اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

afsane1370

New member
دﻛﺘﺮ ﺳﯿﺪ اﻣﯿﺮﻣﺤﺴﻦ ﺿﯿﺎﯾﻲ ﻣﻌﺎون آﻣﻮزش

وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ در ﮔﻔﺘﮕﻮ ﺑﺎ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎر ﺑﻬﺪاﺷﺖ و

درﻣﺎن ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎران درﺧﺼﻮص ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﺬﯾﺮش

داﻧﺸﺠﻮي ﭘﺰﺷﻜﻲ از ﻟﯿﺴﺎﻧﺲ ﮔﻔﺖ: اﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ

ﺳﻪ ﺳﺎل ﭘﯿﺶ ﺑﻪ ﻃﻮر آزﻣﺎﯾﺸﻲ ﺗﻮﺳﻂ داﻧﺸﮕﺎﻩ

ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان ﺑﺎ ﻣﺠﻮز ﺷﻮراي ﻋﺎﻟﻲ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ

ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ اﺟﺮا ﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ داﺷﺘﻦ ﯾﻚ ﺳﺮي

.ﺷﺮاﯾﻂ 20 داﻧﺸﺠﻮ را ﺟﺬب ﻛﺮدﻩ اﺳﺖ

وي ﺑﺎ ﺑﯿﺎن اﯾﻦ ﻛﻪ اﻣﺴﺎل ﻗﺮار اﺳﺖ ﺑﻌﺪ از ﺳﻪ ﺳﺎل داﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان ﮔﺰارش اﯾﻦ روﻧﺪ را ﺑﻪ وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ اراﺋﻪ ﺑﺪﻫﺪ، اﻓﺰود: در ﺗﻤﺎم دﻧﯿﺎ ﭘﺬﯾﺮش داﻧﺸﺠﻮي ﭘﺰﺷﻜﻲ از ﻟﯿﺴﺎﻧﺲﻫﺎي ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ اﻧﺠﺎم ﻣﻲﺷﻮد و ﺗﻨﻬﺎ در اﯾﺮان اﺳﺖ ﻛﻪ داﻧﺸﺠﻮ از ﺳﻦ ﭘﺎﯾﯿﻦ و ﺑﻌﺪ از اﺗﻤﺎم دوران دﺑﯿﺮﺳﺘﺎن ﺑﺮاي .رﺷﺘﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﭘﺬﯾﺮش ﻣﻲﺷﻮد

وي ﺗﺼﺮﯾﺢ ﻛﺮد: اﮔﺮ ﮔﺰارش داﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان ﻣﺜﺒﺖ و ﺑﻪ ﻧﻔﻊ ﺳﯿﺴﺘﻢ آﻣﻮزش ﺑﺎﺷﺪ ﻣﻲﺗﻮاﻧﯿﻢ .ﺗﺼﻤﯿﻤﺎت ﺑﻬﺘﺮي درﺧﺼﻮص ﺟﺬب داﻧﺸﺠﻮ از ﻟﯿﺴﺎﻧﺲ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ

- - - Updated - - -

Jalebe k tooo khabar gheyd shode 3 sal dar hali k 6 sal bargozar shode!!!y

goleyakh

New member
دﻛﺘﺮ ﺳﯿﺪ اﻣﯿﺮﻣﺤﺴﻦ ﺿﯿﺎﯾﻲ ﻣﻌﺎون آﻣﻮزش

وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ در ﮔﻔﺘﮕﻮ ﺑﺎ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎر ﺑﻬﺪاﺷﺖ و

درﻣﺎن ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎران درﺧﺼﻮص ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﺬﯾﺮش

داﻧﺸﺠﻮي ﭘﺰﺷﻜﻲ از ﻟﯿﺴﺎﻧﺲ ﮔﻔﺖ: اﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ

ﺳﻪ ﺳﺎل ﭘﯿﺶ ﺑﻪ ﻃﻮر آزﻣﺎﯾﺸﻲ ﺗﻮﺳﻂ داﻧﺸﮕﺎﻩ

ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان ﺑﺎ ﻣﺠﻮز ﺷﻮراي ﻋﺎﻟﻲ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ

ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ اﺟﺮا ﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ داﺷﺘﻦ ﯾﻚ ﺳﺮي

.ﺷﺮاﯾﻂ 20 داﻧﺸﺠﻮ را ﺟﺬب ﻛﺮدﻩ اﺳﺖ

وي ﺑﺎ ﺑﯿﺎن اﯾﻦ ﻛﻪ اﻣﺴﺎل ﻗﺮار اﺳﺖ ﺑﻌﺪ از ﺳﻪ ﺳﺎل داﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان ﮔﺰارش اﯾﻦ روﻧﺪ را ﺑﻪ وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ اراﺋﻪ ﺑﺪﻫﺪ، اﻓﺰود: در ﺗﻤﺎم دﻧﯿﺎ ﭘﺬﯾﺮش داﻧﺸﺠﻮي ﭘﺰﺷﻜﻲ از ﻟﯿﺴﺎﻧﺲﻫﺎي ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ اﻧﺠﺎم ﻣﻲﺷﻮد و ﺗﻨﻬﺎ در اﯾﺮان اﺳﺖ ﻛﻪ داﻧﺸﺠﻮ از ﺳﻦ ﭘﺎﯾﯿﻦ و ﺑﻌﺪ از اﺗﻤﺎم دوران دﺑﯿﺮﺳﺘﺎن ﺑﺮاي .رﺷﺘﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﭘﺬﯾﺮش ﻣﻲﺷﻮد

وي ﺗﺼﺮﯾﺢ ﻛﺮد: اﮔﺮ ﮔﺰارش داﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان ﻣﺜﺒﺖ و ﺑﻪ ﻧﻔﻊ ﺳﯿﺴﺘﻢ آﻣﻮزش ﺑﺎﺷﺪ ﻣﻲﺗﻮاﻧﯿﻢ .ﺗﺼﻤﯿﻤﺎت ﺑﻬﺘﺮي درﺧﺼﻮص ﺟﺬب داﻧﺸﺠﻮ از ﻟﯿﺴﺎﻧﺲ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ

- - - Updated - - -

Jalebe k tooo khabar gheyd shode 3 sal dar hali k 6 sal bargozar shode!!!y

افسانه جان این خبر مربوط به همون 3-4 ساله پیشه! نه امسال!!!

shabnam1371

New member
بچه ها من طرحم اجباریه.اگه سال 94 واس کنکور آزاد شرکت کنم میتونم همزمان طرح هم برم؟

nssm

New member
ahkbare 2 dey baraye emsale,2ruz pish

Hamin dg akhe doooste aziizmoon nss gofte boood, khabare jadide 2 dey!!!y

duste Aziz akhbar male 2 ruz pishe,saate 2 badaz zohr,ta vaghti khabar ghatee beshe mikhunim,vaghti khabare ghatee bargozarie azmoon biad kasi zarar mikone k tu in moddat nakhunde..........
movaffagh bashid..........

goldan

New member
الان ساعت8/15 خچرانمیاد باباخشته شدم از این "دستورالعمل فرآیند..."والا .

goldan

New member
توروقرآن نگاه کن از کار و زندگی و درس و مشقمون زدیم اومدیم اینترنت گردی.خدا هدایتشون کنه . گمونم بره شنبه چون فردا که تعطیله پس فردام بین التعطیلین و....!!!!

nicky.mhaeri

New member
توروقرآن نگاه کن از کار و زندگی و درس و مشقمون زدیم اومدیم اینترنت گردی.خدا هدایتشون کنه . گمونم بره شنبه چون فردا که تعطیله پس فردام بین التعطیلین و....!!!!
با اینترنت گردی من قدم به قدم رسیدم به تحصیل پزشکی در روسیه ،تحصیل پزشکی در اوکراین فکرکنم الان دیگه باید تحصیل پزشکی در شاخ افریقا رو سرچ کنم:(50):
این ازمون برگزار نشه من واقعا نمیدونم باید چی کار کنم:sad:

goldan

New member
کار برره هم پذیرش داشتا!!منتهی اول باید تافل زبان برره ای رو بگذرونی بعد.!!

goldan

New member
بچه ها اونایی که یه بار زنگ زدن لطفا اگه میشه بازم بزنگن ببینن دارن چیکارمیکنن ایناکه اطلاعیه رو نمیزنن؟؟زیر لفظی میخوان نکنه؟؟؟!!!!

بالا