alizadeh

New member
قابل توجه دوستانی که می پرسن "اگه ظرفیت مازاد قبول شیم و نریم میشه سال بعد دوباره کنکور بدیم؟"

تو دفترچه اینطوری نوشته: "درصورتي كه ظرفيت رشت هاي پس از اعلام نتايج كمتر از 50 درصد ظرفيت اعلام شده باشد، -
اختيار تشكيل كلاسها به عهده دانشگاه برگزار كننده مي باشد .لذا در صورت انحلال دوره،
داوطلب مي تواند مجدداً در آزمون سال 94 شركت نمايد."
پس یعنی اگه انحلالی صورت نگیره اونایی که قبول شدن و نرفتن نمی تونن سال 94 کنکور بدن.اگه نتیجه گیری من اشتباهه دوستان تصحیح کنند

نه ایطوری نی....نوشته فقط دانشگاه دولتی قبول شی و نری محروم میشی...اون قضیش اینه که قبول شدی و دانشگاه تشکیل نداد هیچی دیگه نمیتونی بری کلا ولی خو کنکورتو چرا میتونی سال دیگه بدی

mahii

New member
بچه ها یعنی چی .چرا هر کسی بلند میشه رشته خودشو فقط مطرح میکنه؟
همه رشته ها رو بگید لطفا.... رشته هایی که زیاد کم شده حتما پذیرششم به نسبت رشته های ما بیشتر بوده
رشته بهداشت حرفه ایم 85 نفر بوده الان شده 55 نفر
خواهشا همه رشته ها رو مطرح کنید
اره منم موافقم..........لطفا همه رو بگید

رها93

New member
عزیزای من امسال همه چی عوض شده چرا طبق دفترچه سال قبل نظر میدین!! بحث 30 میلیوم هزینه یه خوانوادس یا محرومیت یک ساله یه دانشجو!!!

خود سنجش میگه از ضوابطش خبر نداریم که چه تغییری کرده شما چطور نظر میدی؟؟؟

خواهشا با سرنوشت بقیه راحت بازی نکنیم
!

mahii

New member
بچه ها من شماره علیرضا زاکانی به علاوه مطهری رو گیر آوردم... من خیلی به زاکانی امیدوارم، یه اصول گرا خیلی رادیکاله، 15 نفر همراه می خوام که اعلام آمادگی کنن برای ملاقات باهاش تا من باهاش تماس بگیرم و موضوع رو مطرح کنم...
دوستان لطفا هم اینجا اعلام آمادگی کنین هم یه ایمیل به ادرس به من بزنین، فقط سریعتر لطفا...مرسی.
soheilabbasi1991@gmail.com
ینی تو این جمع 15 نفر تهرانی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sadsmiley:

pashmak

New member
بچه ها اگه به نناینده محلس تو شهر هاتون مراجعه کنید زود جواب میگیرید

hamed_Sal

New member
چطوریییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sadsmiley:

نهاد ریاست جمهوری-مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری تو این سایت میشه شکایت رو وارد کرد

- - - Updated - - -

http://www.saamad.ir/Portal/Home/Default.aspx تو این سایت میشه شکایت رو وارد کرد

mahii

New member
موافقت
فقط ظرفیت سال پیش !

بله منم موافقم.بچهها اگه همه خصوصا شهرستانیا اعلان امادگی کنن منم میام از شهرستان.فقط همه انگار میترسن و بخودشون شک دارن.کاری نداره فقط شهامت میخوادو صداقت

رها93

New member
بحث ترس نیس عزیزم! بحث سر اینه وقتی اون روز تهرانیا جمع نشده بودن چه تضمینی هست شهرستانیا بیان
وگرنه تو رشته خودم نیازه که یه نماینده باشه! حقیقتش نمیشه مطمئن بود که از طرف همه رشته ها صحبت بشه

goo

New member
بچه ها من به هرکی گفتم همه س رشته ها رو گفتم حتی یه بارم از رشته خودم نام نبردم، تورو خدا شمام فقط یه رشته رو نگین .ماها همه عین همیم.خواهش.....:riz304:

تغذیه ام؛ خیلی کم شده:sad:

آخرین ویرایش:

nafasn

New member
بله منم موافقم.بچهها اگه همه خصوصا شهرستانیا اعلان امادگی کنن منم میام از شهرستان.فقط همه انگار میترسن و بخودشون شک دارن.کاری نداره فقط شهامت میخوادو صداقت

اگه شهرستانیا بیان منم میام.
ما فقط اینجا نشستیم با هم یکی به دو میکنیم
هیچ کسی تصمیم درست و قطعی نمیگیره....
اگه بنا به رفتنه یه روز رو تعیین کنین همه بریم....

آخرین ویرایش:

abbas gara

New member
دوستان من سال قبل بین الملل مشهد قبول شده بودم وقتی از وزارت بهداشت پرسیدم گفتن نری محرومی ولی بعدش از سازمان سنجش پرسیدم گفتن نه محروم نمیشی چون پولیه .

maryamsana

New member
راسی اگه یکی بین اللمل بیاره دیگه تکمیل ظرفیت روزانه نمیتونه شرکت کنه کسی اطلاعی داره ؟

hamed_Sal

New member
کدام قسمتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سمت چپ نوشته شکایت. اونو بزن بعدش باید شکایتتو بنویسی.
یه تصمیم قطعی بگیریم همه انجام بدیم

- - - Updated - - -

کدام قسمتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سمت چپ نوشته شکایت. اونو بزن بعدش باید شکایتتو بنویسی.
یه تصمیم قطعی بگیریم همه انجام بدیم

soheil...

New member
دوستان عزیز...
درسته من الان تهرانم، دو روز گذشته هم پشت سر هم رفتم وزارت خونه... درسته برای شهرستانی ها سخته ولی بخدا اگه نتیجه بگیریم ارزششو داره... خواهش میکنم اینقد نگید اگه اگه اگه... بقیه بیان ماهم میایم... بابا بحث سر یه سال زحمت هممونه...بخدا منم باید یه جراحی سرپایی انجام بدم، با اینکه الان داره اذیتم میکنه، به خاطر اینکه مزاحم این کارمون نشه، الان یه هفته س عقب انداختم، لازم باشه بازم عقب میندازم... هرکسی که می تونه، بخاطر خودش بیاد...لطفآ... من همین الان 5-4 نفر رو جمع کردم، اگه بدونم میاین هماهنگ میکنم که بریم پیش زاکانی، ارزششو داره یه سر بیاین تهران حتی اگه احتمال جواب گرفتنمون هم خیلی کم باشه... پس هر کسی که واسش مقدوره دیگه بهونه نیاره...مرسی.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا