اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biomar

New member
سلام به همه دوستان دوباره این اطلاعات رو میذارم برای بچه های جدید که سردرگم نشن
خواااااهش میکنم اسپم و پستای تکراری و بی مورد نذارید اگر گذاشتید پاک کنید که تاپیک کوتاه بشه:

1- دوستان تهرانی به تاپیک زیر مراجعه کنید برای هماهنگی و اعتراض حضوری هرچه زودتر. دیر بشه فایده نداره هاااااا
اعتراض حضوری به تاریخ آزمون

2- متن رو به آدرس های :Arshad93@sanjeshp.ir و info@sanjeshp.ir ایمیل کنید.
ظاهرا چون آدرس ایمیل وزارت خونه و سازمان سنجش ایرانی هس (ir.) ایمیلهایی که از یاهو یا گوگل فرستاده میشن نمیرسه.
بنابراین به علاوه ی جیمیل و یاهو در سایت ایرانی سرویس ایمیل ایرانی چاپار یک اکانت بسازید و مجددا به آدرس های بالا بفرستید.(یک دقیقه هم وقت نمیخواد)

عنوان "درخواست تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد"

با سلام
خدمت مسئولین محترم وزارت بهداشت و سنجش پزشکی کشور احتراما به
عرض میرساند،
از آنجا که داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی 1393،
یک سال یا بیشتر زمان و توان و انرژی برای قبولی در رشته ی مورد علاقه ی خود صرف کرده اند ،
بدلیل برخی تصمیم گیری های ناگهانی از سوی وزارت بهداشت
متحمل نگرانی و اضطراب مضاعف مبنی بر تضییع حقوق آنها و بی عدالتی هایی شده اند.

امسال نیز همانند سال گذشته که به دلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری استثنائا تاریخ برگزاری آزمون تغییر کرد
و بر خلاف روال همیشه
خبر از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد زودتر از موعد داده شد.
و این در حالیست که تنها 4 ماه تا زمان آزمون باقی است.
این امر سبب برهم خوردن برنامه ریزی های اغلب داوطلبان بمنظور اتمام
دروس و مرور آنها شده که فشار روانی دوچندان را به داوطلبان وارد میکند.
ضمن این که زمان طلایی که جهت مرور و تسلط داوطلبان لازم است شدیدا کاهش
یافته و دانشجویانی که هنوز فارغ التحصیل نشده اند با تداخل امتحانات و آزمون ارشد مواجه اند.

از وزارت متبوع که متولی امر سلامت روان و توسعه علمی در کشور
است خواهشمندیم هرچه زودتر و پیش از آغاز ثبت نام داوطلبین،
اقدام به اصلاح تاریخ برگزاری آزمون نموده تا داوطلبان بدون استرس مضاعف، عادلانه برای نتیجه ای بهتر بکوشند.
امید است در آینده نزدیک با تصمیمات هوشمندانه و به موقع
مسئولان محترم وزارت بهداشت و سنجش پزشکی شاهد کاهش نگرانیهای داوطلبان
تحصیلات تکمیلی که آینده سازان کشور هستند باشیم.

3- برای انعکاس این اعتراض در خبر یا گزارش ها به آدرس news@yjc.irمربوط به باشگاه خبرنگاران ایمیل بزنید.
میتونید از خلاصه ای از متن بالا استفاده کنید همزمانی کنکور آزاد و ارشد رو هم اضافه کنید.

4- با این شماره ها تماس بگیرید:
81453117 مرکز سنجش ارشد پزشکی
88363560 الی 88363580 داخلی 3317
88363560 الی 88363580 داخلی 3317

5- به این شماره پیامک بزنید : 88363600

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

matin

New member
من هم به 20:30 میل زدم هم به سازمان سنجش ، تلفونم که ج نمیدن

jilla

New member
سلام
منم دوباره چند تا ایمیل فرستادم
ولی پیامک اصلا نمیره.:sad:

zy zy

New member
منم ایمیل فرستادم چندین بارم تماس گرفتم که بالاخره یکی ج داد ولی اصلا نذاشت حرفم تموم شه گفتش که تاریخ آزمون به تصویب نهایی رسیده و عوض نمیشه بعدشم قطعش کرد، واقعا که.....:mad_majidonline:

irani

New member
منم تو پیج ف ب ام به بچه هامون اطلاع دادم ایشالا که میشه!
درضمن اینکه عصبانی شدن خوبه یعنی زیاد زنگ زدن!

Ana67

New member
صب که زنگ زدم با خانومه یه کمی بحثم شد.اعصابم خیلی خرابه.استرسم 100 برابر شده
:mad_majidonline::smilies-azardl (12):p7977cujr38iyymsu8:

خوبه چندین ماه فکر کردن .اگه فکر نمیکردن معلوم نبود چی میشد

21Tir

New member
اعتراض زدن خوبه ... ولی سعی کنین تمرکزتونو بیشتر بذارین برا خوندن درساتون تا حرص خوردن واسه تاریخ آزمون..... تاریخو هم تغیر نمیدن...نه تنها آزمونو زود برگزار میکنن تازه واسه اعلام جوابام 3 ماه باید خون دل بخورین...
پس سعی کنین به اعصابتون مسلط باشین،اونی که قبولی رو شاخشه مطمئنا تا خرداد بار خودشو بسته...

solarbeh

New member
جام جهانی بخوره تو سرشون
به همین دلایل مسخره است که ما پیشرفت نمی کنیم

biomar

New member
من برای سایت اقای روحانی هم پیغام خصوصی فرستادم اینجا برید:
تماس با ما

خسته ام از این همه بی قانونی به خدا... ضررشو ما میبینم همیشه یه چیزیم طلبکارن نه که خیلی آینده کاری و مالی درست کردن برامون و همه کاراشون حساب شدست ...
میخوام یه کیلو آفتابگردون پست کنم وزارتخونه بشینن پای جام جهانیشون که توش هیچی نیستن بشکنن به درد همین یه کار میخورن و بس! :smiliess (7):

moj

New member
من برای سایت اقای روحانی هم پیغام خصوصی فرستادم اینجا برید:
تماس با ما

خسته ام از این همه بی قانونی به خدا... ضررشو ما میبینم همیشه یه چیزیم طلبکارن نه که خیلی آینده کاری و مالی درست کردن برامون و همه کاراشون حساب شدست ...
میخوام یه کیلو آفتابگردون پست کنم وزارتخونه بشینن پای جام جهانیشون که توش هیچی نیستن بشکنن به درد همین یه کار میخورن و بس! :smiliess (7):
بیخیال.
حرص خوردنت کاریو پیش نمیبره.ما کاری که از دستمون برمیادو میکنیم
شد شد نشد هم مام خدایی داریم.

biomar

New member
اعتراض زدن خوبه ... ولی سعی کنین تمرکزتونو بیشتر بذارین برا خوندن درساتون تا حرص خوردن واسه تاریخ آزمون..... تاریخو هم تغیر نمیدن...نه تنها آزمونو زود برگزار میکنن تازه واسه اعلام جوابام 3 ماه باید خون دل بخورین...
پس سعی کنین به اعصابتون مسلط باشین،اونی که قبولی رو شاخشه مطمئنا تا خرداد بار خودشو بسته...

حرف شمارو قبول دارما. اینایی که میگم منظورم به شما نیست خدای نکرده سوء برداشت نشه دوست من.
کلی میگم که چرا معتقد به اعتراضم و پیگیری میکنم...
چون دوست ندارم بشینم یه گوشه فقط درس بخونم و فکر کنم اینجوری همه چی حله.
دوست ندارم سر زیر برف در بی تفاوتی آرامش داشته باشم.
چون ته تهش فوق دکترامم بگیرم باز توی همین سیستم داغون مجبورم تلاش کنم و بپوسم که همه چیزش پوسیده و بی برنامست.
سیستمی که هیچ چیزش سر حساب نیست و این یه نمونه کوچیکشه.
علتشم اتفاقا همونایی هستن که سرشونو زیر برف کردن و فقط خوندن
و من دارم هر روز اطرافم و از نزدیک یه تن دکترا میبینم که همه یا ناامیدن یا میخوان برن یا میسوزن و میسازن...
چرا؟ چون یاد گرفتن به تحمل کردن! چون یادشون رفت لایق بهتر از اینا هستن!

نسل های قبل میتونستن حرفاشونو بزنن. میتونستن حقشون رو بخوان.. اونوقت شاید تا الان همه چیز "بهتر" بود.

مگه چقدر وقت ازمون میگیره!؟
من کلا روزی نیم ساعت اینجا میام کل فعالیتای مجازیمو تعطیل کردم. هر ایمیل و زنگی دو سه دقیقه هم وقتمو نگرفته.
ترجیح میدم کنار درسم اعتراض هم بکنم حتی اگه هیچ منفعتش به خودم نرسه!
چون میبینم سالای قبل اگه به جای خودخوری و تحمل و سکوت به این همه تصمیمات غلط (که تاریخ آزمون فقط یه گوششه) اعتراض میکردن الان وضعمون این نبود.
همه چیزو باید ساخت. خداوند وضع هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر خودشان بخواهند! ساختن سخته! ساختن تحمل و مقاومت و صبر و پای حرفت وایسادن میخواد .
درس خوندن و تلاش سر جای خودش. اعتراض به روندهای غلط هم سر جاش.

:)

آخرین ویرایش:

21Tir

New member

حرف شمارو قبول دارما. اینایی که میگم منظورم به شما نیست خدای نکرده سوء برداشت نشه دوست من.
کلی میگم که چرا معتقد به اعتراضم و پیگیری میکنم...
چون دوست ندارم بشینم یه گوشه فقط درس بخونم و فکر کنم اینجوری همه چی حله.
دوست ندارم سر زیر برف در بی تفاوتی آرامش داشته باشم.
چون ته تهش فوق دکترامم بگیرم باز توی همین سیستم داغون مجبورم تلاش کنم و بپوسم که همه چیزش پوسیده و بی برنامست.
سیستمی که هیچ چیزش سر حساب نیست و این یه نمونه کوچیکشه.
علتشم اتفاقا همونایی هستن که سرشونو زیر برف کردن و فقط خوندن
و من دارم هر روز اطرافم و از نزدیک یه تن دکترا میبینم که همه یا ناامیدن یا میخوان برن یا میسوزن و میسازن...
چرا؟ چون یاد گرفتن به تحمل کردن! چون یادشون رفت لایق بهتر از اینا هستن!

نسل های قبل میتونستن حرفاشونو بزنن. میتونستن حقشون رو بخوان.. اونوقت شاید تا الان همه چیز "بهتر" بود.

مگه چقدر وقت ازمون میگیره!؟
من کلا روزی نیم ساعت اینجا میام کل فعالیتای مجازیمو تعطیل کردم. هر ایمیل و زنگی دو سه دقیقه هم وقتمو نگرفته.
ترجیح میدم کنار درسم اعتراض هم بکنم حتی اگه هیچ منفعتش به خودم نرسه!
چون میبینم سالای قبل اگه به جای خودخوری و تحمل و سکوت به این همه تصمیمات غلط (که تاریخ آزمون فقط یه گوششه) اعتراض میکردن الان وضعمون این نبود.
همه چیزو باید ساخت. خداوند وضع هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر خودشان بخواهند! ساختن سخته! ساختن تحمل و مقاومت و صبر و پای حرفت وایسادن میخواد .
درس خوندن و تلاش سر جای خودش. اعتراض به روندهای غلط هم سر جاش.

:)
[/QUOTE

منم نگفتم اعتراض نکنین... گفتم خودتونو درگیر و ناراحت این قضیه کنین... پارسال خیلیا به خاطر استرس این یه ماه گند زدن به کنکورشون... ایشالا که اعتراضا جواب بده ما هم اعتراض زدیم...ولی کلا منظورم این بود که برنامه هارو یه ماه بکشین جلو که کنکورو خراب نکنین ... هیچیم جای اعتراض حضوریو نمیگیره ...
پ ن: آخه نه که 90% بچه های شرکت کننده تو ارشد تو مسابقات جام جهانی حضور دارن به خاطر اونا تاریخو کشیدن عقب.... مسخره ها

21Tir

New member
حرفی که پارسال زدن....

تو یه سایت دیدم اینو نوشته:
وی با بیان اینکه تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از سال گذشته مشخص و اعلام شده است و هم اکنون دست‌اندرکاران این آزمون در قرنطینه به سر می‌برند، اظهار کرد: تغییر زمان این آزمون با توجه به تعداد زیاد داوطلبان برای وزارت بهداشت غیر ممکن است.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا