اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

فاطمه.ر.

New member
سلام
من اخرین روز کار اموزیم 9بهمنه.(ورودی بهمن بودم)الان مهلتش 12بهمنه .
برای معدل لیسانسم چیکار کنم؟
کسی هس ک شرایط منو داشته باشه.
لطفا راهنماییم کنید.

golgon

New member
ببخشید کسی جواب سوال منو نمیدونست

ارائه مدرك زبان انگليسي از داوطلباني كه شرايط ورود به دوره را كسب كرده­ اند و در آزمون پذيرفته شده­ اند تا زمان ثبت نام در دانشگاه (تاريخ احتمالي ثبت نام شهريور ماه 1393 )ضروري است و در غير اينصورت قبولي آن­ها كان لم يكن تلقي خواهد شد.
سلام دوستان مگه قبلا زمان ارائه مدرک زبان تا قبل از آزمون علوم پایه کشوری نبود؟

goleyakh

New member
ببخشید کسی جواب سوال منو نمیدونست

ارائه مدرك زبان انگليسي از داوطلباني كه شرايط ورود به دوره را كسب كرده­ اند و در آزمون پذيرفته شده­ اند تا زمان ثبت نام در دانشگاه (تاريخ احتمالي ثبت نام شهريور ماه 1393 )ضروري است و در غير اينصورت قبولي آن­ها كان لم يكن تلقي خواهد شد.
سلام دوستان مگه قبلا زمان ارائه مدرک زبان تا قبل از آزمون علوم پایه کشوری نبود؟

سلام .قبلا چرا ولی الان تا زمانش فرق کرده

paria90

New member
سﻻم
دوستان از بین شما کسی ثبت نام کرده؟
با شماره حسابی که دادن مشکلی نداشتید؟
من که هر بانکی رفتم گفتن یک رقم زیاد داره!!

iranian girl

New member
سﻻم
دوستان از بین شما کسی ثبت نام کرده؟
با شماره حسابی که دادن مشکلی نداشتید؟
من که هر بانکی رفتم گفتن یک رقم زیاد داره!!
منم رفتم بانک اول گفت شماره درست نیست بعدش معلوم شد ممیز42 آخرشه قبل 27 هم صفر نداره.. یعنی 27619004/42
اگه فیش بانک ماشین نویسی بشه یعنی از طرف شما پول واریز شده مشکلی نیست قبول میکنن

goldan

New member
سلام بچه ها.من که شماره شناسنامه م 11رقمیه اما توی فرم ثبت نام 6تامربع بیشتر نداره بایدچیکارکنم؟

a_67

New member
سلام بچه ها.من که شماره شناسنامه م 11رقمیه اما توی فرم ثبت نام 6تامربع بیشتر نداره بایدچیکارکنم؟
درود
مساله ی زیاد مهمی نیست...یعنی به طور دقیقتر بگم اصلاً مساله ای نیست... شما به هر تعداد که لازمه مربع بکش و توش اعداد مربوط به شماره شناسنامه تون رو بنویسید.

goldan

New member
Ro karte melllito bbin shomare shenasnamato zade sefr!!!chooon maha k shomare mellio shenasnamamoon yki asln sh sh nadarim

فرمایش شماقبول ولی بالاخره ما یه شناسنامه داریم!که یتوش یه شماره نوشسته س.وباید اونو بنویسیم.شماخودتون چیکارکردید؟همین کاری که a-گفتن؟67

goleyakh

New member
فرمایش شماقبول ولی بالاخره ما یه شناسنامه داریم!که یتوش یه شماره نوشسته س.وباید اونو بنویسیم.شماخودتون چیکارکردید؟همین کاری که a-گفتن؟67

وای گلددون جون a-67 درست میگه !این اصن مهم نیس! من در ادامش نوشتم! خ روش حساس نشید

-zizi-

New member
بچه ها سلام
یه سوال مهم:بعد اینکه ثبت نام کردیم از کجا بدونیم مدارکمون تایید شدن و کارت ورود به جلسه واسمون صادر شده یا نه!!؟؟؟؟
کسایی ک شهرستانن چطور راه بیفتن بیان تهران درحالیکه معلوم نیس کارت واسشون صادر شده یا نه!!!!؟؟؟؟؟
هیچ راهی واسه فهمیدنش وجود نداره؟؟
یا اینکه میشه کسیو فرستاد کارت بگیره؟؟؟

dr.leader

New member
با این سخت گیری هایی که اینا میکنن فک نمیکنم بیشتر از 50 نفر شرکت کننده داشته باشه !!!!!!

بالا