اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ویروس شناسی 1392

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

naziila

New member
zara جان ممنون از اطلاع رسانیت
:smiliess (3):4شنبه میبینمت:ad54ad:
من تازه فارغ التحصیل شدم و دانشگاهمون گفت که خود دانشگاه گلستان استعلام میگیره و نمیخواد فعلا مدرکی ببریم
طرحم رو هم گذروندم

naziila

New member
برا کنکور:
ویروس= کتاب خلاصه ای برای جاوتزخوندم
باکتری= کارشناسیم که البته جواب نداد
ایمنی.انگل.بیوشیمی.قارچ= دکتر رو خوندم و راضی بودم
ژنتیک= نخوندم ولی دو تا سوال جواب دادم که خدا رو شکر درست بودن
امیدوارم همه موفق باشید
:ad54ad:

zara

New member
نازیلا جان من زنگ زدم گرگان گفتن مشکلی نداره بچه مدارک بیار بقیه رو بعدا کامل میکنی.
4 و 5 شنبه هم زمان ثبت نامه.

zara جان ممنون از اطلاع رسانیت
:smiliess (3):4شنبه میبینمت:ad54ad:
من تازه فارغ التحصیل شدم و دانشگاهمون گفت که خود دانشگاه گلستان استعلام میگیره و نمیخواد فعلا مدرکی ببریم
طرحم رو هم گذروندم

zara

New member
من فقط 6 ماه از طرحم مونده و میخوام اینم برم ولی نمیدونم چطوری ؟؟؟
اگر ارشدم هم بگیرم چیزی به این اضافه نمیشه و همین 6 ماهه .

zara

New member
منم کسی نشیدم که براش اعلام کرده باشن . آزاد نیمه دوم شهریور علام میشه و بین الملل باید از دانشگاهی که انتخاب کردید سوال کنید که قبول شدید یا نه.

بجه ها از شما یه سوال دارم کسیو میشناسید که واسش زده باشه بین الملل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بند 22 همچین خرقی زده
پذيرش در شعب بين الملل توسط دانشگاههاي مربوطه انجام مي پذيرد لذا اسامي چند برابر ظرفيت براساس اولويت نمره به
دانشگاه اعلام كه پس از طي مراحل قانوني، اسامي پذيرفته شدگان توسط دانشگاههاي مربوطه اعلام مي گردد . لذا داوطلبان جهت
اطلاع از وضعيت نهايي خود متعاقباً با دانشگاه مربوطه هماهنگي لازم بعمل آورند .
اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه:sadsmiley:

love virology

New member
میگم دکتر قاضی سعیدی جز هیت علمی دانشگاه گلستان هنوز هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستان یه پیگیری کنند

واقعا خوبن ایشون مخصوصا کتاب ترجمه جاووتز ایشون

ameneh-arab

New member
سلام
ببخشید من چند روزی نبودم.من که خیلی خوشحالم از قبولیم.من سال 87 واسه بار اول بعد فارغ التحصیلیم شرکت کردم.خیلی خوندم.پوستم کنده شد از بس خوندم.رتبه ام شد 30.فقط 13 نفر میگرفت سال 87.خیلی تو ذوقم خورد.هر 8 تا درس را با تست حسابی خونده بودم.بعد ازدواج کردم و تو این چند سال درگیرطرح و کار بودم ویروس شده بود برام یه حسرت! دلم برا تک تک ویروس های جاوتز تنگ میشد.ولی چون سر کار رفتن هم واسم مهم بود با دیدن اوضاع به این نتیجه رسیدم که وزارت بهداشت اینقدر که کاردان و کارشناس استخدام میکنه ارشد و دکترای رشته ما را ارزش قائل نمیشه.تمام تلاشمو کردم واسه استخدام و دو سال پیش شکر خدا استخدام شدم تو بیمارستان.پارسال یک ماه ونیم مونده به کنکور شروع کردم وفقط ویروس ایمنی زبان و انگل خوندم ورتبه ام شد 59 شد. 58 نفر پذیرش پارسال بود!!!!!
امسال هم از عید شروع کردم و به جز درس های پارسال قارچ هم خوندم که شدیدا پشیمونم.
بچه ها منم شرایط درس خوندنم راحت نیست.مسئولیت های زندگی مشترک سرکار رفتن وساکن اصفهان بودن و هر هفته گرگان رفتن آسون نیست ولی خیلی خوشحالم.هر چیزی که با سختی به دست بیاد دلچسب تره.بهشت را به بها بدهند نه به بهانه.پس تنبلی را بذارید کنار و کم غر بزنید.قبولی خیلی راحت شده.یه ذره به خودتون سخت بگیرید تا سال دیگه این موقع ما واسه تبریک قبولیتون تاپیک باز کنیم:a2d3:

ameneh-arab

New member
واما منابعی که خوندم:
ویروس :جاوتز اصله -مورای جدول هاش خیلی خوبه.(فقط نکته نویسی وخلاصه برداری فراموش نشه.دور اول با نکته برداری خیلی کند پیش میره ولی دیگه میتونید هر دو هفته یک بار ویروس را مرور کنید.روزی خلاصه یک فصل.این عالیه!)
ایمنی :4استاد را خوندم و چکیده وجگانی ولی اونم نکته برداری کردم و بیشتر خلاصه هامو میخوندم.امسال فقط رسیدم خلاصه هامو بخوندم.
انگل: من عاشق نوا براون هستم .البته خلاصه برداری...
قارچ: داود رمزی خوندم. هم کاردانی و کارشناسیم.ولی دلم میسوزه از وقتی که واسش گذاشتم.8 درصد زدم!!
باکتری:چکیده جاوتز را سال 87 خونده بودم و دیگر این چند سال هیچی...ازبس دیده بودم سوالات را بی خود میدن.ولی امسال خیلی خوب بود سوالات.20 درصد با اطلاعات 5سال پیش زدم
ژنتیک: راهنمایی خاصی نمیتونم بکنم.
زبان:504 کلمه
بیوشیمی: امسال نخوندم ولی نجات شکوهی را که قبلا خونده بودم یه چیزایی یادم بود.
میبینید 4تا درس را خوب بخونید واسه قبولی کافیه ولی اگر دانشگاهی خاص میخواهید قبول شید باید درس های دیگر را هم بخونید.فکر کنم جوان تر ها بهتر بتونند راهنمایی کنند.:riz277:

ameneh-arab

New member
نازیلا جان و آقا کامی به شما هم تبریک میگم.ان شالله همیشه موفق باشید.نازیلا جان باعث افتخاره هم کلاسی شدن با شما.:thanks:
بی صبرانه منتظر 4 شنبه هستم که شما و زهرا را ببینم.

love virology

New member
دروود بر دوست گرامی شاد باش دوباره عرض میکنم

گرگان هم خوبه چون آقای دکتر قاضی سعیدی هستن اونجا از کرمان بهتره باز ولی واقعا ایول به پشتکاررررررررررررررررررر

ali2760

New member
سلام من ویروس تهران بهداشت قبول شدم بهمتون تبریک میگم راستی ترسا ورهایی کدومتون یزد امتحان دادین من یزد امتحان دادم شنیدم یکی دیگه که یزد امتحان داده تربیت مدرس قبول شده شما دوتا یزد امتحان دادید

elhamm

New member
salam bacheha tabriik migam manam ahvaz ghabul shodam vali ziad khoshhal nistam

- - - Updated - - -

bachehayi k ahvaz ghabul shodan mikhastam beporsam sabtenam che tore key hast?

Tarsa

New member
سلام من ویروس تهران بهداشت قبول شدم بهمتون تبریک میگم راستی ترسا ورهایی کدومتون یزد امتحان دادین من یزد امتحان دادم شنیدم یکی دیگه که یزد امتحان داده تربیت مدرس قبول شده شما دوتا یزد امتحان دادید

مبارک باشه آخر همکلاس نشدیما:applause:
نه من یزد نبودم Rahai هم نبوده

love virology

New member
دروود دوست گرامی علی آقا و الهام خانم شاد باش میگم

لطفا منابع مطالعاتی خودتونو بنویسید

دانشگاه جندی شاپور عااالیه

viral freak

New member
به همه تبریک میگم
امسال قسمت نبود من قبول بشم
ولی به شما تبریککککککککککککککککککککککککککککککک میگم

مخصوصا ترسا و رهایی عزیزممممم

یادتون باشه قول دادین منو تنها نذارین...

love virology

New member
فدای سرت دوست گرامی امسال بترکووووووووووون رقبای خیلی قوی ایی داریاااااااااااا

Rahai

New member
این سایت در دست تعمیر بود و بازم من نمیتونم کامنت بذارم..خدایااااااااا

:ph34r-smiley::65d6a5d6s::p7977cujr38iyymsu8::mad_majidonline:

Rahai

New member
این چ وضعیه؟؟؟ من دیگه نمیتونم این وضعو تحمل کنم.. ادمیییییییییییییییین.....

:sarma::13::mad_majidonline::whistle:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا