اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

vb2

New member
من میخوام ارشد آموزش بهداشت برای تربیت مدرس هم شرکت کنم یعنی باید الان ثبت نام کنم تربیت مدرس؟ مطمئنی؟!؟
الان که ثبت نام شروع شده /نمی دونم آموزش بهداشت تربیت مدرسشم با وزارت بهداشت برگزار میشه یا نه مثلا مامایی چون فقط 6 نفر میگیره با وزارت بهداشت کنکورش برگزار میشه ولی رشته های دیگه جداست تربیت مدرسش بهمنه وزارت بهداشتش تیر ماه

فرشته

New member
دوستان عزیز حالا تا اطلاعیه نیومده کسی میدونه به این دانشجویان شبانه غیر بومی که میخان پذیرش کنن (مث من) خوابگاه میدن یا..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به قول خودشون ظرفیت مازاد برمیدارن پس باید خوابگاه مازاد هم داشته باشن دیگه مگه نه؟
مسعود
نیلوفر
رامین
اقدس
پریوش
علی
یکیتون به من جواب بده

mina6228

New member
دوستان عزیز حالا تا اطلاعیه نیومده کسی میدونه به این دانشجویان شبانه غیر بومی که میخان پذیرش کنن (مث من) خوابگاه میدن یا..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به قول خودشون ظرفیت مازاد برمیدارن پس باید خوابگاه مازاد هم داشته باشن دیگه مگه نه؟
مسعود
نیلوفر
رامین
اقدس
پریوش
علی
یکیتون به من جواب بده

سلام.من هم همینو می خواستم بدونم..؟پس چرا این اطلاعیه نمیاد؟من دیگه نمیتونم صبر کنم...:smiliess (2)::14:

Persian-Masoud

New member
مسعود
نیلوفر
رامین
اقدس
پریوش
علی
یکیتون به من جواب بده

سلام فرشته جان،
این سوال رو باید از دانشگاه مورد نظر بپرسید. توی دفترچه شماره های دانشگاه ها هست،
من از تهران فقط خبر دارم
دانشگاه تهران به هیچکس نمیده! چون مازاد زیاد برداشته و جا نیست! البته خوابگاه های خود مختار داره اما کیفیتشون زیاد مناسب نیست.
شهید بهشتی به خانوم ها میده شاید آقایون کمی سخت باشه.
تربیت مدرس هم میده.

البته اینایی که گفتم برای ورودی مهر هست نه بهمن! چون مهر هر سال همونطور که عده ای ورودی جدید میان عده ای هم فارغ التحصیل میشن اما توی بهمن که اینطوری نیست! پس! حتما کسایی که میخوان شبانه یا همون نیمه دوم برن باید قبلش به دانشگاه مورد نظر زنگ بزنن!

آخرین ویرایش:

**^^**

New member
مسعود
نیلوفر
رامین
اقدس
پریوش
علی
یکیتون به من جواب بده
امسال اکثر دانشگاهها به دانشجوهای روزانه ام به زور خوابگاه داده تو بیشتر دانشگاهها به دانشجوهای شبانه خوابگاه تعلق نمیگیره حالا باز بذارید این اطلاعیه بیاد بعد از دانشگاههای مورد نظرتون بپرسین

ملیسا

New member
والا من قبول بشم برم دانشگااااااااا............راضی ام تو کوچه یا دم در دانشگا چادر بزنم بمونم:dadad4::dadad4::dadad4:

arezoomand

New member
سلام فرشته جان،
این سوال رو باید از دانشگاه مورد نظر بپرسید. توی دفترچه شماره های دانشگاه ها هست،
من از تهران فقط خبر دارم
دانشگاه تهران به هیچکس نمیده! چون مازاد زیاد برداشته و جا نیست! البته خوابگاه های خود مختار داره اما کیفیتشون زیاد مناسب نیست.
شهید بهشتی به خانوم ها میده شاید آقایون کمی سخت باشه.
تربیت مدرس هم میده.

البته اینایی که گفتم برای ورودی مهر هست نه بهمن! چون مهر هر سال همونطور که عده ای ورودی جدید میان عده ای هم فارغ التحصیل میشن اما توی بهمن که اینطوری نیست! پس! حتما کسایی که میخوان شبانه یا همون نیمه دوم برن باید قبلش به دانشگاه مورد نظر زنگ بزنن!
اقا مسعود منظورتون از اینکه تهران زیاد یرداشته شبانست که قراره برداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی من تهران یا تربیت مدرس یا انتقال خون شبانه میتونم قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟8نمره با اخرین قبولی فاصله دارم.هرچند خرجش زیاده .شبانه شهر نزدیک به شهرخودم فکر کنم بهتره.راستی تصمیم گرفته بودم نیام سایت ولی باز دوباره بعد درس یاد اینجا افتادم:14:

Persian-Masoud

New member
اقا مسعود منظورتون از اینکه تهران زیاد یرداشته شبانست که قراره برداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی من تهران یا تربیت مدرس یا انتقال خون شبانه میتونم قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟8نمره با اخرین قبولی فاصله دارم.هرچند خرجش زیاده .شبانه شهر نزدیک به شهرخودم فکر کنم بهتره.راستی تصمیم گرفته بودم نیام سایت ولی باز دوباره بعد درس یاد اینجا افتادم:14:

نه کلا از رشته های دیگه هم زیاد برداشته دیگه خوابگاه جا نمونده! اگه 8 نمره فقط فاصله دارین بله میتونین تهران قبول بشین.
در مورد اینکه کدوم دانشگاه ها رشته مورد نظر شمارو پوشش میدن بی اطلاعم.
اتفاقا به نظر من به سایت حتما سر بزنید چون خبر های تازه و.. رو میفهمین.
منم از فردا که درسم رو شروع میکنم دیگه شاید روزی یک یا 2 بار به سایت سر بزنم.
به امید موفقیت همه.

فرشته

New member
مسعووووووووووووووووووووووووووووووووود اگه خوابگاه ندن من بیچاره میشم
بگو به من خوابگاه بدن

نارون

Member
بگو به من خوابگاه بدن
یکی به من قول بده قبول میشم خودم برا همتون خوابگاه میسازم دوستا و فامیلاتونم بیارین تو بفرمایین بفرمایین!!!!

Persian-Masoud

New member
بگو به من خوابگاه بدن

اوه! شما که شهید بهشتی هستی خوابگاه گیرت نیاد واقعا بیچاره میشی! توی ولنجک مگه میشه خونه گرفت؟ :smiliess (15):
اما چون دختر هستین احتمالش زیاده. :thumbsupsmileyanim:

**^^**

New member
یکی به من قول بده قبول میشم خودم برا همتون خوابگاه میسازم دوستا و فامیلاتونم بیارین تو بفرمایین بفرمایین!!!!
من از همین تریبون اعلام میکنم که برای قبولیت دعا کنم اما خوابگاه من یادت نره :thumbsupsmileyanim:

**^^**

New member
اوه! شما که شهید بهشتی هستی خوابگاه گیرت نیاد واقعا بیچاره میشی! توی ولنجک مگه میشه خونه گرفت؟ :smiliess (15):
اما چون دختر هستین احتمالش زیاده. :thumbsupsmileyanim:
اقا مسعود میگم حالاااااااااا که شما انقد حرفتون برو داره میشه یه کاری کنین که منم قبول شم

nutgirl92

New member
مثل اینکه امام زاده بیژن شعبه زده تو اینجا به اسم امام زاده مسعود

آقا مسعوددددددددد التماس دعاااااااااااااا حاجییییییییی:whistle:

Persian-Masoud

New member
نه بابا حرف من کجا برو داره خودم باید الان روزی 7 ، 8 ساعت بخونم تا ارشد سال آینده قبول بشم.
به امید موفقیت و قبولی و سربلندی همه :a2d3:

FORD

New member
دوستان نمرم ١٨٩ شده وآخرين نمره قبولي بيوشيمي ٢١٤ بوده
بنظرتون اميدي هست برا شبانه
ممنون

old midwife

New member
آزمون وزارت علوم شامل رشته آموزش بهداشت نمیشه، و صرفاً در آزمون وزارت بهداشت در تیر ماه برگذار میشه!:riz277:

nutgirl92

New member
بچه ها پلک چشم راستم از دیروز صبحه همش میپره...
چیکار کنم؟:smiliess (12):

parnia

New member
بچه ها پلک چشم راستم از دیروز صبحه همش میپره...
چیکار کنم؟:smiliess (12):
منم ی مدت اینجوری بودم.بخاطر خستگی و فشار عصبیه!!!!! یا کمبود مواد معدنی هم ی علتشه..خودش خوب میشه. نگران نباش:smiliess (1):

بالا