اسم کاربری نفر قبلی چجوریاست؟...خوشت میاد؟

sara77

New member
حالا شفیع یعنی چی اسمته یاااااااااااااا...................

reza.n

New member
سارا 77 خب سارا که اسمشه احتمالا.یا متولد 1377 هست که اونوقت نمدونم اینجا چی کار میکنه یا 1977 که بزرگترمون میشه و ما بسی ارادتمند میشویم و یا کلا همینطوری 77 و دوس میداره.و تئوری اخر هم این که میخاسته 777 بزنه که نشده.دیگه چیزی به ذهنم نمیاد

jirjirak

New member
من اسم یاسمین و دوست دارم چندتا از دوستای خوبم اسمشون یاسمین بوده:riz481:

patris

New member
از جیرجیرک خوشم میاد یاد بچگیام میوفتم که شبا صداشون خیلی زیاد بود بخصوص تابستونا خونه بابابزرگم که رو پشت بوم میخوابیدیم

waria

New member
مال روژان اسم کاربری نیست.شکل کاربری هست...خیلی بامزه میباشد
smiles%20%2873%29.gif

sara77

New member
سارا 77 خب سارا که اسمشه احتمالا.یا متولد 1377 هست که اونوقت نمدونم اینجا چی کار میکنه یا 1977 که بزرگترمون میشه و ما بسی ارادتمند میشویم و یا کلا همینطوری 77 و دوس میداره.و تئوری اخر هم این که میخاسته 777 بزنه که نشده.دیگه چیزی به ذهنم نمیاد
من کچل شدم بخدا اینو تو هر تاپیکی میگم 077اسم گروهمون بود بعد کلا هر رمزی بخایم وارد کنیم 77هست هویجوری بش علاقه دارمممممممممممممم

sara77

New member
اسم کاربری که دیگه یا اسمته یا علاقس روژانم از شکلک استفاده کرده خب توضیح داشت؟؟؟؟؟؟؟؟/:idea_majidonline:

sara77

New member
ا منم عاقش همتونمممممممممممممم:riz304::riz304:پرنیان اسم مستعاره؟؟24که باید سنت باشه

parnian24

New member
ا منم عاقش همتونمممممممممممممم:پرنیان اسم مستعاره؟؟24که باید سنت باشه
نه 24 سن عممه که خیلی دوسش دارم.:riz304:.من 14 سالمه:rolleyessmileyanim:
آخخخخخخخخ...حس کردم یه دستی از غیب اومد زد پس کللم ...توبه میکنم دروغ گفتمم:riz513:

بالا