اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

nutgirl92

New member
من الان زنگ زدم سنجش پزشکی پرسیدم اطلاعیه کی میاد؟
خانومه ضمن اینکه عصبانی شده بود که چرا اول صبحی از خواب بیدارش کردم ، خاطر نشان کرد :
هنوز چیزی دست ما نرسیده ، رسید میذاریم رو سایت :image170:

آخرین ویرایش:

parnia

New member
فقط میخوان با روح و روان آدم بازی کنن......کاش ما هم سروکارمون با وزارت علوم بود..وزارت بهداشت خیییییییییییییییلی بیخوده!!!!!!! خراب شه ایشالا:j58r36j3gcr4suxymup

nutgirl92

New member
من الان زنگ زدم سنجش پزشکی پرسیدم اطلاعیه کی میاد؟
خانومه ضمن اینکه عصبانی شده بود که چرا اول صبحی از خواب بیدارش کردم ، خاطر نشان کرد :
هنوز چیزی دست ما نرسیده ، رسید میذاریم رو سایت :image170:

خیلی دختر بی ادبی هستی nutgirl92 ... تو این هوای سرد صبحگاهی ... تو خودت حاضری از خواب یه دقیقه زودتر پاشی؟ اما اون صادقانه در انتظار اطلاعیه هر روز صب از خواب پا میشه و میاد میشینه اونجا !:tsimuzpzwoap1t9y3o7

asie67

New member
فقط میخوان با روح و روان آدم بازی کنن......کاش ما هم سروکارمون با وزارت علوم بود..وزارت بهداشت خیییییییییییییییلی بیخوده!!!!!!! خراب شه ایشالا:j58r36j3gcr4suxymup

نه عزیزم وزارت علوم هم دست کم نداره!
الان ثبت نام کنکور92شروع شده هنوز نتایج تکمیل ظرفیتو نزدن!
منتظرن ثبتنام کنیم پول از جیبمون بره بعد خبرشو بگن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nocerino

New member
انگار میخوان جواب به یک خواستگار بدن!!!!!!!!!!.زود باشید دیگه بهداشتیا.والا صبوری هم حدی داره بخدا دیگه!!!

جواب تکمیل ظرفیت علوم دی یا بهمن میاد .تو نت خوندم

آخرین ویرایش:

nutgirl92

New member
بچه ها من میخواستم امتحان فیزیولوژی هم بدم ... الان باید ثبت نام کنم؟

vb2

New member
وزارت علومیااااااااااااااااا تربیت مدرسیییییییییییااااااااا الان ثبت نام تا 16 آبان وقت داره هااااااااااااا

**^^**

New member
بچه ها ینی امروز این اطلاعیه میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا ما رو اذیت میکنن انقد؟ :smiliess (2):

nutgirl92

New member
من دوباره تماس گرفتم
گفت دو سه روز دیگه سایت رو چک کنید...
بعد صدامو مظلوم کردم گفتم بخدا ماهمش منتظریم ...:tsimuzpzwoap1t9y3o7
ولی اون گفت: در هر صورت همینه دیگه....:eek:fftopic:

شیطونه میگه فحشش بدم هااااا ولی آخه از یه دختر فرهیخته ی دانشگاهی بعیده والا به خدا :a2d3:
اصلا شیطونه میگه برم جارو بدم دستش بگم برو این دو سه روز به خونه زندگیت برس :riz303:

reza

New member
بچه ها احتمالاً كنفرانسي ، سميناري يا يه همچين چيزي برگزار نميشه انشالا كه بهونه اي بشه واسه اينكه اطلاعيه رو يه هفته به تعويق بندازن؟

اميدوارم امروز اطلاعيه رو بزنن

helena

New member
من دوباره تماس گرفتم
گفت دو سه روز دیگه سایت رو چک کنید...
بعد صدامو مظلوم کردم گفتم بخدا ماهمش منتظریم ...:tsimuzpzwoap1t9y3o7
ولی اون گفت: در هر صورت همینه دیگه....:eek:fftopic:

شیطونه میگه فحشش بدم هااااا ولی آخه از یه دختر فرهیخته ی دانشگاهی بعیده والا به خدا :a2d3:
اصلا شیطونه میگه برم جارو بدم دستش بگم برو این دو سه روز به خونه زندگیت برس :riz303:

باهات موافقم کسانی که اونجا نشستن ولی کار مردم را راه نمیندازن فقط به درد جارو کشیدن میخورن

Persian-Masoud

New member
وزارت علومیااااااااااااااااا تربیت مدرسیییییییییییااااااااا الان ثبت نام تا 16 آبان وقت داره هااااااااااااا

من میخوام ارشد آموزش بهداشت برای تربیت مدرس هم شرکت کنم یعنی باید الان ثبت نام کنم تربیت مدرس؟ مطمئنی؟!؟

shookooh

New member
شیطونه میگه حالا که اینــــــــــــــــــجوره بریم زنگشونو بزنیم فرار کنیم... بریـــــــــــــــــــــــــم؟! :p
بی تربیتای بی شخصیت بی نزاکت بی عاطفــــــــــه !
:p7977cujr38iyymsu8:

نارون

Member
:smilies-azardl (12)واااااااایییییییییییی خدا جون دییییییییییییییییییییوووووووووووووووووننننننننههه شششددیییییییم!!!!!!!!!!:smilies-azardl (12)

arezoomand

New member
من که دیشب یه خواب خوب دیدم انشاالله میدن اطلاعیه رو بزودی .با اینکه قبول بشم نمیرم ولی نمیدونم چرا خوشبینم ........حس میکنم قراره اتفاقات خوبی بیفته.ما که این همه مدت صبرکردیم 2 روزم روش..به نظرم اصلا پیگیر نباشیم بریم سراغ درسمون از همه بهتره..........تا چشم رو هم بذاریم ارشد 92هم از راه میرسه ........

flor

New member
نمیشه به خدا.کلی برنامه ریزی کرده بودم داشتم مرتب میخوندم گفتن شبانه میگیریم.خوب ادم بین زمینو اسمونه.امروزم نیومد:sadsmiley:

بالا