اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

nori

New member
کدوم صفحه من وبدا و سنجش پی چیزی را ندیدم!! رفرش هم فایده نداره لینکشا میدیدن!!!!!!!

biotechnologist

New member
بترکن با این اطلاعیه شون.خوب شد وقت رو هدر ندادم و نشستم سر درسم.آخه شهرهایی هم که میگیرن خیلی با حالن.دانشگاه تهران یه دونه نگرفته.:smilies-azardl (12) بریم سر زندگی خودمون بابا.خوب شد به هیچ کس نگفته بودم.:25r30wi:

nori

New member
مرسی hiva6747! لطف کردی لینک دادی!
من که رفتم سر درس و زندگیم!
چ رویاهاییی داشتم............
هی:smiliess (7):

parnia

New member
من از فردا درسو شروع میکنم..اما اگه روزی دستم به وزیر بهداشت برسه.............هیچی..بجه ها دوس دارم گریه کنمممممممممممممممم

darya63

New member
یعنی خدا ازشون نگذره که برا این اطلاعیه مذخرفشون از 18 مهر تا الان استرس کشیدیم.انشالله خدا ععوضشونو بده
برا خودم متاسفم که مملکتم اینه!
وزیر مون میگه 6000نفر میگیریم؟چون تو رشته ها وزارت بهداشت متقاضی زیاده و پذیرش کم؟چرا بابا الکی حرف میزنی؟خوب نزن؟کی بت میگه لالی؟ حالا مثلا حرف زدی بگی منم اره...
فقط و فقط همون حرف دوستایی درست دراومد که گفتند اینا فقط میخوان بچه ها و فامیلاخودشونو که قبول نشدن و ببرن دانشگاه.وگرنه اخه 4 نفر رشته مامایی؟روت شد اطلاعیه بزنی؟
شهریه بین الملل رشته من که حدود 7000000 میلیون میشه!حالا با 20%ارزش افزوده اوه میشه ...

**^^**

New member
پس چرا برا من آخرین اطلاعیه همون شماره 19س؟ میشه بگین دقیقا کجاس؟

hiva6747

New member
پس چرا برا من آخرین اطلاعیه همون شماره 19س؟ میشه بگین دقیقا کجاس؟
<91-08-30> اطلاعيه شماره 20 درخصوص نحوه ثبت نام و ظرفيت پذيرش دانشجو با پرداخت هزينه شخصي(شهريه) فرمت Pdf
<91-08-15> اطلاعيه شماره 19 در خصوص نحوه پذيرش دانشجو با پرداخت هزينه شخصي (شهريه)
<91-07-18> اطلاعیه شماره 18 نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت هزینه شخصی(شهریه)برای نیم سال دوم سال تحصیلی92-91
<91-07-08> اطلاعيه شماره17 در خصوص اعلام اسامي پذيرفته شدگان مرحله تكميل ظرفيت آزمون ورودي كارشناسي ارشد رشته هاي گروه پزشكي سال تحصيلي 92-91

bso

New member
برن بمیرن ،که فقط بلدن ملت و بزارن سرکار ،تصورش از ملت دقیقا یک گله گوساله و بزغالست.

**^^**

New member
واقعا این چه کاریه کردن؟ریاضیشون ضعیفه؟جمع اینا میشه 6000تا؟

parnia

New member
بچه ها همه برید سر درستون...خدای ما هم بزرگه..ظلم بزرگی بهمون کردن..ایشالا که خدا ازشون نگذره..ایشالا هممون سال بعد بهترین رتبه ها رو بیاریم..

بالا