اصفهان برفی امروز ....

setayesh71

New member
امروز خدا رحمتش رو برای ما تمام کرد و اصفهان سفید پوش شد ....

از خونه زدم بیرون و تو اون هوا فقط لذت بردم ....
خدایا شکرت .........

اینجا باغ هشت بهشت ...

maxin

Well-known member
:5::5:ستایش جدی میگی عجب برفی لامصب ..........نکنه تونل میزنید میرید اینطرف اونطرف.....آذوقه ذخیره کردید!!!!!!!!!
اینجا30-40سانتیمتر برف اومده من خجالت میکشم با دوستام برم برف بازی یوخت مردم نگن ببین این برف ندیدهارو!!!!!!!:dadad4:
عکسات قشنگن ممنون زحمت کشیدی:rose:

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member
:5::5:شایسته جدی میگی عجب برفی لامصب ..........نکنه تونل میزنید میرید اینطرف اونطرف.....آذوقه ذخیره کردید!!!!!!!!!
اینجا30-40سانتیمتر برف اومده من خجالت میکشم با دوستام برم برف بازی یوخت مردم نگن ببین این برف ندیدهارو!!!!!!!:dadad4:
عکسات قشنگن ممنون زحمت کشیدی:rose:

سلام ...

یک یک مساوی ... بدون شرح ...

....................................

SLM AJi

its n!C3

K0SH B HaL2n

setayesh71

New member
:شایسته جدی میگی عجب برفی لامصب ..........نکنه تونل میزنید میرید اینطرف اونطرف.....آذوقه ذخیره کردید!!!!!!!!!
اینجا30-40سانتیمتر برف اومده من خجالت میکشم با دوستام برم برف بازی یوخت مردم نگن ببین این برف ندیدهارو!!!!!!!عکسات قشنگن ممنون زحمت کشیدی:rose:

اولا شایسته نه و ستایش !
آقا خب اولشه .... تازه شروع شده بودم رفتم بیرون عکس گرفتم .... :dadad4:

خو لابد شما از اون مناطق همیشه برفی هستین !!
میدونی اصفهان چند ساله نیومده ؟؟؟:sad:
:dadad4:

- - - Updated - - -

سلام ...

یک یک مساوی ... بدون شرح ...

....................................

SLM AJi

its n!C3

K0SH B HaL2n

مرسی داداش زیرو ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ZOT

New member
آقا باور کنین همینم خیلیه واسه ما!:sadsmiley: دعا کنید زاینده رود دوباره زنده بشه!

شفق بانو

New member
خدایا شکرت
الهی زاینده رود رو زنده کن ،امین
خوش به حال شمااجی ستایش

عکسای خیلیییییییییییییییی قشنگی بود کلی لذت بردم:rose::rose:، اقا من تا حالا تو عمرم برف ندیدم.

zErOOn3

Well-known member
خدایا شکرت
الهی زاینده رود رو زنده کن ،امین
خوش به حال شمااجی ستایش

عکسای خیلیییییییییییییییی قشنگی بود کلی لذت بردم:rose::rose:، اقا من تا حالا تو عمرم برف ندیدم.
سلام ...

آری خوش بــ حالشون ...

واقعا ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چندین سال پیش کلا مدارس تعطیل بشده بود ــآ ...

leylii

New member
آره خوو اولین برفه ..خخخ ستایش خیلی جالب بود چرا من تو عکسات نیستم خووو منم رفته بودم همون جا که عکس انداختی خخخ خخخ :ad54ad::thanks::thanks:

swan20

New member
خوووووش به حالتون اینجا که فقط نیم سانت برف میباره اونم نیم ساعت بعد آب میشه:sad:

obstetrician88

New member
خیلی دلم میخاد برف رو از نزدیک ببینم...................اصلا استان ما برف نزده تا بحال

sepideeee

New member
من نمی دونم چرا این ابرای برف زا که از نوار شمالی و میانی کشور عبور می کنن به محله ی ما که می رسه جا خالی می دن .... اصلا واسم شده دغدغه ها :p7977cujr38iyymsu8:

بالا