اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

foorugh68

New member
دوستان شهرستانی
اول برین انقلاب بعدش کارگر شمالی تاکسی هست واسه میدون صنعت بعدش 100 متر بالاتر (تو بلوار فرحزادی ) ساختمون وزارت مشخصه

Ramze.shab

New member
عزیزان خودتونو خسته نکنید هیچی تو این اعتراضا نیست حالا از من گفتن بود هزینه های دولت زیاد شده باید یه جوری جلوی این خرجا گرفته بشه و وضعیت اقتصادی بهتر بشه نه فقط تو دانشگاه بلکه تو همه ی ارگان ها این رویه داره اجرا میشه:65d6a5d6s:

zms

New member
در مورد رتبه های برابر:
مدلشو یکی از مدیر های بخش تاپیک تغذیه برامون توضیح داد....گفت این جوریه که به نمره های برابر رتبه ی برابر میدند و مثلا وقتی 2 تا 10 داشته باشند رتبه بعدی میشه 12 !!! یعنی اون 10 دوم همون یازده میشه ولی با ارزش برابر با 10. وقتی یکی رتبه اش میشه مثلا30 یعنی 29 نفر قبلش هستند اما این 29 نفر لزوما اعداد پشت هم نیستند و ممکنه از هر رتبه دو تا یا چندتا یا یکی باشه ولی همون 29 نفر قبلش هستند.

mahsa khanum

New member
آفرین بچه ها....آفرین به اراده هامون....ایشالله که نتیجه میگیریممممممممم:smilies-azardl (113

sara77

New member
نا سلامتى دولت تدبىر و امىده
تو وزارتخونه اش نه تدبىرى دىده مىشه نه امىدى
نباىد ولکن باشىم
هم نامه و هم تماس با باشگاه خبرنگاران جوان باىد صداى اعتراضمونو بهشون برسونىم
هههههههههههههه نه عزیزم دولت بدبختیه فقط ما ساده بودیم که واسه برنده شدن اون خودمونو کشتیم

sara77

New member
عاغا اگه رفتین بگین یه دوستی داریم دورادور نفرینش پشت سرتونه))دی

fada19990

New member
بچه ها دوست من این پیام رو زده به رئیس جمهور،متنش خوبه، به هر جایی که می تونیین بفرستینش،البته به مقام دیگه ای میفرستین اسم های رئیس جمهور رو عوض کنید ها:

ریاست محترم جمهور و پیام آور امید به مردم ایران ؛ همانطور که اطلاع دارید هر ساله تعدادی از دانشجویان کارشناسی برای ورود به مقاطع بالاتر تلاش می کنن و وزارت های علوم و بهداشت ، دانشجویان را در این زمینه یاری میکنن. اما در کمال ناباوری ، بعد از یک سال زحمت و تلاش و انگیزه و شرکت در کنکور ارشد علوم پزشکی و آوردن رتبه خوب که هر ساله دانشجویان با چنین رتبه هایی در مقطع ارشد پذیرفته می شدند؛امروز از طرف سنجش پزشکی دانشجویان مورد شوک بزرگ و باور نکردنی قرار گرفتند. کاهش بسیار شدید ظرفیت ها ، اشک و ناامیدی را به چشمان داوطلبان نشاند و تمام زحمات یک سال تا چند ساله ی آنان را در یک چشم بر هم زدن و تصمیمی ناعادلانه بر باد داد. ما دانشجویان از دور دستان شما را می فشاریم و از شما ریاست محترم جمهور خواهش می کنیم به این موضوع رسیدگی شود تا مانع تضییع حقوق ما دانشجویان شود.شاید کاهش شیب کاهش ظرفیت و برگرداندن ظرفیت های پذیرش روزانه ،حداقل به 90 درصد پذیرش سالهای اخیر التیامی به درد آنان باشد. پیشاپیش از اینکه ما را یاری خواهید کرد کمال تشکر را داریم.
ميشه ادرس سايت رييس جمهور رو بزاري،كه ما هم بيام بفرستيم!

s.a2000

New member
تو رو خدا بگید دقیقا ظرفیت سال قبل رو بدید . این برنامه ها رو واسخ 94 نگه دارید

دوستان خواهشا این حرف نزنید. من و خیلیا مثل من. سال 94 کنکور داریم. من امروز که ظرفیتا دیدم خیلی برای بچه های 93 ناراحت شدم. پس لطفا شما هم فقط به فکر خودتون نباشید و نگید این کاهش ظرفیت بذارید برای 94!

biomar

New member
چند سال پیش بود فکر کنم حرفش بود که کلا وزارت بهداشت داره ورشکست میشه! و اینقدر کمبود بودجه دارن که میخوان کلا سیستم پذیرش دانشجو رو بردارن... حالا احتمالا این راه جدیدیه برای جبران کسری بودجه هاشون این وسط فقط یک عده دانشجو که ندارن ترمی 7 تومن بدن حقشون پایمال بشه. به نظر من حتی اگر کسری داشتن میبایست زودتر بگن بچه ها یه فکری برا خودشون بکنن اونی که دو ساله نشسته و امسالم رتبه خوب اورده خیلی ظلمه دیگه قبول نشه. سال دیگه هم که میگن انگار رشته های زیست نمیتونن شرکت کنن و استادا یه همچین درخواستی دادن... صحتش رو نمیدونم چقدره.
به همه ی این دلایل هیچ عذری ندارن که امسال ظرفیتارو اینقدر کم کنن و بذارن رو پولی. باید برگردونن ظرفیت رو اگر خواستن همچین کاری کنن بذارن واسه سال دیگه و از حالا اعلام کنن که ملت تکلیف خودشو بدونه وبفهمه رو چی عمر و اعصابشو سرمایه گذاری کنه.

fada19990

New member
بجه ها ميشه همه ادرس هاي سايت ها رو يه نفر زحمت بكشه بزار صفحه اول تا همه بهشون دسترسي داشته باشن!

biomar

New member
دوستان خواهشا این حرف نزنید. من و خیلیا مثل من. سال 94 کنکور داریم. من امروز که ظرفیتا دیدم خیلی برای بچه های 93 ناراحت شدم. پس لطفا شما هم فقط به فکر خودتون نباشید و نگید این کاهش ظرفیت بذارید برای 94!

وقتی یه سازمانی نتونه یا نخواد بیشتر دانشجو بگیره نمیشه کاریش کرد دوست من. فرض کن رفتی ارشد هم گرفتی کار هست؟ اینده هست؟
مسئله ما امسال اینه که زودتر نگفتن شاید ما یه تصمیم دیگه برا خودمون میگرفتیم. یه هو الان اعلام کردن. کنکور امسال تنها مشکلش این نبود ضمنا.
شما اگر از الان بدونید سال دیگه میخوان این کارو بکنن لااقل برنامه ریزیهاتون رو تغییر میدید.
کلا ایران از ظرفیت بالا خیری نمیبینه چون اصلا کار نیست اینده نیست بودجه برای کارای پژوهشی نیست. اما این کاهشم باید یه اصول و قواعدی داشته باشه نه تازه وقت انتخاب رشته بگن. ضمنا خیلی ازماهاهم اگه امسال قبول نشیم میشیم کنکوری ها ی 94 پس فرقی بینمون نیست

shima2020

New member
چند سال پیش بود فکر کنم حرفش بود که کلا وزارت بهداشت داره ورشکست میشه! و اینقدر کمبود بودجه دارن که میخوان کلا سیستم پذیرش دانشجو رو بردارن... حالا احتمالا این راه جدیدیه برای جبران کسری بودجه هاشون این وسط فقط یک عده دانشجو که ندارن ترمی 7 تومن بدن حقشون پایمال بشه. به نظر من حتی اگر کسری داشتن میبایست زودتر بگن بچه ها یه فکری برا خودشون بکنن اونی که دو ساله نشسته و امسالم رتبه خوب اورده خیلی ظلمه دیگه قبول نشه. سال دیگه هم که میگن انگار رشته های زیست نمیتونن شرکت کنن و استادا یه همچین درخواستی دادن... صحتش رو نمیدونم چقدره.
به همه ی این دلایل هیچ عذری ندارن که امسال ظرفیتارو اینقدر کم کنن و بذارن رو پولی. باید برگردونن ظرفیت رو اگر خواستن همچین کاری کنن بذارن واسه سال دیگه و از حالا اعلام کنن که ملت تکلیف خودشو بدونه وبفهمه رو چی عمر و اعصابشو سرمایه گذاری کنه.

واااای رشته های زیست نمیتونن شرکت کنن دیگه؟؟؟؟خدا نگذره ازشون اگه پارسال بود من الان قبول بودم اگه نذارن زیستیا شرکت کنن پس ما چیکار کنیم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا