اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ویروس شناسی 1392

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Tarsa

New member
ایمنی دکتر یوسفی رو از دست ندید
من وقتی کشفش کردم به دوستم که میخواست امتحان ایمنی بده پیشنهاد دادم اونم همینو خوند چون وقت کم داشت و امسال قبول شد:idea_majidonline:
باور کنید نثرش سلیسه حالا نمیدونم با کدوم س هست گیر ندید
در ادامه از همه حضار تشکر میکنم:riz304:واقعا rahai و دو سه تا از بچهها نبودن من دق میکردم اینجا
سعی کنید به هم روحیه بدید یادتون باشه تو هر مقطعی یکیتون کم میاره نزارید بیفته هم من هم rahai با مشکلات درس خوندیم هیچوقت فکر نکنید شرایط شما بدترینه...
در آخرشم واقعا هرچی خد بخواد من که این حرفو قبول داشتم امسال با جوابا شوکه شدم ....

naziila

New member
با عرض تبریک به همه دوستان خوبم
اگه کسی میدونه ثبت نام گلستان کی هست لطفا خبر بده:ad54ad:
ممنون

love virology

New member
درود دوستان

naziila وzara و pink bloom و ameneh-arab و kami_67

لطفا منبعی که استفاده کردند رو در تاپیک مطالعه گروهی ذکر کنند تا دوستان جدید هم استفاده ببرند سپااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس

bahram-68

New member
با سنگهایی که در سر راهت میگذارند هم میتوانی چیز قشنگ بسازی.
اریک کستنر

zara

New member
بچه ها من کارشناسیم کرمان خوندم خودم قزوینم گلستان قبول شدم !!
من الان هیچ مدرکی از فارغ التحصیلیم ندارم چی کنم ؟؟؟
شما ها دارید ؟
آمنه و نازیلا شما دارید ؟
طرحم هم باید برم انصراف بدم که کاراش طول میکشه و به ثبت نام نمیرسه که من مدرکی براشون ببرم.
کمک کنید لطفا.

zara

New member
تنها چیزی که فکر کنم میتونم ببرم کپی شناسنامه و کارت ملیه :thumbsupsmileyanim:

- - - Updated - - -

تورو خدا میبینید این همه درس بخون و جون بکن آخرشم هنوز تنها مدرکی که داریم دیپلمه !!! :14:

zara

New member
برای باکتری مورای ترجمه بهادر خیلی خیلی بهتر از کتاب تالیف خود دکتر بهادره. کتاب خود دکتر بهادر که جلد آبی داره برای بچه های ایمنی خوبه.
من انگل 81 زدم 1 غلط و یه نزده که اونم شک داشتم که بعدا دیدم درست بوده اگر میزدم. جزو های کارشناسی خوندم . و خلاصه دکتر که از کاردانی داشتم.
ویروس مورای بهادر کامل و چند بار خوندم. جاوتز بعضی ویروسها.
بیوشیمی امیر نجات شکوهی خوندم.

zara

New member
ژنتیک 3 تازدم درست بود هر 3تاش شد 25% . ژنتیک منبع خاصی نداره و بنظرم نگاه کنید تو 5 سال گذشته از چه مباحثی بیشتر اومده اون مباحث کامل بخونید.
ایمنی 71% زدم 2 تا فقط اشتباه زدم که از بیدقتی بود وگرنه خداییش بلد بود. 4 استاد و و به خلاصه 1 ماه آخرم نگاه کردم خیلی کمکم کرد. درضمن من فکر میکردم ایمنی خراب میکنم و خیلی ازش میترسیدم و البته پایه ایمنیم خیلی خوبه.
قارچ برای کنکور خوندم.

zara

New member
یه توصیه ای بکنم به دوستانی که میخوان سال دیگه امتحان بدن.
ببینید چون تعداد درسای ما زیاد برای ما فقط تراز مهم هست و اینکه غلط ها تون خیلی خیلی کم کنید. مثلا من اگر ایمنی این 2 تا غلط نمیزدم ترازم میشد 171 بجای 169 انگل هم همینطور و ممکن بود انخاب قبلیم قبول شم.
ما اگر حتی 2 تا درس حذف کنیم موردی پیش نمیاد. حالا این 2 تا هرچی باشه بجز ویروس و ایمنی.
انگل راحته زدنش. ولی میکروب و قارچ میپیچونن. ژنتیک هم که باید واقعا دنبالش باشی تا بتونی جواب بدی و مطمئن باشید نمیتونید مثلا یه کتاب خاص بردارید بخونید و بگید من قطعا میتونم به سوالهای ژنتیک جواب بدم.
اگر زبانتون خوبه که بخونید . اگر خوب نیست و میتونید برید برید و اگر به دسترسی ندارید بیخیال بشید.

zara

New member
البته اگر درسی حذف میکنید باید درسای دیگرو خوب بزنید ، مثلا درسی که پایه قوی دارید و مطمئن هستید که میتونید خوب بنزید.
من مثلا اگر بجای قارچ بیوشیمی میخوندم بالای 60 یا 70 میزدم. اینا اشتباهات من بود. دقت کنید.

zara

New member
راستی برنامه درسی مارو تو سایت زدن من شنبه 2 و 3 و 4 شنبه دارم.
دانشکده پزشکی هستیم نازیلا.

ROJO

New member
مرسی زارا بابت توضیحاتت:(40):

من از صب رفتم تو فاز دپرسی اصلا بلند نشدم از جام از دیشب، ذهنم پر از فکرای منفی شده، ای خدااا امروز هیچی نخوندم ، لعنت به این درس
:13:

love virology

New member
ای روجو تنبل بدووووووووووووووو بدوووو سر درس اگه از الان کم بیاری دیگه هیچی بدوووووووو یه واکسن زنده شده بزنو برو سراغ درس آفرین

zara

New member
بچه ها من تنهایی دارم میرم ثبت نام کنم وخیلی ناراحتم :sadsmiley:

- - - Updated - - -

لطفا یه پیجی برای دکترا راه بی اندازید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا