اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

matrix222

New member
نذار حسرتش بمونه دلت.. تا جایی که میتونی واسش تلاش کن.. به نظر من برای شما بهترین گزینه کنکور دوباره است.. باید ریسک پذیر باشید

آره همینطوره باور کنید از همین الان دارم واسه کنکور 94 میخونم ، بمب انگیزه ام اما متاسفانه تو مملکت ما مسئولین شب میخوابن صبح بیدار میشن یه تصمیم میگیرن ! هیچ بعید نیس واسه سال 94 بگن لیسانسا حق شرکت ندارن یا تاثیر معدلو بیشتر کنن و عملا ما رو از گردونه خارج کنن!! آخه این چه تصمیمایی هست که جدیدا دارن میگیرن راجع به معدل ! حالا معدلم باشه قبول !! چرا کنکورارو ادغام کردن که اگه یکی معدلش تاپ نباشه حداقل تو آزمون آزاد شانسش بیشتر باشه؟؟
بخدا اینا با خودشونم درگیرن نمیدونن دارن انگیزه رو از جوونا میگیرن

maxin

Well-known member
عدم برگزاری آزمون ليسانس به پزشکی 92 دوره هفتم
license-medical.jpeg
عدم برگزاری آزمون ليسانس به پزشکی 92 دوره هفتم دانشگاه علوم پزشكي تهران، طبق اخبار واصله از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشكي تهران به سايت علوم پزشكي، دوره هفتم اين آزمون در سال 1392 به احتمال زياد برگزار نخواهد شد. تا كنون شش دوره آزمون پذيرش پزشكي از مقطع ليسانس برگزار شده و هر ساله از بين جمعيت 200 تا 300 نفري شركت كننده، 10 تا 25 نفر پذيرش مي شدند.مجري برگزار كننده اين آزمون، دانشگاه علوم پزشكي تهران است كه آنرا را تقريبا بصورت غيررسمي برگزار مي كند. زيرا براي اين آزمون هيچ كارنامه اي صادر نشده و پس از انجام مصاحبه، تعداد 10 تا 25 نفر به عنوان قبولي اعلام مي شوند. به همين علت تعداد زيادي از شركت كنندگان بعد از برگزاري و اعلام نتايج، آن را فاقد اعتبار دانسته و ادعا مي كردند به دليل عدم وجود شفافيت در اعلام نتايج و عدم اعلام نمره و درصدهاي قبولي و حتي عدم اعلام رتبه افراد، افراد داراي شايستگي براي قبولي شايد نتوانند قبول شوند و به جاي آنها افرادي كه در مصاحبه حداكثر نمره را بدون مدارك مستند دريافت كرده اند پذيرفته شده اند.شرط ثبت نام در آزمون كارشناسي به پزشكي شامل دارا بودن چند شرط اصلي اعم از 1: سن كمتر از 25 سال(براي آقايان بدون احتساب سربازي) 2: معدل ديپلم 18 و بالاتر 3: معدل مقطع ليسانس 16 و بالاتر 4: دارا بودن مدرك زبان(بصورت مشروط كسب مدرك پس از قبولي نيز قابل پذيرش است). هر فرد مي بايست تمامي شروط را همزمان با هم داشته باشد.توجه مهم: با توجه به قطعي نبودن اين خبر، به محض اعلام رسمي خبر برگزار شدن يا نشدن آزمون، اين خبر طي روزهاي آتي از طريق سايت علوم پزشكي به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

iranian girl

New member
آره همینطوره باور کنید از همین الان دارم واسه کنکور 94 میخونم ، بمب انگیزه ام اما متاسفانه تو مملکت ما مسئولین شب میخوابن صبح بیدار میشن یه تصمیم میگیرن ! هیچ بعید نیس واسه سال 94 بگن لیسانسا حق شرکت ندارن یا تاثیر معدلو بیشتر کنن و عملا ما رو از گردونه خارج کنن!! آخه این چه تصمیمایی هست که جدیدا دارن میگیرن راجع به معدل ! حالا معدلم باشه قبول !! چرا کنکورارو ادغام کردن که اگه یکی معدلش تاپ نباشه حداقل تو آزمون آزاد شانسش بیشتر باشه؟؟
بخدا اینا با خودشونم درگیرن نمیدونن دارن انگیزه رو از جوونا میگیرن
شما فعلا باید با شرایط امروز تصمیم بگیرین و برنامه ریزی کنین.. آینده معلوم نیست.. مثل ما که خوندیم واسه لیسانس به پزشکی و الآن رو هواست!!

matrix222

New member
شما فعلا باید با شرایط امروز تصمیم بگیرین و برنامه ریزی کنین.. آینده معلوم نیست.. مثل ما که خوندیم واسه لیسانس به پزشکی و الآن رو هواست!!

آره واقعا، ایشالا که آزمونش برگزار شه امسال حق شما و امسال شما پایمال نشه ، عجب مملکتی داریم ! حالا شما بشین یه سال بخون شاید ما آزمون گرفتیم شایدم نه!!!آخرشن!!
البته منم نمیتونم تمام اشتباهاتو گردن مسئولین بندازم چون خودم اشتباه کردم پزشکی آزاد رو انصراف دادم...!
اگه خدایی ناکرده آزمون لیسانس به پزشکی برگزار نشه شما واسه کنکور میخونید؟؟

- - - Updated - - -

آره واقعا، ایشالا که آزمونش برگزار شه امسال حق شما و امسال شما پایمال نشه ، عجب مملکتی داریم ! حالا شما بشین یه سال بخون شاید ما آزمون گرفتیم شایدم نه!!!آخرشن!!
البته منم نمیتونم تمام اشتباهاتو گردن مسئولین بندازم چون خودم اشتباه کردم پزشکی آزاد رو انصراف دادم...!

iranian girl

New member

- - - Updated - - -

به نظر من اگه میتونستین از پس شهریه اش بربیاین نباید انصراف میدادین.. خدا کنه برگزار بشه.. اگه نشه احتمالا واسه آزاد اقدام کنم

matrix222

New member
به نظر من اگه میتونستین از پس شهریه اش بربیاین نباید انصراف میدادین.. خدا کنه برگزار بشه.. اگه نشه احتمالا واسه آزاد اقدام کنم

اصلا بحث شهریه نبود یه فکر بچه گانه بود حرف هیچ کسی رو هم قبول نکردم!!
ایشالا که برگزار میشه
آخه بدیش اینه که کنکورارو ادغام کردن هم معدله تو 2تاش تاثیر گذاره هم 1شانس بیشتر نداریم خداکنه سال آینده باز یه خواب ببینن جداش کنن !!
من که باید سال 94 سر پزشکی یا دندون باشم آزاد یا سراسریش هم مهم نیس...

goldan

New member
طبق مصوبه 92؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وای ینی ید شانس تر از ما هم هس تو دنیا خدااااااااااااااااااااااااااااا؟!؟!؟!؟!؟
خاک تو سر مسولین مملکت عزیزمون بکنن.....

ببخشید ینی از سال92 فارغ التحصیلان دانشگاه سرارسرس نمیتونن سرارسری قبول شن؟پس پارسال که اجازه میدادن؟ینی میگفتن شبانه حساب میکنن؟خ گیج شدم!!!

afsane1370

New member
:smilies-azardl (113
ببخشید ینی از سال92 فارغ التحصیلان دانشگاه سرارسرس نمیتونن سرارسری قبول شن؟پس پارسال که اجازه میدادن؟ینی میگفتن شبانه حساب میکنن؟خ گیج شدم!!!

Site سازمان سنجش آموزش کشور daftarche azmoone sarasarie 92 ro downlod konid, ghesmate sharayete ekhtesasi bande z....
Neveshte fareghotahsilane arshad va karshenasi ejaze tahsil dar reshtehaye darosazi, dandanpezeshki va pezeshki ra nadarand magar dar daneshgahHaye beinolmelal va azad.

Khoda lanateshoooon kone...!!!

goldan

New member
خب من دفترچه کنکور امسال و پارسال رو باهم مقایسه کردم و دقیقا توی همین بند ز پارسال نوشته بود که "کارشناسی" ها میتونن دوباره کنکور باچندتاشرط که یکیش این بودکه اگه لیسانسشونو روزانه بودن دکتراشونو باس شبانه باشن ونیزنوشته که فارغ التحصیلان مقطع ارشد ودکتری نمیتونن از محل این مصوبه استفاده کنن و حق شرکت ندارن.
امسال توی دفترچه دقیقا همین بند ز واسه ارشدا نوشته که فارغ التحصیلان ارشدناپیوسته و دکترای.... میتونن شرکت کنن و درصورت قبولی چه دوره قبلشون روزانه بوده چه شبانه یاهرچی باس بین الملل باشن!بالای بند ز آورده کارشناسی ها (کلیه رشته ها) میتونن شرکت کنن به شرطی که مقطع و رشته تحصیلی قبلیشونو انتخاب نکنن و مقاطع بالاتر مثلا ارشد پیوسته یادکتری بزنن.

matrix222

New member
ببینید سال 92 کارشناسیا میتونستن واسه رشته های پزشکی کنکور بدن حالا اگه کارشناسیشون آزاد بود در صورت قبولی از تحصیل رایگان هم استفاده میکردن اگه هم نه که بسته به نظر هیات امنای دانشگاه یه شهریه ای پرداخت میکردن ، این مصوبه 89/12/7 بود ، حالا امسال اومدن به طور کاملا غیر قانونی و با اشاره به همین مصوبه یه صحبت دیگه کردن که کارشناسیا صرفا میتونن بین الملل رشته های پزشکی رو بخونن !! جالب اینه که هم در دفترچه 92 هم دفترچه 93 بند ز به همین مصوبه اشاره کردن ولی در دفترچه 93 با یه تغییر کوچولو کلمه صرفا شعب بین الملل رو واسه کارشناسیا اضافه کردن و زندگیه آینده ما رو به بازی گرفتن! خودتون مقایسه کنید متوجه میشید!

goldan

New member
والا اون دفترچه ای که دسته منه بند ز ش نوشته فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد کلیه رشته ها و دکتری عمومی پزشکی و دندو ن و دار و دامپزشکی .ینی کلا مخاطب این بند داوطلبانی هستند که ارشد دارن.داوطلبای کارشناسی هم که توی بند قبلش توضیح داده.

matrix222

New member
والا اون دفترچه ای که دسته منه بند ز ش نوشته فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد کلیه رشته ها و دکتری عمومی پزشکی و دندو ن و دار و دامپزشکی .ینی کلا مخاطب این بند داوطلبانی هستند که ارشد دارن.داوطلبای کارشناسی هم که توی بند قبلش توضیح داده.

شما یه بار دیگه مجددا دفترچه 93 رو دانلود کنید متوجه عرض بنده میشید!

afsane1370

New member
شما یه بار دیگه مجددا دفترچه 93 رو دانلود کنید متوجه عرض بنده میشید!

دقیقا واقعا که خیلی نامردن البته من فردا میرم سنجش و خبر قطعی رو بهتون میدم.اخه اصلا گنگه مصوبه.
1389 ، مقرر گرديد دانش آموختگان مقطع كارشناسي /12/ ز) مطابق مصوبه چهل و پنجمين جلسه شورايعالي برنامه ريزي علوم پزشكي مورخ 7
با رعايت شرايط زير و از طريق شركت و در قبولي در آزمون سراسري در مقطع دكتراي عمومي رشته هاي پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي
و يا مقطع كارشناسي رشته هاي گروه آموزش پزشكي؛ و همچنين مطابق مصوبه پنجاه و يكمين جلسه شورايعالي برنامه ريزي علوم پزشكي
92 ، مقرر گرديد دانش آموختگان مقاطع /6/ 92 و مصوبه جلسه يكصد و سيزده شوراي معين شوراي عالي برنامه ريزي مورخ 17 /3/ مورخ 25
كارشناسي ارشد ناپيوسته كليه رشته هاي تحصيلي و دكتري عمومي (پزشكي، دندانپزشكي و داروساز ي ) و دكتري حرف ه اي دامپزشكي
مي توانند با رعايت شرايط ذيل و از طريق شركت و قبولي در آزمون سراسري، در مقطع دكتري عم ومي رشته هاي پزشكي، دندانپزشكي و
داروسازي، صرفاً در شعب بين الملل دانشگا ه هاي علوم پزشكي ادامه تحصيل دهن د . 1) لزوم گذراندن طرح نيروي انساني براي
دانش آموختكان مشمول طرح. 2) دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان يا دستگاه هاي اجرايي و عدم دارا بودن تعهدات سهميه بومي و ي ا
سهميه مناطق محروم. 3) نداشتن ممنوعيت تحصيل از نظر سازمان نظام وظيفه. 4) تطبيق دروس تخصصي مقطع كارشناسي، در دوره دكتري
عمومي (پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي) امكان پذير نمي باشد. 5) كليه پذيرفته شدگان در شعب بين الملل (اعم از اينكه در مقاطع قبلي
تحصيل از آموزش رايگان برخوردار بوده يا نبوده اند)، ملزم به پرداخت شهريه مطابق مصوبه هيأت امناي دانشگاه و مصوبات وزارت بهداشت،
درمان و آموزش پزشكي م يباشند. 6) دانش آموختگان مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته صرفاً قادر به تحصيل در شعب بي نالملل مي باشند.

karshenasgh

New member
واقعاً که!!!!!...... بیخودی پولم رو هدر دادم و کنکور سراسری 93 رو شرکت کردم!!!!!!!!!:smiliess (2): خودشون هم اصلاً نمیدونن دارن چی میگن!!!!.... با اون جمله بندی شون....:j58r36j3gcr4suxymup
خب!.. میومدید یه بند دیگه اضافه می کردید و توی هر کدوم، جداگونه در مورد کارشناسی و کارشناسی ارشد می گفتید... هر چی این بند ز رو می خونم نمی فهمم که جمله هاش از کجا شروع میشه و به کجا ختم میشه !!!...:13::1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
ثبت نام برای کنکور دانشگاه آزاد چطوریه؟ همین که برای سراسری ثبت نام کردیم، برای آزاد هم حساب میشه یا اینکه جای دیگه ای هم باید ثبت نام کنیم؟ چون توی فرم ثبت نام سراسری که هیچ جاییش نپرسیده بود می خوایید آزاد هم ثبت نام کنید یا نه؟؟

matrix222

New member
کنکور سراسری اگه ثبت نام کردید آزادم ثبت نام میشید خود به خود، نیاز به ثبت نام دیگه نیست

matrix222

New member
لعنت بهشون که انقد ظلم میکنن ، این از سراسری اونم که لیسانس به پزشکی شون

afsane1370

New member
ثبت نام برای کنکور دانشگاه آزاد چطوریه؟ همین که برای سراسری ثبت نام کردیم، برای آزاد هم حساب میشه یا اینکه جای دیگه ای هم باید ثبت نام کنیم؟ چون توی فرم ثبت نام سراسری که هیچ جاییش نپرسیده بود می خوایید آزاد هم ثبت نام کنید یا نه؟؟

Man asle dastooorolAmalo gir ovordam va toooye froum azad dandanpezeshki gozashtam, bazam virayesh shodasho mizaram

بالا