اسم شما چیه؟

Taraa

Well-known member
آقا گذشتیم!
بیا خودت بگو اسمت چیه وگرنه با دستای خودم تحویل سازمان سیا میدمت

mehran35

New member
وای

واقعا من گفتم 4 حرفیه؟؟؟؟؟؟؟؟مثل این که در شمارش دچار اشتباه شدم الان که میشمرم میبینم 5حرفیه انگار!از این جهت از دوستان پوزش میطلبم!!!!!!!!!!!!!

Taraa

Well-known member
ما اینجا فقط اسم اونایی که مشتاقن در میاریم . ما دیکتاتور نمیباشیم و مردم را به کاری وادار نمینماییم

parnia

New member
واقعا من گفتم 4 حرفیه؟؟؟؟؟؟؟؟مثل این که در شمارش دچار اشتباه شدم الان که میشمرم میبینم 5حرفیه انگار!از این جهت از دوستان پوزش میطلبم!!!!!!!!!!!!!
آقا مرتضی دیدی چه زود شناختمت....یادش بخیر...چه روزای قشنگی بود...

sepidh gh

New member
حیف بابا برقی لامپش خاموش شد و الا چند متر سیم ازش میگرفتیم ....

mehran35

New member
آقا مرتضی دیدی چه زود شناختمت....یادش بخیر...چه روزای قشنگی بود...
خواهر من چرا تهمت میزنی مرتضی کجا بود؟من با دخترای خودمون هم به زور حرف میزدم!خاک بر سرم روزای قشنگ چرا واسه پسر مردم حرف در میارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Taraa

Well-known member
به به ... گل بود به سبزه نیز آراسته شد .... پرنیا جون دیگه چیا یادت میاد؟ بیا خواهر بیا بشین بگو آدمای اطرافمونو بهتر بشناسیم

parnia

New member
کوتاه بیا آقای مرتضی....منم...به این زودی یادت رفت؟؟ دانشکدمون.. بیمارستان...بخش زایمان...

mehran35

New member
کوتاه بیا آقای مرتضی....منم...به این زودی یادت رفت؟؟ دانشکدمون.. بیمارستان...بخش زایمان...
اهان الان یادم اومد واسه زایمان سومم اومدم بخش شما!شما همون خانم عینکیه قد کوتاهه وچاقه بودی اره خودتی فقط الان یه کم توهم زدی!!!!!!!!!!!!!!!!

Taraa

Well-known member
حالا همون مرتضی درست بود؟

از همون دیشب هی با خودم میگفتم یه جای قضیه میلنگه .... نگو کمیت ریاضی شما بود که میلنگید

بالا