اسم کاربری نفر قبلی چجوریاست؟...خوشت میاد؟

pariya

New member
بالسيوس به چه معنيه!
باید میکروب شناسی رو مطالعه بفرمایید جناب شفیع!!!!!:tonguesmiley:
منم ی کوچولو اطلاعات میدم... باسیل ها باکتری های گرم مثبت هستن و اسپور هم دارن و 4 کروه هم مهمه ازشون که من یکیشو میگم باسیلوس انتراسیس عامل سیاه زخم ...
البته شک ندارم باسیلوس جان بعلت علاقه وافرشون به باکتری شناسی این اسم رو انتخابکردن وگرنه خودشون خیلی ماه و گل هستن....:applause:

آخرین ویرایش:

sokot

New member
اسم پسر عموی بابام شفیعه.منو یاد اون میندازی

آخرین ویرایش:

سحر68

New member
ادم اسمش رو که می بینه فکر می کنه دیگه نباید حرف بزنه:tonguesmiley:

@... zahra

New member
:rose:سحر اسمیه که حاج مامام میخواسته بذاره ولی نشده...اسم قشنگیه...ولی من با هویت خودم اینجا کامنت میذارم.

سحر68

New member
: (11):
:rose:سحر اسمیه که حاج مامام میخواسته بذاره ولی نشده...اسم قشنگیه...ولی من با هویت خودم اینجا کامنت میذارم.

یعنی چی با هویت خودت اینجا کامنت میذاری؟!:smiliess (11):
تیکه به من بود؟:smiliess (11):
مگه ما با هویت کسی دیگه کامنت میذاریم؟:smiliess (11):

@... zahra

New member
نه عزیز؟تیکه براچی؟منظورم اینه اسم خاصی نیس که کسی بتونه حدس بزنه یا نظر بده؟معمولیه؟

سحر68

New member
اخه از حرفت اینجور برمیاد که داری تیکه میندازی!!! شاید من اشتباه برداشت کردم!
والا منم با هویت خودم ثبت نام کردم تو این سایت:painting:
به هر حال اسم شما هم قشنگه من که اسم زهرا رو دوسش دارم از اسم زهرا متانت میاره:p

@... zahra

New member
:rose::rose:نه بابا از تیکه انداختن خوشم نمیاد...به من چه کسی اسم کاربریشو چی میذاره؟دوستام گفتن اسم دیگه بذار ولی گفتم هویتم پنهونی نداره؟؟منم اسم شمارو دوس دارم گلم:rose:

parnia

New member
كدوم بنده خدا يا چه بنده خدايي؟تو هموني نيستي كه دها نفرو به زندان انداختي!!!اين همه جنگ و دعوا سر تو بود ها
اااااا.....سلام آقا شفیع...شمایی که....اسم کاربریتون زیباست:riz304: و بسیار با معنا..:bunnyearsmiley:

ZOT

New member
پرنیا قشنگه دوسش دارم
آواتارش هم گوگولیه!
:4d564ad6:

شفيع

New member
پرنيا بسيار زيبا با معنا و انسان را در انديشه هاي عميق در مورد خلقت دنيا ميبرد.ا اااا تويي كيه كيه

leylii

New member
خخخخ یاده دیوانه ها می افتم خوو ایی اما جالبه خخخ خخخخ :thanks::rose:

بالا