اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

ela69

New member
من هنوز نتونستم ثبت نام کنم.همه ی شرایطم دارم.اما دانشگاه بهم معدل ترم آخرمو نمیده.چون اول بهمن کارورزی هام تموم شده.نمیشه معدل ترم هفتمو بفرستم؟ کسی خبر نداره مهلت ثبت نام ممکنه تمدید بشه یا نه؟

فاطمه.ر.

New member
من هنوز نتونستم ثبت نام کنم.همه ی شرایطم دارم.اما دانشگاه بهم معدل ترم آخرمو نمیده.چون اول بهمن کارورزی هام تموم شده.نمیشه معدل ترم هفتمو بفرستم؟ کسی خبر نداره مهلت ثبت نام ممکنه تمدید بشه یا نه؟

میدونم وقت ثبت نام تمومیده ومن دیر دارم ج میدم ولی خالی از لطف نیست شاید برای بچه های سال بعد مفید باشه.
منم مشکل شمارو داشتم . یکی رو فرستادم حضوری بپرسه قبول میکنن که از دانشگاه براشون گواهی زمان احتمالی فارغ التحصیلی و معدل 7ترم رو بفرستم ک مدتی وقت بدن گفتند به هیچ وجه قابل قبول نی.

ela69

New member
میدونم وقت ثبت نام تمومیده ومن دیر دارم ج میدم ولی خالی از لطف نیست شاید برای بچه های سال بعد مفید باشه.
منم مشکل شمارو داشتم . یکی رو فرستادم حضوری بپرسه قبول میکنن که از دانشگاه براشون گواهی زمان احتمالی فارغ التحصیلی و معدل 7ترم رو بفرستم ک مدتی وقت بدن گفتند به هیچ وجه قابل قبول نی.

من روز آخر تو برف با هزار زورو بلا خودمو رسوندم معاونت.اما بازم کارم حل نشد.همون معدل ترم هفت و فرستادم و زیرش نامه نگاری کردم که بفهمن اینجا برفه.همه ی دانشگاها تا یک هفته تعطیله....یکی رو فرستادم واسم پرسید.اما پیچوندن د رست جواب ندادن.این ما بین گفتن که دستی بیارید معدلتوونو درست کنید.
این همه زحمت کشیدم خوندم.حالا اگه کارت واسم صادر نکنن خیلی بد میشه

آخرین ویرایش:

baran201

New member
دوستان چقدر احتمال داره این آزمون سال های بعد هم برگزار بشه؟؟؟؟؟

فاطمه.ر.

New member
من روز آخر تو برف با هزار زورو بلا خودمو رسوندم معاونت.اما بازم کارم حل نشد.همون معدل ترم هفت و فرستادم و زیرش نامه نگاری کردم که بفهمن اینجا برفه.همه ی دانشگاها تا یک هفته تعطیله....یکی رو فرستادم واسم پرسید.اما پیچوندن د رست جواب ندادن.این ما بین گفتن که دستی بیارید معدلتوونو درست کنید.
این همه زحمت کشیدم خوندم.حالا اگه کارت واسم صادر نکنن خیلی بد میشه

انشاالله درست میشه دوستم.اگه نشد امیدتو از دست نده سال بعد با مطالعه بیشتر شرکت می کنی عزیزم .

bio88

New member
زمان شروع و خاتمه توزیع کارت ازمون تا چه ساعتی است؟( لطفا اگه کسی گرفته امروز بگه چون تهرانی نیستم)

s.saeed

New member
آخرین ویرایش:

bio88

New member
همراه خودمون چی باید بوریم؟

- - - Updated - - -

همراه خودمون چی باید بوریم؟

احتمالا مثل همه امتحانا مدرک شناسایی با مداد و پاکن
شما کارت ازمون گرفتی؟ اخر وقت اداری تا چه ساعتی تا یکشنبه منم برسم کارت بگیرم؟
راستی زمان و مکان امتحان کی و کجاست؟

goldan

New member
س. بله اومد.پارسال10تا امسال8تا سال دیگ هم ک التماس دعا داره.ماک ازش گذشتیم خوش بحال قبول شده ها.

miladamiri

New member
سلام . یک سوال داشتم . بعد از قبولی در این آزمون فقط در رشته ی پزشکی می تونیم مشغول به تحصیل بشیم یا دندان پزشکی هم هست ؟

- - - Updated - - -

سلام . یک سوال داشتم . بعد از قبولی در این آزمون فقط در رشته ی پزشکی می تونیم مشغول به تحصیل بشیم یا دندان پزشکی هم هست ؟

بالا