اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

goleyakh

New member
بچه ها این شماره آقای موسوی هستش مسئول اجرایی آزمون. واقعن مرد شریفی هستن. فقط با این شماره تماس بگیرید.خیلی زوووووووووووود. مستقیم خودش برمی داره.
02181633764

خوب شما زنگ زدی چی گفت؟ چه لزومی داره همه زنگ بزنن؟ ؟؟؟

maryamii

New member
لزومش اینه که بدونن همه شاکی هستن و این سرپرست جدید هیچ وقت دلش نمیخواد که اول پستش کاری کنه که این همه اعتراض بشه به کارش. هر کس شاکیه زنگ بزنه لطفن. با اعتراض یه نفر دو نفر که نمیشه کاری پیش برد

goldan

New member
لزومش اینه که بدونن همه شاکی هستن و این سرپرست جدید هیچ وقت دلش نمیخواد که اول پستش کاری کنه که این همه اعتراض بشه به کارش. هر کس شاکیه زنگ بزنه لطفن. با اعتراض یه نفر دو نفر که نمیشه کاری پیش برد

میشه بفرمایید زنگ زدید چی گفتن؟

afsane1370

New member

MerC az peygirit chashm farda mizanGm....!!!

hossienmoein

New member
من که کنکور رو دوباره ثبت نام کردم به نظرم واسه کنکور وقت بزارم سنگین ترم :(

goleyakh

New member
گیر یه مشت احمق افتادیم بخدا !!! اگه تصمیم گرفتن پس چرا اعلام نمیکنن؟!!!:13::smiliess (2)::p7977cujr38iyymsu8::1dco2x0p1lilzhfpg1t

maryamii

New member
اصلن معلوم نیست تصمیم گرفتن یا نه. به یکی میگن فقط منتظر نامش هستیم به من میگن هنوز هیچ تصمیمی نگرفتیم. بچه ها کسی میدونه من میتونم کنکور سراسری 93 شرکت کنم یا نه؟ طرحم اجباری نیست

afsane1370

New member
اصلن معلوم نیست تصمیم گرفتن یا نه. به یکی میگن فقط منتظر نامش هستیم به من میگن هنوز هیچ تصمیمی نگرفتیم. بچه ها کسی میدونه من میتونم کنکور سراسری 93 شرکت کنم یا نه؟ طرحم اجباری نیست

Aziiiizam sabte namesh ta shanbe boood age sabte nam karD chera k na.man tamas gereftaam migan baeede bargozarish migam yani chi mige valla mam nmidunim....!!! RavaniAn panahbarkhoda....

sfk

New member
دوست عزیز سلام
من رشته م فیزیوتراپی بود و طرحم اجباری نبود،اسفند 88 فارغ التحصیل شدم و تیر 89 کنکور دادم و مشکلی از این نظر برام پیش نیومد
البته اون موقع نمیشد کنکور سراسری شرکت کنم و من آزاد شرکت کردم اما الان میشه سراسریم شرکت کرد
اما بهتره که از یه منبع موثق سوال کنید که مبادا قوانین عوض شده باشه،بالاخره اینجا ایرانه!!
موفق باشید

goldan

New member
طبق دفترچه کنکورسالهای قبل مشما که طرحتون اجباری نیست میتونید کنکورشرکت کنید واگه انشاا... قبول شدید مثل دانشجوی شبانه بای شهریه پرداخت کنید گمونم زیادم باشه!!!

paria90

New member
بابا این اطلاعیه را کی میخوان بزنن
:sadsmiley:آذر هم که تموم شد...

آخرین ویرایش:

Lilinaz22

New member
متاسفانه امسال این آزمون برگزار نخواهد شد. خبرشو توی سایت علوم پزشکی خوندم.

a_67

New member
درود
عزیزان بهتره فارسی تایپ کنین تا خوندن کامنتاتون راحت تر شه...و از طرفی یکی از قوانین انجمن این هست که فارسی تایپ بشه...یکی از دلایلشم همونیه که اشاره کردم.
یه سر به این لینک بزنید احتمالاً میتونه مفید واقع شه:
http://olumpezeshki.ir/thread1155.html
ممنون

matrix222

New member
بچه ها سلام!
من لیسانسمو گرفتم امسال ارشد روزانه هم قبول شدم بعد 1 ماه انصراف دادم واسه پزشکی!
سربازم تا سال 94!
چون یه بار به دلایلی از پزشکی آزاد انصراف دادم حسرتش به دلم مونده!
حالا واسه سال 94 به هر طریقی که شده میخوام به دستش بیارم!!
ولی استرس زیادی دارم چون تا اون موقع نمیدونم قانون کنکور چی میخواد بشه مخصوصا حالا که دارن هر سال تاثیر معدلو بیشتر و بدتر میکنن!
آومون لیسانس به پزشکی هم با وجودی که شرایطشو دارم معلوم نیس چی به چیه!
در ضمن سربازیمم امریه هست میتونم درس بخونم در کنارش
نظر شما چیه دوستان چیکار کنم؟؟

iranian girl

New member
بچه ها سلام!
من لیسانسمو گرفتم امسال ارشد روزانه هم قبول شدم بعد 1 ماه انصراف دادم واسه پزشکی!
سربازم تا سال 94!
چون یه بار به دلایلی از پزشکی آزاد انصراف دادم حسرتش به دلم مونده!
حالا واسه سال 94 به هر طریقی که شده میخوام به دستش بیارم!!
ولی استرس زیادی دارم چون تا اون موقع نمیدونم قانون کنکور چی میخواد بشه مخصوصا حالا که دارن هر سال تاثیر معدلو بیشتر و بدتر میکنن!
آومون لیسانس به پزشکی هم با وجودی که شرایطشو دارم معلوم نیس چی به چیه!
در ضمن سربازیمم امریه هست میتونم درس بخونم در کنارش
نظر شما چیه دوستان چیکار کنم؟؟

نذار حسرتش بمونه دلت.. تا جایی که میتونی واسش تلاش کن.. به نظر من برای شما بهترین گزینه کنکور دوباره است.. باید ریسک پذیر باشید

بالا