اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

love virology

New member
امسال بد فرم گیر دادن روی تحصیلات تکمیلی شانس ماست دیگه / میترسم ازمونم مزخرف برگزار کنن 1سال مون نابوود

shima.p

New member
نمیخوام کسی رو نا امید کنم اما اینا بی رحم تراز اونی هستن که بخوان تاریخو عوض کنن!!!!!!

:':':

New member
دکتر لاریجانی هم مارو کشت

دکتر باقر لاریجانی از ایجاد تحولات عظیم در حوزه آموزش پزشکی و پزشک خانواده خبر داد.

لابد باز میخوان حقوق پزشک خانواده رو زیاد کنن,این تحولاتشون فقط ضرراش واسه ماس

:':':

New member
بچه ها اگه تا حالا با دعوا کردن چیزی درست شده بود که خیلی خوب بود . فقط سعی کنین با سوالاتون گیرشون بندازین . بهشون بگید اگه شما جای ما بودید چکار میکردین . حق مال ماهاست ولی با دعوا و بی احترامی بهشون که حقی بهمون نمیدن . فقط باید یه کاری کنین که خود اون شخص پشت تلفن به این نتیجه برسه که حق با ماهاست . تا اونجایی میتونین براشون دلیل بیارین . بگین تا حالا به کجاها تماس گرفتین و چیا گفتین ولی خواهشا بهشون توهین نکنین تا بهونه دستشون نیاد . خواهشا پشت تلفن از کوره درنرید و همه عصبانیتتون رو سرشون خالی کنید سعی کنین به اعصاب خودتون مسلط باشین

اونا هیچوقت نمیتونن خودشون رو جای ما بذارن و ما رو درک کنن هیچوقتم حتی تلاش نمیکنن به کسی غیر از خودشون حق بدن,اون اسدی برقی به من یه بار گفت میتونسی شرکت نکنی,این اوج همدلی و ارایه راهکارش بود

ati1408

New member
اونا هیچوقت نمیتونن خودشون رو جای ما بذارن و ما رو درک کنن هیچوقتم حتی تلاش نمیکنن به کسی غیر از خودشون حق بدن,اون اسدی برقی به من یه بار گفت میتونسی شرکت نکنی,این اوج همدلی و ارایه راهکارش بود

میدونم دوست عزیزاونا هیچ وقت دیگه هم نمیتونن جای ما باشن ولی من فقط میگم باید تمام سعی مون رو بکنیم که احترام خودمون رو نگه داریم و اونا بهمون توهین نکنن . وگرنه اگه میشد که من خودم قشنگ حالشون رو میگرفتم با این کارای مزخرفشون:sdasdasd:

zamane

New member

به ما هم میگفت برا چی ثبت نام کردین ؟ این یعنی موافق بودین با تاریخ !!!!!!1!
میگم بله حق باشماست نیست کلی فرصت شغلی و تحصیلی تو مملکت ریخته !!
تا این حد بی منطق بودن و تو کوچه علی چپ بودن نوبره...

واقعا چیجوری به این نتیجه رسیدن ثبت نام کردن یعنی موافق بودن با قوانین مسخره ی اینا؟؟ فهمیدن اینکه ما چاره ی دیگه نداریم برای ادامه تحصیل و راه دیگه ای نیست تا این حد سخته براشون ؟؟

25 سالمون شده هنوز مثل کودکستانیا باهامون برخورد میشه راحت به شعورمون توهین میکنن با این جوابای مسخرشون .اینا شدن مسئول رسیدگی به مسائل ارشدا . وااای

ati1408

New member
به ما هم میگفت برا چی ثبت نام کردین ؟ این یعنی موافق بودین با تاریخ !!!!!!1!
میگم بله حق باشماست نیست کلی فرصت شغلی و تحصیلی تو مملکت ریخته !!
تا این حد بی منطق بودن و تو کوچه علی چپ بودن نوبره...

واقعا چیجوری به این نتیجه رسیدن ثبت نام کردن یعنی موافق بودن با قوانین مسخره ی اینا؟؟ فهمیدن اینکه ما چاره ی دیگه نداریم برای ادامه تحصیل و راه دیگه ای نیست تا این حد سخته براشون ؟؟

25 سالمون شده هنوز مثل کودکستانیا باهامون برخورد میشه راحت به شعورمون توهین میکنن با این جوابای مسخرشون .اینا شدن مسئول رسیدگی به مسائل ارشدا . وااای

واقعا درست میگی ! فقط کارشون اینه به همدیگه پاسمون بدن. خودشون هم میدونن چه گندی زدن ، جوابی ندارن به هیچ کدوممون بدن .

nazanin...

New member
من امروز به همین شماره 3117 زنگ زدم برا چندمین بار گفتن نه تاریخ امتحان عوض میشه نه ناشین حساب مجاز میشه. چرا اینقده حرفها متناقضه. موندیم به خدا که با کدوم ساز این سازمان برقصیم.

nazanin...

New member
در مورد اطلاعیه هم گفتن چیزی نبود که به 13 اطلاع رسانی کنیم قبل از امتحان اطلاعیه میزنیم. دو روز قبل امتحان اطلاعیه به درد خودشون میخوره نه داوطلب بدبختی که نمیده تکلیفش چیه. تو اون دو روز چطوری میخواد خودشو با شرایط وفق بده. خدااااااااااا

nazanin...

New member
ﻣﻦ اﻣﺮوز ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺷﻤﺎره 3117 زﻧﮓ زدم ﺑﺮا ﭼﻨﺪﻣﯿﻦ ﺑﺎر ﮔﻔﺘﻦ ﻧﻪ ﺗﺎرﯾﺦ اﻣﺘﺤﺎن ﻋﻮض ﻣﯿﺸﻪ ﻧﻪ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺣﺴﺎب ﻣﺠﺎز ﻣﯿﺸﻪ .
ﭼﺮا اﯾﻨﻘﺪه ﺣﺮﻓﻬﺎ ﻣﺘﻨﺎﻗﻀﻪ . ﻣﻮﻧﺪﯾﻢ ﺑﻪ ﺧﺪا ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﺪوم ﺳﺎز اﯾﻦ ﺳﺎزﻣﺎن ﺑﺮﻗﺼﯿﻢ .
..................

آخرین ویرایش:

atefe omrani

New member
لعنتیا
اون از پارسال این از امسال
تا کی باید دود بیلیاقتیشون تو چشم مردم بره؟؟؟

shima.p

New member
دیگه الان فقط نهایت استفاده رو از زمان ببرین وقتی نمونده
حواشیح رو بیخیال

atefe omrani

New member
دیگه الان فقط نهایت استفاده رو از زمان ببرین وقتی نمونده
حواشیح رو بیخیال
آخه کی میدونه سر جلسه با چی روبرو میشیم؟اصلا چنتا سوال میاد چند ساعت باید بشینیم
عذر میخوام بقدری بیشعورن که حتی به این چیزا فکر نمیکنن
حق این همه آدمو میخورن،انگار نه انگار

بالا