اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sanazolumpezeshki

New member
سلام دوستان
اگرچه دیگه واسه من کار از کار گذشته !!
اما ما هم پارسال در همین شرایط قرار گرفتیم
و چقدر هم استرس و اعصاب خوردی که بابتش متحمل نشدیم
به همین خاطر من هم با اینکه علوم دانشجو هستم و قصد شرکت در کنکور بهداشت رو ندارم اما هم ایمیل دادم(به بهداشت،باشگاه خبرنگاران،سایت عصر ایران،سایت همشهری،و هم تماس گرفتم(با بهداشت که خیلی بد جواب دادن !)
و صد البته در جواب اونهایی که میگن بیست روز تاثیر نداره عرض میکنم که چرا ! تفاوتش میتونه بین نمره ۲۱۷و۲۲۵ باشه ! که با یکیش میشی اخرین فرد قبولی روزانه ! و با یکیش میشی معرفی شده واسه دوره بین الملل !!(اون موقع میفهمین چی میگم !)
در ضمن !!!
قصدم از نوشتن این متن این بود که بهتون نشون بدم اعتراضتون تا اینجا همچین بی نتیجه هم نبوده !! اگرچه بهداشت خیلی قاطع مخالفت میکنه! اما در نهان اونها هم دارن تحت تاثیر شما قرار میگیرن!! ولی نمیخوان اعتراف کنن ! بنا بر این دنبال بهانه های جانبی !میگردن!!
سند هم این که امروز توی سایت بیست و سی!(باشگاه خبرنگاران جوان با خبر زیر به تاریخ نهم بهمن مواجه شدم

اعلام جزئیات و تغییرات آزمون ارشد پزشکی

این قسمت متن جالبه ؛
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی همچنین با اشاره به احتمال تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پزشکی خاطرنشان کرد: طبق اعلام قبلی این آزمون قرار بود در روزهای هفتم و هشتم تیر ماه سال آینده برگزار شود با به دلیل تداخل با زمان برگزاری آزمون ارشد پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و با توجه به اینکه درصد بالایی از داوطلبان در هر دو آزمون شرکت می‌کنند مذاکراتی با دانشگاه آزاد اسلامی انجام خواهد شد تا درباره زمان برگزاری آزمون‌ها به توافقی دست پیدا کنیم که این آزمون‌ها با یکدیگر تداخلی نداشته باشند.

در کل فکر میکنم اگه به اعتراض ادامه بدین احتمالش هست که بهنتیجه برسید..
به امید خدا ،و با تلاش خودتون، انشالله به هدفتون برسید

این خبر امکان ارسال نظر داره بیاید همگی همونجا هم اعتراضمونو اعلام کنیم هم بگیم که تاریخ رو به ما توی دفترچه اعلام کردن 9 و 10 خرداد حالا چرا میگن گفتیم 7 و 8 تیر؟!؟!:65d6a5d6s:
آخه اگه 7 و 8 تیر بود که اعتراضی نداشتیم!
پس بیاید اعتراضا رو تو همین لینک خبر بنویسیم :

آخرین ویرایش:

love virology

New member
بچه ها فرم پر نکنید لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

- - - Updated - - -

فرم پر نکنیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد فقط زنگ یا ایمیل بزنید

این خبر امکان ارسال نظر داره بیاید همگی همونجا هم اعتراضمونو اعلام کنیم هم بگیم که تاریخ رو به ما توی دفترچه اعلام کردن 9 و 10 خرداد حالا چرا میگن گفتیم 7 و 8 تیر؟!؟!:65d6a5d6s:
آخه اگه 7 و 8 تیر بود که اعتراضی نداشتیم!
پس بیاید اعتراضا رو تو همین لینک خبر بنویسیم :

بچه ها لطفا توی این لینک اعتراضتون رو توی قسمت نظرات قرار بدین و درخواست رسیدگی کنید بعلاوه ی تماس و مراجعه حضوری لطفا هرکس 5 دقیقه از وقتش رو به این کار اختصاص بده کافیه

zy zy

New member
دوستان از تک تک لحظه هایی که واسه اعتراض میذارین واسه درس خوندن استفاده کنین ، منم مخالف سر سخت این قضیه بودم ولی به این نتیجه رسیدم که تو این مملکت همه چی از قبل تعیین شده ست و با برنامه ریزیای خاص خودشون پیش میره و فک نمیکنم این اعتراضات حداقل واسه 93 جواب بده
اینا فقط هدفشون استرس وارد کردن به بچه هاست که هرسال هم کارشونو خیلی خوب انجام میدن و همین باعث میشه خیلی از بچه ها به اون چیزی که حقشونه و یک سال براش زحمت کشیدن نرسن

biosta

Well-known member
اگر در دورانی که برای کنکور درس می خوانید زیاد دچار حاشیه می شوید که می تواند علتش این باشد که درس در شما جذابیت ایجاد نمی کند
و لازمه بازنگری در انگیزه و هدف هایتان از شرکت در کنکور بیندازید
در تاپیکی دیگر نوشتم متن زیر را لازمه این جا هم تکرار کنم

امتحان اوایل خرداد باشه یا اواخر خرداد بدیهی ست که برای همه روزهای باقی مانده تا کنکور یکسان هست،
مهم این هست که از زمان حال چه بهره ای می بریم .
:rose:

javadrazaviyan

New member
دوستان سلام
من هم ایمیل فرستادم
روی سایت وبگردی هم نظر دادم
امیدوارم این تصمیم تغییر کنه
دوستان تهرانی هم لطفاً دست از کار نکشن

آخرین ویرایش:

neda-si

New member

امتحان اوایل خرداد باشه یا اواخر خرداد بدیهی ست که برای همه روزهای باقی مانده تا کنکور یکسان هست،
مهم این هست که از زمان حال چه بهره ای می بریم .
:rose:

بله درسته از اين به بعد شرايط براي همه يكسانه اما اينم درنظر داشته باشين كه خيليا به حساب اين كه فرصت كافي دارن شايد تا حالا كم كاري كردن يا جدي جدي درس نخوندن، اين عده خيلي آسيب ميبينن

admin

Active member
پرسنل مدیریت
تاریخ آزمون ارشد وزارت بهداشت93 از 8 و 9 خرداد به 22 و 23 خرداد تغییر یافت. دو هفته کم نیست حالا بشینید بدون استرس بخونید
دیدید با یه حرکت دسته جمعی چقدر راحت حرفتون رو به کرسی نشوندید
وزارت بهداشت اسمشو گذاشت بدلیل تداخل زمانی با دانشگاه آزاد ولی من و شما اسمشو می ذاریم بدلیل اعتراض هماهنگ بچه های انجمن :28:
و مثل همیشه پرچم اینجا بالاست... :auizz3ffy9vla57584x

شفق بانو

New member
تاریخ آزمون ارشد وزارت بهداشت93 از 8 و 9 خرداد به 22 و 23 خرداد تغییر یافت. دو هفته کم نیست حالا بشینید بدون استرس بخونید
دیدید با یه حرکت دسته جمعی چقدر راحت حرفتون رو به کرسی نشوندید
وزارت بهداشت اسمشو گذاشت بدلیل تداخل زمانی با دانشگاه آزاد ولی من و شما اسمشو می ذاریم بدلیل اعتراض هماهنگ بچه های انجمن
و مثل همیشه پرچم اینجا بالاست...

خدایا شکرت
از جناب ادمین و تمامی دوستان انجمنی سپاسگذارم :auizz3ffy9vla57584x
:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

zy zy

New member
سلام ، به همه تبریک میگم ، خداروشکر که از استرس بچه ها کم شد
موفق باشید

elham2012

New member
خداروشکر..خیلی خوشحالم بچه ها..واسه هممون..ایشالا همگی کنکور ارشد بهداشتو بترکونیممممم...

parnia

New member
تبریک میگم بهتون دوستان....دوهفته اضافه کردن ولی کلا رشته اموزش بهداشتو منابعشو تغییر دادن.....:65d6a5d6s:

فکر کنید...حالا منتظرم برف قطع شه برم منابع ازمونو تهیه کنم..:black_eyed:...یعنی هرچی تاحالا خوندیم هیچی.:painting:...این حرکتشون دیگه خیلی خاص بود...:smiliess (10):

pariya

New member
الـــــــــــــــــــــــهی شـــــــــــــــــکــــــــــــــر.........:thanks:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا