اسم شما چیه؟

ba ba barghi

Well-known member
من خیلی مشتاقم اسم این بابا برقی و بدونم از بچگی برام سوال بوده که این آقاهه که میاد توو تلویزیون اسمش چیه.حالا خودت بگو و 20 سوالیش نکن آخر شبی.خدا خیرت دهاد.

دوبلرش حسین باغی بودن ،که به رحمت ایزدی پیوسته ان ،دوبلر «سیاساکتی و هومن و گزارشگر فوتبالیستا هم بودن ایشون !!!!!الفاتحه مع الصلواااااااااااااااااااااااااات

ضمنن ...برادر من ،همه ی لامپ های اضافی اتون خاموشه !!!برادر بدو .....بدو خاموشش کن !!اسم منو میخای چیکار؟؟:j58r36j3gcr4suxymup

Persian-Masoud

New member
دوبلرش حسین باغی بودن ،که به رحمت ایزدی پیوسته ان ،دوبلر «سیاساکتی و هومن و گزارشگر فوتبالیستا هم بودن ایشون !!!!!الفاتحه مع الصلواااااااااااااااااااااااااات

ضمنن ...برادر من ،همه ی لامپ های اضافی اتون خاموشه !!!برادر بدو .....بدو خاموشش کن !!اسم منو میخای چیکار؟؟:j58r36j3gcr4suxymup

توکه باید بگی هرچی لامپه روشن کنین تا سیم و.. بسوزه بری درستش کنی نون در بیاری! :motat:

Taraa

Well-known member
برادر نصیری :ph34r-smiley:برادر نصیری ....

بیا یه بار دیگه این اسمایی که گفتیم از اول چک کن شاید ندیده باشی یکیشو ..... آخه هر چی اسم بود گفتیم که

Persian-Masoud

New member
یه چی دیگه! اصن تو توی این سایت چیکار میکنی؟ الکترونیک؟ اینجا؟ البته خودم ریاضی فیزیک بودم بزن قدش! :smilies-azardl (113

reza.n

New member

خدایش بیامرزد.ایشالا توو قبرش خاموش و بی نور نباشه.
بله اکثرشون خاموشه.اسمتو ؟نمیدونم همینطوری.اصن نگو.ها؟چیه؟چرا میزنی؟ای روزگار.:whistle:

Taraa

Well-known member
مرتضی که 5 حرفیه!
دستت دردنکنه برادر نصیری حالا دیگه ما رو میذاری سر کار؟ تو اصلا میدونی من کیم؟
:motat:

ba ba barghi

Well-known member
دوستان عزیز ، من زیادی درس خوندم !!فاز ترکوندم!!:j58r36j3gcr4suxymup
من اسمم غضنفره تو خونه صدام میکنن آرمیتا !!!!:rolleyessmileyanim:

ما رفتیم بخوابیم ،آقا مسعود ،فکر کنم لامپ های اضافی شما خاموش نیس!:smiliess (9):
شب بخیر....

parnia

New member
تارا جون شوخی کردم عزیزم...آخه ببین توروخدا..10 صفحه واسه آقا اسم حدس زدین!!!

بالا