اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

parnia

New member
یه سوال!
بچه ها اگه اطلاعیه رو بزنن اونوقت نوشته باشه هزینه هر ترم 1.5 یا 2 میلیون چیکار میکنین اونوقت؟ کسی میره با این شهریه؟!!!:33:
بنظرم انقد باشه ارزش نداره..بخصوص واسه من که اصلا" استان ما ارشد رشتمونو نداره..

naseh

New member
1.25 نمره از آخرين نفر كه شونزدهم بود كم آوردم
اين مهم نيست
الن داغووووووووونم
اين اطلاعيه رو بزنن تا تكليفم مشخص شه
به اميد روزهاي بهتر
درکتون میکنم آقا رضا.منم پارسال در رشته رفاه اجتماعی رتبه 13 اوردم.از شانس من 12 نفر پذیرش داشت.منم با اختلاف 1 نمره مردود شدم.از بس که نارحت و عصبی بودم ازمون امسالو بجای رفاه اجتماعی.اموزش بهداشت شرکت کردم که اونم قبول نشدم.واقعا منم دیگه زده شدم از خوندن

reza

New member
ناصح جان اصلاً غصه رفا اجتماعي رو نخور چون دوستاي من فارغ التحصيل همين رشته شدن و هنوز...........
ميدوني كه اين رشته بيشتر به وزارت رفاه مربوط ميشه و ااگه اشتباه نكنم دانشگاه بهزيستي هم مي گيره
انشالا آموزش بهداشت قبولي.:motat:

silverclove

New member
من اگه شهریه اش در این حد باشه شاید برم. البته باید ببینم کدوم شهر باشه.

bioloji

New member
سلام.یک سوال این اسمش چی میشه,آزاد?غیرانتفاعی,شبانه,پیام نور?!

nutgirl92

New member
بچه ها من با رتبه 500 رفتم تغذیه
الان میگم کاش داروسازی رفته بودم:sad:

mohamad21

New member
یه سوال!
بچه ها اگه اطلاعیه رو بزنن اونوقت نوشته باشه هزینه هر ترم 1.5 یا 2 میلیون چیکار میکنین اونوقت؟ کسی میره با این شهریه؟!!!:33:

1.5 که حتمیه دعا کنین بیشتر نباشه ! الان ارشد شبانه وزارت علوم رشته هایی که آزمایشگاه و عملیات داشته باشند 1.5 میگیرن .
این که تازه اسمش شبانه هم نیست علنا دارن میگن دانشجوی پولی و با پرداخت شهریه و....
تا چند ساعت دیگه همه چی معلومه

parnia

New member
خبر ویرانیش بیاد ساعت 6.....آخه چرا انقد بچه های مردمو اذیت میکنید..از صبح دم در سایت خرابشدش نشستم..شیطونه میگه با روح و روانشون بازی کنم قبول شم نرما...:smilies-azardl (12)

نفس

New member
خبر ویرانیش بیاد ساعت 6.....آخه چرا انقد بچه های مردمو اذیت میکنید..از صبح دم در سایت خرابشدش نشستم..شیطونه میگه با روح و روانشون بازی کنم قبول شم نرما...:smilies-azardl (12)

ساعت اداری سازمان سنجش شده 6 بعد از ظهر..خاک برسرشون کنن با این اطلاعیشون ..از صبح باید خوش بگذرونن وچای ..نهار..شیرینی...جوک..فیس بوک برن وقت نمیشه که بیان اطلاعیه بذارن...میذارن عصر که دیگه هیچ کاری نکرده نداشته باشن...:auizz3ffy9vla57584x

nori

New member
سلام یک سوال به نظرتون رتبه 195 بیوتکتولوژی با نمره 198 چطوره؟ خیلی پرته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بی تعارف به قبولی توی این شبانه می تونم امید داشته باشم یا برم دوباره بخونم؟؟ آخرین قبولی روزانه نمرش 235 بوده انگار
خووووووووواهششششش می کنم کمک کنید.ممنون:sad:
:smiliess (7):

نفس

New member
1.5 که حتمیه دعا کنین بیشتر نباشه ! الان ارشد شبانه وزارت علوم رشته هایی که آزمایشگاه و عملیات داشته باشند 1.5 میگیرن .
این که تازه اسمش شبانه هم نیست علنا دارن میگن دانشجوی پولی و با پرداخت شهریه و....
تا چند ساعت دیگه همه چی معلومه

من زورم میاد واسه 6ماه دیگه تا دوسال هرترم 2میلیون بدم بخدااا...زورم میاد....اگه قبول شم ونرم سال بعد میتونم شرکت کنم؟

بالا