اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

shayan naderi

New member
ببخشید چنتا سوال
1) دکترای از این راه چقدر طول میکشه؟
2)کسی از ورودی های اول این آزمون فارغ التحصیل شده؟؟؟؟؟؟؟؟

golgon

New member
سلام دوستان کسی نمیدونه سال های بعد لیسانس به پزشکی برگزار میشه یا نه؟ با این اوضاع میترسم سرمایه گذاری کنم.

goleyakh

New member
سلام دوستان کسی نمیدونه سال های بعد لیسانس به پزشکی برگزار میشه یا نه؟ با این اوضاع میترسم سرمایه گذاری کنم.

دوست عزیز مسئولین خودشونم نمیدونن دارن چیکار میکنن !به نظرم اگه امسال واسه سال بعد رو اعلام نکردن ،سرمایه نزار مگر اینکه واقعا چاره ای جز این نداشته باشی و ریسکشو بپذیری! :sarma:

matrix222

New member

به نظر من اگه میخوای رشتتو عوض کنی به سراسری فکر کن این آزمون هیچ چیزش مشخص نیس

goleyakh

New member
وای بچه ها این یعنی چی؟!!!اینجوری که هیچ کس نمیتونه شرکت کنه!

– ارائه مدرك پايان و يا معافيت از طرح يا نامه ترخيص از طرح نيروي انساني براي مشمولان طرح نيروي انساني

iranian girl

New member
مدرک طرح چی میشه حالا....؟ هیچکی طرح نرفته.. بچه ها پیگیری کنید.... :smiliess (14)::smiliess (14):

goldan

New member
وای بچه ها این یعنی چی؟!!!اینجوری که هیچ کس نمیتونه شرکت کنه!

– ارائه مدرك پايان و يا معافيت از طرح يا نامه ترخيص از طرح نيروي انساني براي مشمولان طرح نيروي انساني

ینی اونایی که طرحشون اجباریه باس طرحشونوبرن اونام که اجباری نیست گواهی معافیت یا...بیارن؟؟؟؟

s.saeed

New member
با ساختمون مرکزی تماس گرفتم همه گفتن این مسولیت از ما گرفته شده دیگه با ما تماس نگیرید ربظی به ما نداره. کلا به این شماره ختم شده مسول جدید: خانم گرمارودی 816333729

s.saeed

New member
شماره خانم گرمارودی مسئول جدید: 816333729:smiliess (14)::smiliess (14)::smiliess (14):

anjelik

New member
با ساختمون مرکزی تماس گرفتم همه گفتن این مسولیت از ما گرفته شده دیگه با ما تماس نگیرید ربظی به ما نداره. کلا به این شماره ختم شده مسول جدید: خانم گرمارودی 816333729
man Harchi zangidam javab nemidan, bayad chekar konim? Kasi tarh narafte akhe

dr.leader

New member
خانم گرمارودی نیست . گرگانرودی !!!
حالا زنگ میزنین اونجا میگن گرمارودی نداریم!!!
بعدشم تحقیقات ثابت کرده که از سیصد بار گرفتن شماره خانم گرگانرودی احتمال یک بار برداشتن شماره ش هست که اونم یه بنده خدای دیگه ای برمیداره و میگه ...

نگرانی تون بی مورده (البته این فقط نظر شخصی بنده ست و کسی بعدا نگه چرا گفتید و اینا ...) این موضوع طرح رو سال های قبل هم همین بوده منتها اطلاعیه ثبت نام رو بعد قبولی میدادن که الان از همون اول دو تا رو ادغام کردن .
آخه به نظر شما چند نفر هستن که رفته باشن طرح؟؟؟ اونم سن شون زیر ۲۵ سال ...
نگران نباشین مدارک ارسالی واسه ورود به دوره نیازی به طرح نداره . اگه ضروری بود بندشو توی شرایط ورود به دوره میذاشتن

برید توی سایت معاونت آموزشی و صفحه ۵ و ۶ رو در رابطه با لیسانس به پزشکی بررسی کنین . اونجا میبینین که تو شرایط قبلی ها هم بوده

از ته دل برای همه تون ارزوی موفقیت دارم .....

آخرین ویرایش:
بالا